falkirk

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „falkirk“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „falkirk“.

Lietuviškasis „Hearts“ įveikė „Falkirk“

Škotijos futbolo čempionate šeštadienį Edinburgo "Hearts" komanda, kuriai atstovauja trys lietuviai, namuose 3:2 (1:1) įveikė "Falkirk" ekipą. Nugalėtojams įvarčius pelnė Rajanas Volesas (Ryan Wallace, 5), Chesusas Santana Susas (Jesus Santana Suso, 61) ir Ijanas Blekas (Ian Black, 67). Svečių gretose pasižymėjo Davidas Kucharskis (Dawid Kucharski, 45) ir Pedras da Silva Moutinjas (Pedro da Silva Moutinho, 83). "Hearts" komandoje Marius Žaliūkas žaidė visas rungtynes, Arvydas Novikovas - i...
2010-02-13

Edinburgo „Hearts“ įveikė „Falkirk“

Škotijos futbolo čempionate šeštadienį Edinburgo "Hearts" komanda, kuriai atstovauja du lietuviai, svečiuose 1:0 (1:0) įveikė autsaiderę "Falkirk" ekipą ir pirmą kartą šį sezoną atsidūrė pirmajame šešete. Vienintelį įvartį 42-ąją min. įmušė Maiklas Stiuartas (Michael Stewart). Jis realizavo 11 m baudinį. Marius Žaliūkas žaidė visas rungtynes, o Arvydas Novikovas rungtynėms nebuvo registruotas. "Hearts" komanda, po 17 rungtynių turinti 20 taškų, iš septintosios vietos pakilo į penktąją.
2009-12-27

„Hearts“ iškovojo trečiąją pergalę su M. Žaliūko pagalba

Škotijos aukščiausioje futbolo lygoje trečiąją pergalę šeštadienį iškovojo „lietuviškas“ Edinburgo „Hearts“ klubas, išvykoje 2:1 nugalėjęs „Hamilton Academical“ futbolininkus. Pirmąjį susitikimo įvartį 18-ąją minutę pelnė Marius Žaliūkas. Antrajame kėlinyje persvarą padidino „Hearts“ saugas Andrew Driveris (62 min.). Kiek vėliau atsilikimą sušvelnino Lyle, pasižymėjęs 80-ąją minutę. „Hearts“ ekipa turnyrinėje lentelėje užima antrąją vietą (3 perg., 1 pral.
2008-08-30

Škotijoje - S. Mikoliūno raudona kortelė ir „Hearts“ pralaimėjimas

Vakar Škotijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos penkerios 2-ojo turo rungtynės. Pirmąją nesėkmę naujajame sezone patyrė Edinurgo „Hearts“ ekipa, išvykoje 0:2 nusileidusi šalies vicečempionui Glazgos „Rangers“ klubui.
2008-08-17

Škotijos „Premier“ lygos starte – lietuvių įvarčių lietus

Šiandien prasidėjo naujasis Škotijos futbolo čempionatas. „Premier“ lygos startas itin sėkmingai susiklostė Lietuvos atstovams Andriui Veličkai, Audriui Kšanavičiui ir Sauliui Mikoliūnui, kurie ne tik įmušė po įvartį, bet ir išplėšė savo ekipoms pergales. Po skaudžios nesėkmės Kaune vis dar bandantys atsigauti Glazgo „Rangers“ futbolininkai sezoną atidarė rungtynėmis išvykoje su „Falkirk“ klubu.
2008-08-09

Glazgo „Rangers” lipa ant kulnų Škotijos futbolo čempionato lyderiui

Antrąją vietą Škotijos futbolo čempionate užimantis bei dėl trečiojo nugalėtojo titulo iš eilės kovojantis Glazgo "Rangers" klubas trečiadienį atidėtame mače namuose 1:0 (0:0) nugalėjo trečiojoje pozicijoje esančią "Motherwell" (53 tšk.) ekipą bei po 34 mačų turi 79 taškus. Pergalingą įvartį aikštės šeimininkams pelnė Barry Fergusonas (74 min.). Po šios pergalės "Rangers" atsilikimą nuo lyderio Glazgo "Celtic", žaidusio dvejomis rungtynėmis daugiau, sumažino iki keturių taškų.
2008-05-08

Škotijos čempionas varžovus sutriuškino išvykoje

Sekmadienį atidėtose Škotijos futbolo pirmenybių rungtynėse antrąją vietą dvylikos komandų turnyre užimantis čempionas Glazgo „Celtic“ (71 tšk.) klubas svečiuose 4:1 (3:1) sutriuškino trečiojoje pozicijoje esančius „Motherwell“ (52 tšk.) futbolininkus. Čempionate su 75 taškais pirmauja dvejomis rungtynėmis mažiau nei „Celtic“ žaidęs Glazgo „Rangers“ klubas.
2008-04-13

„Aberdeen“ užsitikrino vietą pirmajame Škotijos čempionato šešetuke

Pirmadienį atidėtose Škotijos futbolo pirmenybių rungtynėse „Aberdeen“ klubas namuose 2:1 (1:0) įveikė „Falkirk“ ekipą ir, surinkęs 44 taškus, pakilo į šeštąją poziciją ir toliau tęs kovą dėl 1-6 vietų. „Falkirk“ vienuolikė savo ruožtu su 42 taškais smuktelėjo į septintąją poziciją ir toliau tęs kovą tik dėl 7-12 vietų, kaip ir į aštuntą vietą nukritusi lietuvių Edinburgo „Hearts“ (42 tšk.) komanda. Dvylikos ekipų turnyre pirmauja Glazgo „Rangers“ (75 tšk.
2008-04-08

Škotijos futbolo čempionato lyderis iškovojo tašką

75-ąjį tašką Škotijos futbolo pirmenybėse iškovojo dvylikos komandų turnyro lyderis Glazgo „Rangers“ klubas, sekmadienį svečiuose susitikimą su „Dundee United“ ekipa baigęs lygiosiomis 3:3 (1:1). Trisdešimt susitikimų sužaidę „Rangers“ futbolininkai iki septynių taškų padidino persvarą prieš antroje vietoje esančią bei čempionės titulą ginančią Glazgo „Celtic“ vienuolikę, kuri žaidė rungtynėmis daugiau.
2008-04-06

Lietuvių klubui Škotijos futbolo čempionate nepavyko pakilti į 6 vietą

Šeštadienį paskutines Škotijos futbolo pirmenybių trečiojo rato rungtynes lietuvių Edinburgo „Hearts“ klubas svečiuose su „Kilmarnock“ ekipa baigė lygiosiomis 0:0 ir, surinkęs 42 taškus dvylikos komandų turnyre liko septintas bei toliau tęs kovą tik dėl 7-12 vietų. Visą susitikimą šeštadienį žaidęs Saulius Mikoliūnas 43-ą minutę buvo įspėtas, o Kęstutis Ivaškevičius rungtyniavo iki 58 minutės.