laryea kingstonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „laryea kingstonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „laryea kingstonas“.

M. Žaliūkas pelnė įvartį, o „Hearts“ įveikė „Rangers“!

Škotijos „Premier“ lygos 16-ojo turo susitikime tarp Edinburgo „Hearts“ ir Glazgo „Rangers“ ekipų buvo užfiksuota staigmena – šeimininkai rezultatu 2:1 (2:1) palaužė tituluotus savo varžovus ir įsitvirtino trečioje turnyrinės lentelės vietoje.
2008-11-29

„Hearts“ namuose patyrė trečiąją nesėkmę

Trečiąjį pralaimėją Škotijos „Premier“ lygoje patyrė „lietuviškasis“ Edinburgo „Hearts“ klubas, savo aikštėje 1:2 turėjęs pripažinti „Kilmarnock“ komandos pranašumą. Pirmąjį įvartį 19-ąją minutę tolimu smūgiu pelnė Mehdi Taouilas, išvedęs svečių komandą į priekį. Netrukus po varžovų klaidos gynyboje rezultatą išlygino Laryea Kingstonas. „Hearts“ žaidėjas antrajame kėlinyje turėjo net tris realias progas pasižymėti, tačiau visos jo atakos baigėsi nesėkme.
2008-10-04

"Hearts" autsaiderių turnyrą pradėjo pergalingai

Pirmosiose Škotijos futbolo pirmenybių autsaiderių - dėl 7-12 vietų - turnyro rungtynėse Edinburgo "Hearts" klubas su trim lietuviais šeštadienį namuose 3:2 (2:1) įveikė vienuoliktojoje pozicijoje esančią "St Mirren" (33 tšk.) ekipą ir su 45 taškais pakilo į septintą vietą. Saulius Mikoliūnas žaidė visą susitikimą, o Marius Žaliukas ir Kęstutis Ivaškevičius liko tarp atsarginių. Po įvartį nugalėtojams pelnė Eggertas Jonssonas (28 min.), Gary Glenas (42 min.) ir Laryea Kingstonas (81 min.
2008-04-19

Edinburgo „Hearts“ nesugebėjo įveikti Škotijos futbolo lygos autsaiderių

Du taškus Škotijos futbolo čempionato XIV turo rungtynėse sekmadienį prarado šeštąją vietą dvylikos komandų turnyre užimantis lietuvių Edinburgo "Hearts" (19 tšk.) klubas, sekmadienį svečiuose nesugebėjęs įveikti autsaiderės "Gretna" (5 tšk.) vienuolikės - 1:1 (0:1).Abiejų įvarčių autoriumi tapo aikštės šeimininkų žaidėjas Laryea Kingstonas: 27-ą minutę į svečių, o 49-ą - į savuosius vartus.Visą mačą svečių gretose žaidė bei įspėti buvo Marius Žaliūkas ir Audrius Kšanavičius (64 min.
2007-11-25

Edinburgo „Hearts“ autsaiderių įveikti nesugebėjo

2007-11-25

Ketvirtasis lietuvių klubo pralaimėjimas Škotijos futbolo čempionate

Ketvirtąjį pralaimėjimą Škotijos futbolo pirmenybių X turo rungtynėse patyrė ir į šeštą vietą dvylikos komandų turnyre smuktelėjo lietuvių Edinburgo "Hearts" (14 tšk.) klubas, šeštadienį namuose 1:3 (0:2) nusileidęs ketvirtojoje pozicijoje esančiai "Dundee United" (19 tšk.) vienuolikei. Visą susitikimą šeimininkų gretose šįsyk žaidė tik Marius Žaliukas.
2007-10-20

Lietuviškasis "Hearts" neprilygo "Barcelonai"

Lietuviškasis Edinburgo "Hearts" klubas, stebint 57 tūkstančiams žiūrovų, pralaimėjo draugiškas rungtynes "Barcelona" ekipai rezultatu 1:3. Katalonai įsiveržė į priekį sužaidus kiek daugiau nei 20 minučių, kuomet lietuvis Audrius Kšanavičius baudos aikštelėje pargriovė Gianlucą Zambrottą, o teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo brazilas Ronaldinho.
2007-07-29

Edinburgo "Hearts" neįveikė Škotijos lygos autsaiderių

Tik tašką Škotijos futbolo pirmenybių XXVIII turo rungtynėse iškovojo ketvirtą vietą dvylikos komandų turnyre užimantis Valdo Ivanausko treniruojamas šalies vicečempionas Edinburgo "Hearts" (45 tšk.) klubas su keturiais lietuviais, šeštadienį namuose susitikimą su vienuoliktojoje pozicijoje esančia "St. Mirren" (24 tšk.