žalgirio

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „žalgirio“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „žalgirio“.

Kaune – visuotinis architektų susirinkimas, bus renkama nauja vadovybė

Kauno „Žalgirio“ arenoje ketvirtadienį vyks visuotinis Architektų rūmų narių susirinkimais. Jo darbotvarkėje – naujo Architektų rūmų pirmininko, tarybos, profesinės etikos ir regioninių architektų tarybų, architektų profesinio atestavimo komisijos, apskričių ekspertų rinkimai, apdovanojimų – Lietuvos architektų žiedo – įteikimas.
2023-03-30

Kaune prasideda aukštųjų mokyklų mugė

Kauno „Žalgirio“ arenoje ketvirtadienį vyks dvidešimtoji aukštųjų mokyklų mugė. Kaip ir kiekvienais metais, abiturientams ir jaunesnių klasių mokiniams, jų tėvams, mokytojams prisistatys daugiau kaip trys dešimtys Lietuvos aukštųjų mokyklų,  profesinio mokymo įstaigų, o jų atstovai, švietimo ekspertai, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos vadovai atsakys į rūpimus klausimus, nušvies geidžiamos karjeros kelius, pranešė organizatoriai.
Aktualijos 2023-01-19

Justinas Jarutis – apie originalią pagalbą Ukrainai ir duetą su Jessica Shy: atskleidė netikėtą savo savybę

Dainininkas ir dainų kūrėjas Justinas Jarutis su Jessica Shy šeštadienio vakarą stos į dvikovą laidoje „galvOK“. Naujienų portalo tv3.lt kalbintas muzikantas atskleidė, su bičiuliais sugalvojęs originalų būdą prisidėti prie pagalbos Ukrainai. J. Jarutis kartu su kūrybos komanda „Sick Block Party“ sugalvojo, kaip prisidėti prie aukų organizacijai „Blue/Yellow“ rinkimo ir kartu nuveikti šį tą naujoviško ir originalaus.
2022-04-02

Liveta Kazlauskienė į rankas paėmė automatą: prisiminė kaip valdyti ginklą

Liveta Kazlauskienė prisidėjo prie gražios pagalbos Ukrainai akcijos – drauge su Kaune veikiančiu moterų klubu pardavė ukrainietiškų barščių už įspūdingą sumą. Moteris tikina, jog apie savo gerus darbus reikia kalbėti garsiai ir neslepia, jog jai ir vėl teko į rankas imti ginklą.  „Viskas puikiai pavyko, kiek žinau, pardavėme barščių už 33 tūkstančius eurų.
2022-03-21

Andrius Mamontovas surengė savo įspūdingiausią pasirodymą: ateityje žada ir ypatingą staigmeną

Šeštadienio vakarą Klaipėdoje Andrius Mamontovas pristatė savo didžiausią ir ambicingiausią pasirodymą „Kitoks pasaulis“. Pirmą kartą „Švyturio“ arena virto milžinišku spalvų ir vandens pasauliu, kuriame geriausius savo kūrinius muzikantas su grupe atliko 100 fontanų fone, nestandartinėje scenoje, su gausybe lazerių, ugnies ir specialiųjų šviesos efektų.
2022-03-21

Power Hit Radio 19-as gimtadienis: Kaune koncertuos pasaulinio lygio žvaigždės Benny Benassi ir „Cascada“

Vieni ryškiausių veidų šokių muzikos padangėje – Benny Benassi ir „Cascada“ – pirmą kartą svečiuosis Lietuvoje, kur surengs energija pulsuojantį vakarėlį, kurio metu švęsime ir Power Hit Radio 19-tą gimtadienį. Nostalgiški ir pasaulinę šlovę atlikėjams pelnę 2000-tųjų hitai Kauno „Žalgirio“ arenoje skambės jau kovo 19 d. Išskirtinio vakaro metu scenoje pasirodys elektroninės šokių muzikos gerbėjams puikiai pažįstamas didžėjus Benny Benassi.
2022-02-22

Džordana Butkutė prabilo apie sunkų laikotarpį: taip jautiesi, kai miršta artimas žmogus

Dainininkės Džordanos Butkutės gerbėjai paliudys: yra buvę labai įspūdingų scenos karalienės koncertų. Bet toks, koks įvyks gruodžio 3 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje, pranoks visus ankstesnius. Interviu Džordana pasakoja apie vienintelį ir nepakartojamą šou „Super Džo“, ką tik išgyventą psichologinę duobę, stiprybę negrįžti prie alkoholio ir svajones, kurios gali išsipildyti, rašoma pranešime spaudai.
2022-02-21

Arenoje įspūdingą koncertą surengusi Jazzu turą baigs ypatingoje vietoje: salės – sausakimšos

Viena garsiausių šalies atlikėjų Justė Arlauskaitė – Jazzu pastaruoju metu gyvena koncertinėmis nuotaikomis. Pirmadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje surengusi įspūdingą pasirodymą, jau šį šeštadienį atlikėja žengs į prestižinės Dublino „The Helix“ koncertų salės sceną.
2022-02-17

Vasario 16-osios proga – nepamirštamas koncertas su ryškiausiomis Lietuvos ir užsienio žvaigždėmis

Vasario 16-osios šventė yra brangi kiekvienam savo šalį mylinčiam lietuviui, kad ir kur jis bebūtų.  TV3 televizija metai iš metų šią šventę kviečia sutikti kartu. Šie metai – ne išimtis.
2022-02-15

Jazzu surengė koncertą ypatingoje vietoje: negaliu atsigauti

Praėjusį šeštadienį Londone, istorinėje „O2 Indigo“ salėje, įvyko ilgai lauktas vienos ryškiausių Lietuvos atlikėjų Justės Arlauskaitės – Jazzu koncertas. Šis koncertas – tai vienas iš trijų didžiųjų koncertinio turo „Sapnas“ pasirodymų, kurie dar įvyks Kauno „Žalgirio“ arenoje bei Dublino „The Helix“ koncertų salėje.
2022-02-07
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų