Šeštadienį paskutines Škotijos futbolo pirmenybių trečiojo rato rungtynes lietuvių Edinburgo „Hearts“ klubas svečiuose su „Kilmarnock“ ekipa baigė lygiosiomis 0:0 ir, surinkęs 42 taškus dvylikos komandų turnyre liko septintas bei toliau tęs kovą tik dėl 7-12 vietų.

Visą susitikimą šeštadienį žaidęs Saulius Mikoliūnas 43-ą minutę buvo įspėtas, o Kęstutis Ivaškevičius rungtyniavo iki 58 minutės.

Svečiai susitikimą baigė nepilnos sudėties - pačioje mačo pabaigoje raudona kortelė buvo parodyta Frazeriui Wrightui (90 min.).

Čempionate pirmauja Glazgo „Rangers“ (74 tšk.) klubas, šešiais taškais lenkiantis dvejomis rungtynėmis daugiau žaidusią bei čempionės titulą ginančią Glazgo „Celtic“ ekipą, kuri šeštadienį namuose 0:1 (0:1) nusileido trečiojoje pozicijoje esančiai „Motherwell“ (52 tšk.) vienuolikei.

Kitų šeštadienį įvykusių rungtynių rezultatai:

„Gretna“ - „Inverness Caledonian Thistle“ 1:2 (0:0)

„Hibernian“ - „St. Mirren“ 2:0 (2:0)

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

12.“Gretna“ 32 4 4 24 29:76 6

P.S.: iš „Gretna“ ekipos atimta 10 taškų už priverstinį klubo administravimą.

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 20 įvarčių - Scottas McDonaldas (Glazgo „Celtic“).