michaelas stewartas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „michaelas stewartas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „michaelas stewartas“.

„Hearts“ netikėtai įveikė Glazgo „Celticą“

ŪBIG valdoma Edinburgo „Hearts“ komanda vakar Škotijos lygos taurės rungtynėse svečiuose  1:0 (0:0) įveikė Glazgo „Celtic“ klubą ir taip pamalonino ne tik savo sirgalius, bet ir komandos savininką Vladimirą Romanovą. Vienintelį įvartį 58-ąją minutę nuo vienuolikos metrų atžymos pelnė komandos kapitonas Michaelas Stewartas. „Parsivežti pergalę iš „Celtic Park“ stadiono – nuostabus rezultatas. Mes jau pusfinalyje ir tikimės patekti į finalą bei parsivežti taurę.
2009-10-29

Edinburgo „Hearts“ nesugebėjo įveikti Škotijos futbolo lygos autsaiderių

Du taškus Škotijos futbolo čempionato XIV turo rungtynėse sekmadienį prarado šeštąją vietą dvylikos komandų turnyre užimantis lietuvių Edinburgo "Hearts" (19 tšk.) klubas, sekmadienį svečiuose nesugebėjęs įveikti autsaiderės "Gretna" (5 tšk.) vienuolikės - 1:1 (0:1).Abiejų įvarčių autoriumi tapo aikštės šeimininkų žaidėjas Laryea Kingstonas: 27-ą minutę į svečių, o 49-ą - į savuosius vartus.Visą mačą svečių gretose žaidė bei įspėti buvo Marius Žaliūkas ir Audrius Kšanavičius (64 min.