inverness ct

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „inverness ct“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „inverness ct“.

Futbolininkas A. Novikovas pelnė įvartį Škotijoje

Škotijos futbolo čempionato trečiajame ture šeštadienį Edinburgo „Hearts“ komanda, kuriai atstovauja du lietuviai, namuose sužaidė lygiosiomis 2:2 (2:0) su „Inverness CT“ futbolininkais. 15-ąją min. Arvydas Novikovas išvedė aikštės šeimininkus į priekį 1:0. Tai buvo pirmasis 21-erių metų puolėjo įvartis šiame čempionate. 41-ąją min. po Džono Satono (John Sutton) realizuoto 11 metrų baudinio „Hearts“ pirmavo 2:0. Pirmojo kėlinio pabaigoje (45+2 min.
2012-08-18

„Hearts“ nugalėjo „Inverness CT“ komandą

Škotijos futbolo čempionate šeštadienį Edinburgo „Hearts“ komanda, kuriai atstovauja du lietuviai, namuose 2:1 (0:0) įveikė „Inverness CT“ futbolininkus. Nugalėtojams įvarčius pelnė Rudis Skacelis ir Egertas Jonsonas (Eggert Jonsson). Marius Žaliūkas žaidė visas rungtynes, o Arvydas Novikovas liko tarp atsarginių. Edinburgo klubas, po 16 rungtynių turintis 22 taškus, turnyro lentelėje yra penktas.
2011-11-26

S. Mikoliūno įvartis atnešė „Hearts“ pergalę

Šeštadienį Škotijos pajėgiausioje futbolo lygoje ketvirtąją pergalę iškovojo Edinburgo „Hearts“ klubas, namuose 1:0 palaužęs „Inverness CT“ ekipą. Vienintelį rungtynių įvartį aštuntąją minutę pelnė Lietuvos rinktinės saugas Saulius Mikoliūnas, pasižymėjęs po Audriaus Kšanavičiaus perdavimo. Iš viso aikštėje pasirodė trys lietuviai: be jau minėtų S.Mikoliūno (žaidė iki 76 min.) ir A.Kšanavičiaus (žaidė iki 58 min.) visą susitikimą rungtyniavo Marius Žaliūkas.
2008-09-20

„Hearts“ iškovojo trečiąją pergalę su M. Žaliūko pagalba

Škotijos aukščiausioje futbolo lygoje trečiąją pergalę šeštadienį iškovojo „lietuviškas“ Edinburgo „Hearts“ klubas, išvykoje 2:1 nugalėjęs „Hamilton Academical“ futbolininkus. Pirmąjį susitikimo įvartį 18-ąją minutę pelnė Marius Žaliūkas. Antrajame kėlinyje persvarą padidino „Hearts“ saugas Andrew Driveris (62 min.). Kiek vėliau atsilikimą sušvelnino Lyle, pasižymėjęs 80-ąją minutę. „Hearts“ ekipa turnyrinėje lentelėje užima antrąją vietą (3 perg., 1 pral.
2008-08-30

D. Česnauskis patyrė traumą, „Hearts“ - fiasko

Šiandien lietuviškasis Edinburgo „Hearts“ namie žaidė labai svarbias Škotijos pirmenybių rungtynes prieš „Falkirk“ ekipą, dėl galimybės patekti į pirmąjį šešetuką, kuris kovos dėl apdovanojimų. „Falkirk“ turnyro lentelėje buvo šeštojoje vietoje, o „Hearts“ nuo jų atsiliko trimis taškais ir buvo septinti.
2008-03-22

Škotijos futbolo taurė: "Hibernian" klubas tapo aštuntfinalio dalyviu

Paskutiniu Škotijos futbolo taurės turnyro aštuntfinalio dalyviu tapo "Hibernian" klubas, ketvirtadienį pakartotinose trečiojo etapo rungtynėse namuose net 4:1 (2:1) sutriuškinęs "Aberdeen" vienuolikę.
2007-01-19

Škotijos futbolo taurės turnyre užfiksuotos rezultatyvios lygiosios

Trečiadienį Škotijos futbolo taurės turnyro šešioliktfinalio susitikimas tarp "Aberdeen" ir "Hibernian" vienuolikių baigėsi lygiosiomis 2:2 (0:1). Antrosios šių ekipų rungtynės Edinburge vyks sausio 18-ąją. Šio mačo nugalėtojas turnyro aštuntfinalyje priims I diviziono lyderę "Gretna" komandą. Dar vienos šešioliktfinalio rungtynės tarp "Dundee United" ir "St Mirren" komandų nukeltos į sausio 16 dieną.
2007-01-11

Škotijos futbolo taurės turnyre "Rangers" pralaimėjo autsaideriams

Staigmeną Škotijos futbolo taurės turnyro šešioliktfinalyje pateikė šios šalies pirmenybių autsaideris "Dunfermline Athletic" klubas, sekmadienį namuose 3:2 (2:0) įveikęs vieną turnyro favoritų Glazgo "Rangers" vienuolikę.Kitos sekmadienį turėjusios vykti rungtynės tarp "Dundee United" ir "St Mirren" komandų nukeltos į sausio 16 dieną, o mačas tarp "Aberdeen" ir "Hibernian" ekipų bus žaidžiamas trečiadienį.