krisas boydas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „krisas boydas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „krisas boydas“.

M. Žaliūkas pelnė įvartį, o „Hearts“ įveikė „Rangers“!

Škotijos „Premier“ lygos 16-ojo turo susitikime tarp Edinburgo „Hearts“ ir Glazgo „Rangers“ ekipų buvo užfiksuota staigmena – šeimininkai rezultatu 2:1 (2:1) palaužė tituluotus savo varžovus ir įsitvirtino trečioje turnyrinės lentelės vietoje.
2008-11-29

Škotijoje - S. Mikoliūno raudona kortelė ir „Hearts“ pralaimėjimas

Vakar Škotijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos penkerios 2-ojo turo rungtynės. Pirmąją nesėkmę naujajame sezone patyrė Edinurgo „Hearts“ ekipa, išvykoje 0:2 nusileidusi šalies vicečempionui Glazgos „Rangers“ klubui.
2008-08-17

Glazgo „Rangers“ iškovojo Škotijos futbolo taurę

Škotijos futbolo taurę po penkerių metų pertraukos 22-ą kartą klubo istorijoje iškovojo šalies vicečempionas Glazgo „Rangers“ klubas. Šeštadienį turnyro finale „Rangers“ futbolininkai tik po atkaklios kovos 3:2 (2:0) palaužė II divizione rungtyniaujančios „Queen of the South“ komandos pasipriešinimą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Krisas Boydas (33 ir 72 min.), vieną - Da Marcusas Beasley (43 min.
2008-05-25

Lietuvos rinktinė pralaimėjo škotams

Šeštadienį 2008 metų Europos futbolo čempionato atrankos aštuntąsias rungtynes Lietuvos nacionalinė rinktinė 3:1 pralaimėjo Škotijos rinktinei. Pirmieji įvartį pelnė škotai – 31 žaidimo minutę pasižymėjo Krisas Boydas. Po pertraukos lietuviams pavyko rezultatą išlyginti – 61-ą minutę po 11-os metrų baudinio įvartį pelnė Tomas Danilevičius. Bet lygiųjų išlaikyti nepavyko – kamuoliai į mūsų rinktinės vartus krito 77-ą (Stephenas McManusas) ir 83-ią (Jamesas McFaddenas) žaidimo minutes.
2007-09-08

Škotijos futbolo vicečempionas nugalėjo Los Andželo klubą

Škotijos futbolo pirmenybių sidabro medalininkas Glazgo "Rangers" klubas trečiadienį draugiškame mače išvykoje 1:0 (0:0) Los Andželo "Galaxy" (JAV) komandą.Pergalingo įvarčio autorius svečių gretose - Krisas Boydas (56 min.
2007-05-24

Lietuva - Prancūzija 0:1

Antrą nesėkmę 2008 metų Europos futbolo čempionato atrankos turnyro B grupės mače šeštadienį Kaune patyrė Lietuvos rinktinė, 0:1 (0:0) turėjusi pripažinti pasaulio vicečempionės Prancūzijos ekipos pranašumą.   Po šios nesėkmės Lietuvos vienuolikė septynių komandų turnyre su 4 taškais tebėra penkta, o Prancūzijos rinktinė kartu su Škotija (po 12 tšk.) žengia lyderių gretose.   Pergalingą įvartį svečiams šeštadienio rungtynėse pelnė Nicolas Anelka (73 min.