inverness caledonian thistle

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „inverness caledonian thistle“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „inverness caledonian thistle“.

Škotijos čempionas varžovus sutriuškino išvykoje

Sekmadienį atidėtose Škotijos futbolo pirmenybių rungtynėse antrąją vietą dvylikos komandų turnyre užimantis čempionas Glazgo „Celtic“ (71 tšk.) klubas svečiuose 4:1 (3:1) sutriuškino trečiojoje pozicijoje esančius „Motherwell“ (52 tšk.) futbolininkus. Čempionate su 75 taškais pirmauja dvejomis rungtynėmis mažiau nei „Celtic“ žaidęs Glazgo „Rangers“ klubas.
2008-04-13

„Aberdeen“ užsitikrino vietą pirmajame Škotijos čempionato šešetuke

Pirmadienį atidėtose Škotijos futbolo pirmenybių rungtynėse „Aberdeen“ klubas namuose 2:1 (1:0) įveikė „Falkirk“ ekipą ir, surinkęs 44 taškus, pakilo į šeštąją poziciją ir toliau tęs kovą dėl 1-6 vietų. „Falkirk“ vienuolikė savo ruožtu su 42 taškais smuktelėjo į septintąją poziciją ir toliau tęs kovą tik dėl 7-12 vietų, kaip ir į aštuntą vietą nukritusi lietuvių Edinburgo „Hearts“ (42 tšk.) komanda. Dvylikos ekipų turnyre pirmauja Glazgo „Rangers“ (75 tšk.
2008-04-08

Škotijos futbolo čempionato lyderis iškovojo tašką

75-ąjį tašką Škotijos futbolo pirmenybėse iškovojo dvylikos komandų turnyro lyderis Glazgo „Rangers“ klubas, sekmadienį svečiuose susitikimą su „Dundee United“ ekipa baigęs lygiosiomis 3:3 (1:1). Trisdešimt susitikimų sužaidę „Rangers“ futbolininkai iki septynių taškų padidino persvarą prieš antroje vietoje esančią bei čempionės titulą ginančią Glazgo „Celtic“ vienuolikę, kuri žaidė rungtynėmis daugiau.
2008-04-06

Lietuvių klubui Škotijos futbolo čempionate nepavyko pakilti į 6 vietą

Šeštadienį paskutines Škotijos futbolo pirmenybių trečiojo rato rungtynes lietuvių Edinburgo „Hearts“ klubas svečiuose su „Kilmarnock“ ekipa baigė lygiosiomis 0:0 ir, surinkęs 42 taškus dvylikos komandų turnyre liko septintas bei toliau tęs kovą tik dėl 7-12 vietų. Visą susitikimą šeštadienį žaidęs Saulius Mikoliūnas 43-ą minutę buvo įspėtas, o Kęstutis Ivaškevičius rungtyniavo iki 58 minutės.
2008-04-06

Škotijos futbolo lygoje lietuvių klubas pakilo į septintąją poziciją

Dešimtą pergalę Škotijos futbolo pirmenybių XXIX turo rungtynėse iškovojo bei į septintąją vietą su 36 taškais pokilo lietuvių Edinburgo „Hearts“ vienuolikė, svečiuose 3:0 (2:0) sutriuškinusi devintojoje pozicijoje esančius „Inverness Caledonian Thistle“ (33 tšk.) futbolininkus. Iki 72-osminutės žaidė Saulius Mikoliūnas, nuo 64-os - Kęstutis Ivaškevičius, o nuo 84-os - Ričardas Beniušis. S. Mikoliūnas (27 min.) bei R. Beniušis (89 min.) šiose rungtynėse buvo įspėti.
2008-03-02

Edinburgo „Hearts“ klubas su lietuviais beviltiškai pralaimėjo Škotijos futbolo pirmenybių lyderiui

Trečiadienį Škotijos futbolo pirmenybių XXVIII turo rungtynėse lietuvių Edinburgo „Hearts“ vienuolikė namuose beviltiškai - net 0:4 (0:2) - pralaimėjo dvylikos komandų turnyro lyderiui Glazgo „Rangers“ klubui ir su 33 taškais smuktelėjo į aštuntąją poziciją. Susitikimą pagrindinėje šeimininkų sudėtyje pradėjusį Deividą Česnauskį po pertraukos pakeitė Saulius Mikoliūnas, Audrius Kšanavičius žaidė nuo 54-os, o Marius Žaliukas - nuo 64-os minutės. M. Žaliukas (76 min.) ir A. Kšanavičius (90 min.
2008-02-28

Škotijos futbolo pirmenybėse - devynioliktoji lyderio pergalė

Devynioliktą pergalę 24-ose Škotijos futbolo pirmenybių čempionato rungtynėse iškovojo dvylikos komandų turnyro lyderis Glazgo „Rangers“ (59 tšk.) klubas, sekmadienį svečiuose 2:0 įveikęs vienuoliktojoje pozicijoje esančius „Kilmarnock“ (22 tšk.) futbolininkus. Kitame sekmadienio mače „Hibernian“ namuose 3:1 nugalėjo „Aberdeen“ vienuolikę.Devintąją vietą turnyre su 30 taškų užimantis lietuvių Edinburgo „Hearts“ klubas.
2008-02-18

Atidėtose Škotijos futbolo čempionato rungtynėse - šeimininkų pergalė

Trečiadienį atidėtose Škotijos futbolo čempionato rungtynėse Edinburgo „Hibernian“ klubas namuose 4:2 (2:0) nugalėjo dvylikos komandų turnyro autsaiderę „Gretna“ (13 tšk.) ekipą.Iškovojusi pergalę „Hibernian“ vienuolikė su 32 taškais pakilo į šeštąją poziciją, o dviem taškais mažiau turinti lietuvių Edinburgo „Hearts“ komanda smuktelėjo į devintą vietą.Čempionate pirmauja Glazgo „Rangers“ (56 tšk.) klubas, lenkiantis nugalėtojos titulą ginančią Glazgo „Celtic“ (52 tšk.