Du taškus Škotijos futbolo čempionato XIV turo rungtynėse sekmadienį prarado šeštąją vietą dvylikos komandų turnyre užimantis lietuvių Edinburgo "Hearts" (19 tšk.) klubas, sekmadienį svečiuose nesugebėjęs įveikti autsaiderės "Gretna" (5 tšk.) vienuolikės - 1:1 (0:1).

Abiejų įvarčių autoriumi tapo aikštės šeimininkų žaidėjas Laryea Kingstonas: 27-ą minutę į svečių, o 49-ą - į savuosius vartus.

Visą mačą svečių gretose žaidė bei įspėti buvo Marius Žaliūkas ir Audrius Kšanavičius (64 min.), o nuo 59-os minutės rungtyniavo ir Andrius Velička.

Tarp atsarginių "Hearts" žaidėjų buvo Kęstutis Ivaškevičius. Šeštadienį Škotijos žiniasklaida skelbė, jog aikštėje gali pasirodyti ir beveik 12 mėnesių pagrindinėje sudėtyje nežaidęs lietuvis Deividas Česnauskis, tačiau taip nenutiko.

Beje, Edinburgo vienuolikė rungtynes baigė nepilnos sudėties - 21-ą minutę iš aikštės buvo pašalintas Michaelas Stewartas.

Turnyre pirmauja nugalėtojo titulą ginantis Glazgo "Celtic" (31 tšk.) klubas, lenkiantis Glazgo "Rangers" (28 tšk.) bei "Hibernian" (26 taškai) futbolininkus.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

12."Gretna" 14 1 2 11 10:32 5

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 11 įvarčių - Scottas McDonaldas (Glazgo "Celtic").