dundee united

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dundee united“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dundee united“.

„Hearts“ su dviem lietuviais – Škotijos futbolo lygos taurės pusfinalyje

Škotijos futbolo lygos taurės varžybų ketvirtfinalyje trečiadienį Edinburgo „Hearts“ komanda, kuriai atstovauja du lietuviai, svečiuose po baudinių serijos 5:4 įveikė „Dundee United“ futbolinikus. Po dviejų kėlinių ir pratęsimo rezultatas buvo lygus 1:1 (1:1). 79-ąją min.
2012-11-01

„Hearts“ su dviem lietuviais pralaimėjo „Dundee United“ komandai

Škotijos futbolo čempionate šeštadienį Edinburgo „Hearts“ komanda, kuriai atstovauja du lietuviai, svečiuose 0:1 (0:0) pralaimėjo „Dundee United“ futbolininkams. Vienintelį įvartį 24-ąją min. įmušė Skotas Robertsonas (Scott Robertson). Marius Žaliūkas žaidė visas rungtynes, o Arvydas Novikovas - nuo 78-osios min. Edinburgo klubas, po 15 rungtynių turintis 19 taškų, turnyro lentelėje yra šeštas.
2011-11-20

„Hearts“ komanda Škotijoje liko trečia

Škotijos futbolo čempionato paskutinio, 38-ojo, turo rungtynėse sekmadienį Edinburgo „Hearts“ komanda, kuriai atstovauja Marius Žaliūkas, svečiuose 1:2 (1:1) pralaimėjo „Dundee United“ ekipai. Nugalėtojams įvarčius pelnė Davidas Goodwillie (22 min.) ir Jonas Daly (71). „Hearts“ gretose pasižymėjo Gary Glenas (31). M. Žaliūkas nebuvo registruotas rungtynėms. „Hearts“ klubas, per 38 rungtynes surinkęs 63 taškus, užėmė trečiąją vietą.
2011-05-16

„Hearts“ treneris Laszlo Csaba – geriausias Škotijoje

Ūkio banko investicinės grupės (ŪBIG) valdomo Edinburgo „Hearts“ futbolo klubo vyriausiasis treneris vengras Laslas Čaba (Laszlo Csaba) paskelbtas geriausiu šio sezono Škotijos čempionato treneriu. 45-erių metų L. Čaba šį sezoną išvedė „Hearts“ į trečiąją Škotijos čempionato vietą bei suteikė realią progą klubui patekti į UEFA Europos lygą. Iki sezono pabaigos likus trejoms rungtynėms, „Hearts“ su Mariumi Žaliūku ketvirtąją vietą užimančius „Dundee United“ futbolininkus lenkia tašku.
2009-05-12

M. Žaliukui – griežta bausmė Škotijoje

Škotijos Edinburgo „Hearts“ gynėjas Marius Žaliukas nubaustas 4 rungtynių diskvalifikacija, praneša BBC. Gynėjui iš Lietuvos skirta griežta bausmė už šiurkštų žaidimą bei jau trečiąją raudoną kortelę šį sezoną. Pastarąją kortelę lietuvis užsidirbo mače su „Falkrik“ ekipa, kuriai „Heats“ nusileido 0:1. M. Žaliukas iš aikštės buvo išvytas iki susitikimo pabaigos likus žaisti 8 minutes po susidūrimo su varžovų puolėju Carlu Finniganu.
2009-02-10

„Hearts“ iškovojo trečiąją pergalę su M. Žaliūko pagalba

Škotijos aukščiausioje futbolo lygoje trečiąją pergalę šeštadienį iškovojo „lietuviškas“ Edinburgo „Hearts“ klubas, išvykoje 2:1 nugalėjęs „Hamilton Academical“ futbolininkus. Pirmąjį susitikimo įvartį 18-ąją minutę pelnė Marius Žaliūkas. Antrajame kėlinyje persvarą padidino „Hearts“ saugas Andrew Driveris (62 min.). Kiek vėliau atsilikimą sušvelnino Lyle, pasižymėjęs 80-ąją minutę. „Hearts“ ekipa turnyrinėje lentelėje užima antrąją vietą (3 perg., 1 pral.
2008-08-30

Glazgo „Rangers” lipa ant kulnų Škotijos futbolo čempionato lyderiui

Antrąją vietą Škotijos futbolo čempionate užimantis bei dėl trečiojo nugalėtojo titulo iš eilės kovojantis Glazgo "Rangers" klubas trečiadienį atidėtame mače namuose 1:0 (0:0) nugalėjo trečiojoje pozicijoje esančią "Motherwell" (53 tšk.) ekipą bei po 34 mačų turi 79 taškus. Pergalingą įvartį aikštės šeimininkams pelnė Barry Fergusonas (74 min.). Po šios pergalės "Rangers" atsilikimą nuo lyderio Glazgo "Celtic", žaidusio dvejomis rungtynėmis daugiau, sumažino iki keturių taškų.
2008-05-08

Škotijos čempionas varžovus sutriuškino išvykoje

Sekmadienį atidėtose Škotijos futbolo pirmenybių rungtynėse antrąją vietą dvylikos komandų turnyre užimantis čempionas Glazgo „Celtic“ (71 tšk.) klubas svečiuose 4:1 (3:1) sutriuškino trečiojoje pozicijoje esančius „Motherwell“ (52 tšk.) futbolininkus. Čempionate su 75 taškais pirmauja dvejomis rungtynėmis mažiau nei „Celtic“ žaidęs Glazgo „Rangers“ klubas.
2008-04-13

„Aberdeen“ užsitikrino vietą pirmajame Škotijos čempionato šešetuke

Pirmadienį atidėtose Škotijos futbolo pirmenybių rungtynėse „Aberdeen“ klubas namuose 2:1 (1:0) įveikė „Falkirk“ ekipą ir, surinkęs 44 taškus, pakilo į šeštąją poziciją ir toliau tęs kovą dėl 1-6 vietų. „Falkirk“ vienuolikė savo ruožtu su 42 taškais smuktelėjo į septintąją poziciją ir toliau tęs kovą tik dėl 7-12 vietų, kaip ir į aštuntą vietą nukritusi lietuvių Edinburgo „Hearts“ (42 tšk.) komanda. Dvylikos ekipų turnyre pirmauja Glazgo „Rangers“ (75 tšk.
2008-04-08

Škotijos futbolo čempionato lyderis iškovojo tašką

75-ąjį tašką Škotijos futbolo pirmenybėse iškovojo dvylikos komandų turnyro lyderis Glazgo „Rangers“ klubas, sekmadienį svečiuose susitikimą su „Dundee United“ ekipa baigęs lygiosiomis 3:3 (1:1). Trisdešimt susitikimų sužaidę „Rangers“ futbolininkai iki septynių taškų padidino persvarą prieš antroje vietoje esančią bei čempionės titulą ginančią Glazgo „Celtic“ vienuolikę, kuri žaidė rungtynėmis daugiau.