A lyga: Marijampolės „Sūduvai“ - nokdaunas Šiauliuose

Šiandien NFKA A lygoje jau sužaistos ketverios iš penkių 34-ojo turo dvikovos. Dėl apdovanojimų kovojantys Panevėžio „Ekrano“ ir Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai iškovojo triuškinančias pergales, o štai antroje pozicijoje žengusi Marijampolės „Sūduva“ netikėtai suklupo Šiauliuose.

Algimanto Gabrio auklėtiniai šiandien 1:2 svečiuose nusileido „Šiaulių“ komandai. Permainingai vykusiame mače šeimininkai į priekį išsiveržė 21-ąją minutę po D.Lunskio tikslaus smūgio. Tačiau šiauliečiai džiūgavo neilgai. Po trijų minučių Otavio Braga sugebėjo rezultatą išlyginti.

Ir vis dėlto tai nebuvo pabaiga. 62-ąją minutę M.Kuklys dar kartą nuginklavo suvalkiečių vartus ir padėjo savo komandai iškovoti labai svarbią pergalę.

Šiuo „Sūduvos“ kluptelėjimu kaipmat pasinaudojo Panevėžio „Ekranas“. Vicečempionai be didesnių problemų 5:0 namuose sutriuškino Šilutės „Šilutę“ ir tašku aplenkė marijampoliečius. Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Egidijus Varnas (32 ir 85 min.) ir Povilas Lukšys (51 ir 82 min.), kartą pasižymėjo Mindaugas Gardzijauskas (67 min.).

Pagaliau trijų pralaimėjimų seriją nutraukė Vilniaus „Žalgiris“. A.Narbekovo vadovaujama komanda šį kartą 6:0 palaužė Visagino „Intero“ vienuolikę.

Po pergalės žalgiriečiai tik tašku atsilieka nuo Marijampolės „Sūduvos“, tačiau varžovai dar turi vienas rungtynes atsargoje.

Septintąją vietą išsaugojo Klaipėdos „Atlantas“, svečiuose be didesnių problemų 4:1 sutriuškinęs merdintį „Vilnių“.

Ekranas (Panevėžys) - Šilutė (Šilutė) 5:0
32' E.Varnas (1:0)
51' P.Lukšys (2:0)
67' M.Gardzijauskas (3:0)
82' P.Lukšys (4:0)
85' E.Varnas (5:0)

Interas (Visaginas) - Žalgiris (Vilnius) 0:6
23' G.Aleksa (0:1)
25' G.Aleksa (0:1)
40' V.Lemežis (0:3)
48' V.Mižigurskis (0:4)
76' M.Choruži (0:5)
86' R.Radavičius (0:6)

Šiauliai (Šiauliai) - Sūduva (Marijampolė) 2:1
21' D.Lunskis (1:0)
24' O.Braga (1:1)
62' M.Kuklys (2:1)

Vilnius (Vilnius) - Atlantas (Klaipėda) 1:4
11‘ G.Nesterenko (0:1)
19‘ L.Aničičius (0:2, 11m)
35‘ P.Stempkovskis (0:3, į savus vartus)