mindaugas gardzijauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mindaugas gardzijauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mindaugas gardzijauskas“.

Rekordinės Manto Kuklio ambicijos

A lygos 6 turo rungtynės Vilniaus „Žalgirio“ saugui Mantui Kukliui buvo ypatingos. Ir ne tik todėl, kad futbolininkas jose žaidė ryšėdamas kapitono raištį. Dvikova su Kauno „Stumbru“ 29 metų M. Kukliui Lietuvos čempionate buvo jubiliejinė 250-oji. Tiesa, pats žalgirietis pripažino, kad apie šį faktą prieš susitikimą nežinojo. „Čia gal treneris skaičiavo rungtynes ir nusprendė mane pagerbti kapitono raiščiu, – juokavo M. Kuklys.
2017-04-15

„Sūduva“ susigrąžino lyderės poziciją

Lietuvos futbolo A lygos čempionato 18-ojo turo rungtynėse sekmadienį Marijampolės „Sūduva“ namuose 3:1 (2:0) nugalėjo Pakruojo „Kruoją“ ir susigrąžino lyderės poziciją. Nugalėtojų gretose du kartus pasižymėjo Esau Garsija Alvaresas (Esau Garcia Alvarez, 4, 32), kartą - Ramūnas Radavičius (85 - iš 11 m). Svečiams įvartį pelnė Igoris Morinas (54). “Sūduva“ po 18 rungtynių turi 39 taškus.
2009-08-16

„Sūduva“ tapo vienvalde A lygos lydere

Lietuvos futbolo A lygos čempionato septintojo turo rungtynėse šeštadienį Marijampolės "Sūduva" svečiuose net 7:2 (5:1) sutriuškino Kauno "LKKA ir Teledemą" ir tapo vienvalde pirmenybių lydere. Nugalėtojams du įvarčius pelnė Andrius Urbšys (12, 44), po kartą pasižymėjo Mindaugas Gardzijauskas (21), Povilas Lukšys (34) ir Ramūnas Radavičius (83). Dar du įvarčius svečiams "padovanojo" Kauno klubo žaidėjai Gediminas Macevičius (5) ir Aurimas Mockus (87), pasiuntę kamuolį į savo vartus.
2009-05-24

„Sūduva“ sutriuškino „Žalgirį“

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai savo miesto dengtame futbolo manieže be vargo susidorojo su Vilniaus „Žalgirio“ klubu. Marijampoliečiai be atsako įmušė penkis įvarčius ir sutriuškino svečius iš Vilniaus. Įvarčius į „Žalgirio“ vartus mušė: du kartus Povilas Lukšys, po kartą Mindaugas Gardzijauskas, Eivinas Zagurskas ir Ramūnas Radavičius. Pirmieji keturi įvarčiai į svečių vartus krito jau pirmajame kėlinyje.
2009-03-16

Lietuvos futbolo „A lygoje“ – sensacingų rezultatų vajus

Šiandien Panevėžio, Marijampolės ir Vilniaus futbolo aikštes sudrebino 14-ojo Lietuvos „A lygos“ turo susitikimai. Net du iš jų baigėsi nelauktais rezultatais. Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione vienas pirmenybių lyderių vietos „Ekranas“ sužaidė tik lygiosiomis 1:1 su vos priešpaskutinėje vietoje žengiančiais Šiaulių „Šiaulių“ futbolininkais.
2008-07-23

Sutriuškinta ir „Sūduva“

Marijampolės „Sūduva“ per Baltijos futbolo lygos B grupės rungtynes Rygoje 0:3 (0:2) nusileido vietos „Skonto“ ekipai. Iki pertraukos šeimininkai įgijo dviejų įvarčių persvarą. 10 minutę pasižymėjo Olegas Laizanis, o 45-ąją kamuolį į suvalkiečių vartus pasiuntė Vladimiras Dvališvilis. „Sūduvos“ triuškinimą 80 minutę baigė Aleksejus Višniakovas. Mačą svečiai baigė nepilnos sudėties, nes 84 minutę iš aikštės buvo pašalintas Bobis Božinovskis.
2008-03-19

„Sūduvos" klubas stiprinasi legionieriais

Šalies futbolo vicečempionas Marijampolės „Sūduvos" klubas pasirašė sutartis su trim legionieriais. Suvalkijos komandą sustiprino du buvę Vilniaus „Vėtros" futbolininiai - 27 metų saugas iš Makedonijos Bobis Božinovskis ir 21 metų gynėjas iš Brazilijos Pedro Botelho. Tiesa, pernykščio sezono viduryje buvęs „Vėtros" strategas Aleksandras Tarchanovas pakvietė P.Botelho į Samaros „Krylja Sovetov", tačiai šiame klube brazilas žaidė tik vienerias Rusijos „Premjer" lygos varžybas.
2008-03-03

„Ekrano“ tuštėjimo metas

2007 metų Lietuvos futbolo pirmenybėse trečiąją vietą užėmęs Panevėžio „Ekraną“ naują sezoną pasitiks labai pasikeitęs - klubą palieka ilgamečiai lyderiai. Buvęs „Ekrano“ kapitonas Mantas Savėnas ir rezultatyviausiai pernykščio šalies čempionato žaidėjas Povilas Lukšys (26 įvarčiai) nepanoro pasirašyti naujų sutarčių. Šiomis dienomis jie išvyks peržiūrai į Rusijos ir Ukrainos klubus, kuriuose bandys įsitvirtinti ir kaip Gediminas Paulauskas pradėti legionierių karjerą.
2008-01-04

A lyga: Marijampolės „Sūduvai“ - nokdaunas Šiauliuose

Šiandien NFKA A lygoje jau sužaistos ketverios iš penkių 34-ojo turo dvikovos. Dėl apdovanojimų kovojantys Panevėžio „Ekrano“ ir Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai iškovojo triuškinančias pergales, o štai antroje pozicijoje žengusi Marijampolės „Sūduva“ netikėtai suklupo Šiauliuose.Algimanto Gabrio auklėtiniai šiandien 1:2 svečiuose nusileido „Šiaulių“ komandai. Permainingai vykusiame mače šeimininkai į priekį išsiveržė 21-ąją minutę po D.Lunskio tikslaus smūgio.
2007-10-30

Pasikeitimai Lietuvos rinktinėje prieš mačą su rumunais

Po puikaus Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės pasirodymo 2004 metų Europos čempionato V atrankos grupės rungtynėse su Vokietijos (lygiosios 1:1) ir Škotijos (pergalė 1:0) nacionalinėmis komandomis, Lietuvos futbolo federacija (LFF) nusprendė suorganizuoti rinktinės draugiškas rungtynes su Rumunija, kuris balandžio 30 dieną vyks Kaune "S.Dariaus ir S.Girėno" stadione. Deja, Lietuvos rinktinės sudėtis vėl pakito.