kilmarnock

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kilmarnock“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kilmarnock“.

„Hearts“ klubas pralaimėjo „Kilmarnock“ futbolininkams

Škotijos futbolo čempionate trečiadienį Edinburgo "Hearts" komanda, kuriai atstovauja du lietuviai, svečiuose 0:1 (0:1) nusileido "Kilmarnock" futbolininkams. Pergalingą įvartį 27-ąją min. įmušė 11 m baudinį realizavęs Liamas Kelis (Liam Kelly). "Hearts" komandoje Marius Žaliūkas žaidė visas rungtynes ir 85-ąją min. buvo įspėtas, o Arvydas Novikovas rungtyniavo nuo 69-osios min. "Hearts" komanda, po 20 rungtynių turinti 25 taškus, tarp 12 ekipų žengia devinta.
2012-12-26

Škotijos futbolo čempionate – M. Žaliūko įvartis

Škotijos futbolo čempionate šeštadienį Edinburgo „Hearts“ komanda, kuriai atstovauja du lietuviai, namuose 1:3 (0:1) pralaimėjo „Kilmarnock“ futbolininkams. Vienintelį įvartį aikštės šeimininkams 88-ąją min. pelnė visas rungtynės žaidęs Marius Žaliūkas. Nugalėtojų gretose visus tris kartus pasižymėjo Silianas Šeridanas (Cillian Sheridan, 32, 51, 62). „Hearts“ komandoje Arvydas Novikovas taip pat žaidė visas rungtynes.
2012-09-30

„Hearts” treneris suspenduotas penkiems mačams

Edinburgo „Hearts" klubas sulaukė dar vienos blogos naujienos. Nepaisant to, jog klubą savininkas Vladimiras Romanovas nusprendė parduoti ekipą, penkiems mačams dar buvo suspenduotas ir „širdžių" treneris Paulo Sergio. Tokių sankcijų šis futbolo specialistas sulaukė po to, kuomet spalio 29-ą dieną vykusiame mače prieš „Kilmarnock", kuis buvo pralaimėtas 0-1, nevaldė savo emocijų.
2011-11-17

A. Velička šėlsta Škotijos dublerių lygoje – įvartis ir du rezultatyvūs perdavimai!

Škotijos „Premier“ lygos klubų rezervinių komandų čempionate Glazgo „Rangers“ ekipa su Andriumi Velička svečiuose 3:0 (2:0) įveikė „Kilmarnock“ futbolininkus. Pirmuosius du įvarčius po A. Veličkos perdavimų 7-ąją ir 33-iąją min. pelnė ispanas Načas Novas, o 75-ąją min. įvartį įmušė pats A. Velička, kuris žaidė visas rungtynes. A. Velička šiose pirmenybėse jau pelnė tris įvarčius. Pirmauja Glazgo „Celtic“ komanda, po 10 rungtynių surinkusi 23 taškus.
2008-11-28

„Hearts“ namuose patyrė trečiąją nesėkmę

Trečiąjį pralaimėją Škotijos „Premier“ lygoje patyrė „lietuviškasis“ Edinburgo „Hearts“ klubas, savo aikštėje 1:2 turėjęs pripažinti „Kilmarnock“ komandos pranašumą. Pirmąjį įvartį 19-ąją minutę tolimu smūgiu pelnė Mehdi Taouilas, išvedęs svečių komandą į priekį. Netrukus po varžovų klaidos gynyboje rezultatą išlygino Laryea Kingstonas. „Hearts“ žaidėjas antrajame kėlinyje turėjo net tris realias progas pasižymėti, tačiau visos jo atakos baigėsi nesėkme.
2008-10-04

„Hearts“ iškovojo trečiąją pergalę su M. Žaliūko pagalba

Škotijos aukščiausioje futbolo lygoje trečiąją pergalę šeštadienį iškovojo „lietuviškas“ Edinburgo „Hearts“ klubas, išvykoje 2:1 nugalėjęs „Hamilton Academical“ futbolininkus. Pirmąjį susitikimo įvartį 18-ąją minutę pelnė Marius Žaliūkas. Antrajame kėlinyje persvarą padidino „Hearts“ saugas Andrew Driveris (62 min.). Kiek vėliau atsilikimą sušvelnino Lyle, pasižymėjęs 80-ąją minutę. „Hearts“ ekipa turnyrinėje lentelėje užima antrąją vietą (3 perg., 1 pral.
2008-08-30

Škotijoje - S. Mikoliūno raudona kortelė ir „Hearts“ pralaimėjimas

Vakar Škotijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos penkerios 2-ojo turo rungtynės. Pirmąją nesėkmę naujajame sezone patyrė Edinurgo „Hearts“ ekipa, išvykoje 0:2 nusileidusi šalies vicečempionui Glazgos „Rangers“ klubui.
2008-08-17

Škotijos „Premier“ lygos starte – lietuvių įvarčių lietus

Šiandien prasidėjo naujasis Škotijos futbolo čempionatas. „Premier“ lygos startas itin sėkmingai susiklostė Lietuvos atstovams Andriui Veličkai, Audriui Kšanavičiui ir Sauliui Mikoliūnui, kurie ne tik įmušė po įvartį, bet ir išplėšė savo ekipoms pergales. Po skaudžios nesėkmės Kaune vis dar bandantys atsigauti Glazgo „Rangers“ futbolininkai sezoną atidarė rungtynėmis išvykoje su „Falkirk“ klubu.
2008-08-09

Glazgo „Rangers” lipa ant kulnų Škotijos futbolo čempionato lyderiui

Antrąją vietą Škotijos futbolo čempionate užimantis bei dėl trečiojo nugalėtojo titulo iš eilės kovojantis Glazgo "Rangers" klubas trečiadienį atidėtame mače namuose 1:0 (0:0) nugalėjo trečiojoje pozicijoje esančią "Motherwell" (53 tšk.) ekipą bei po 34 mačų turi 79 taškus. Pergalingą įvartį aikštės šeimininkams pelnė Barry Fergusonas (74 min.). Po šios pergalės "Rangers" atsilikimą nuo lyderio Glazgo "Celtic", žaidusio dvejomis rungtynėmis daugiau, sumažino iki keturių taškų.
2008-05-08

Lietuvių klubui Škotijos futbolo čempionate nepavyko pakilti į 6 vietą

Šeštadienį paskutines Škotijos futbolo pirmenybių trečiojo rato rungtynes lietuvių Edinburgo „Hearts“ klubas svečiuose su „Kilmarnock“ ekipa baigė lygiosiomis 0:0 ir, surinkęs 42 taškus dvylikos komandų turnyre liko septintas bei toliau tęs kovą tik dėl 7-12 vietų. Visą susitikimą šeštadienį žaidęs Saulius Mikoliūnas 43-ą minutę buvo įspėtas, o Kęstutis Ivaškevičius rungtyniavo iki 58 minutės.