D. Česnauskis patyrė traumą, „Hearts“ - fiasko

Šiandien lietuviškasis Edinburgo „Hearts“ namie žaidė labai svarbias Škotijos pirmenybių rungtynes prieš „Falkirk“ ekipą, dėl galimybės patekti į pirmąjį šešetuką, kuris kovos dėl apdovanojimų. „Falkirk“ turnyro lentelėje buvo šeštojoje vietoje, o „Hearts“ nuo jų atsiliko trimis taškais ir buvo septinti. „Falkirk“ visų rungtynių metu ypatingą dėmesį skyrė gynybai ir rungtynės pasibaigė nuobodžiomis lygiosiomis 0:0.

Iki čempionato skilimo į du šešetukus likus sužaisti dvi rungtynes, „Hearts“ lieka septintojoje vietoje. Nuolat apie Škotijos čempionų titulą kalbančiam „Hearts“ savininkui Vladimirui Romanovui tai tikras fiasko.

Po beveik keturių mėnesių pertraukos, išsigydęs traumas startinėje „Hearts“ sudėtyje pasirodė vienas iš ekipos lyderių, saugas iš Ganos Laryea Kingstonas. Taip pat po ilgos pertraukos vėl rungtyniavo Marius Žaliūkas, pakeitęs traumuotą graiką Christą Karipidį. Po 15 minučių traumą patyrusį Deividą Česnauskį aikšėteje pakeitė Audrius Kšanavičius.

Jau per pridėtą rungtynių laiką aikštėje vietoje pavargusio L.Kingstono pasirodė buvęs „Kauno“ saugas argentinietis Fernando Screpisas, bet tai įtakos rungtynių baigčiai nebeturėjo.