Škotijos „Premier“ lygos 16-ojo turo susitikime tarp Edinburgo „Hearts“ ir Glazgo „Rangers“ ekipų buvo užfiksuota staigmena – šeimininkai rezultatu 2:1 (2:1) palaužė tituluotus savo varžovus ir įsitvirtino trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

Rungtynės prasidėjo be didesnė žvalgybos ir jau 20 minutę buvo pelnytas pirmasis įvartis – po baudos smūgio „Rangers“ baudos aikštelėje kilusia sumaištimi pasinaudojo saugas iš Lietuvos Marius Žaliūkas, pasiuntęs kamuolį į vartus – 1:0. Tuo svečių nemalonumai nesibaigė – dar po trijų minučių rezultatas jau tapo 2:0. Vėl po standartinės situacijos įvartį pasiekė Laryea Kingstonas.

Tiesa, atvykėliai iš Glazgo savo ginklų taip anksti sudėti nė neketino ir 26 minutę atsakė savo rezultatyvia ataka. Pasižymėjo Krisas Boydas, kuris nors ir pataikė  į skersinį, bet kamuolys nuo jo atšoko tiesiai į varžovų gynėją Christosą Karipidį ir atsidūrė Edinburgo vienuolikės vartuose – 2:1.

Nors antrajame kėlinyje „Rangers“ futbolininkai tiesiog užspaudė „Hearts“ žaidėjus jų pačių aikštės pusėje, bet išlyginti rezultato taip ir nebesugebėjo. Škotijos vicečempionams nepadėjo ir tai, kad 76 minutę iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo išvarytas šeimininkų gynėjas Lee Wallace‘as. Taigi „Hearts“ šventė pergalę rezultatu 2:1.

Po šios pergalės „Hearts“ su 29 taškais po 16 rungtynių ir toliau išlieka trečioje turnyrinės lentelės vietoje. Pirmenybėse pirmauja Glazgo „Celticas“, turintis  40 taškų po 15 mačų, o antras žengia „Rangers“ klubas, kurio sąskaitoje - 36 taškai po 16 susitikimų.