Šiandien Panevėžio, Marijampolės ir Vilniaus futbolo aikštes sudrebino 14-ojo Lietuvos „A lygos“ turo susitikimai. Net du iš jų baigėsi nelauktais rezultatais.

Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione vienas pirmenybių lyderių vietos „Ekranas“ sužaidė tik lygiosiomis 1:1 su vos priešpaskutinėje vietoje žengiančiais Šiaulių „Šiaulių“ futbolininkais. Svečiai pirmavo po taiklaus tolimo Mindaugo Lukoševičiaus smūgio 38 minutę, bet ekraniečiai sugebėjo atsitiesti  jau po  6 minučių , kai 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo puolėjas Egidijus Varnas. Nepaisant antrajame kėlinyje įdėtų didžiulių pastangų ir sukurtų gausybės progų šeimininkams, lygaus rezultato 1:1 taip ir nebepavyko pakeisti.

Naujutėlaičiame Marijampolės stadione jėgas išmėgino „Sūduvos“ ir „Žalgirio“ klubai. Nors aiškiais poros favoritais laikyti Suvalkijos ekipos futbolininkai kontroliavo žaidimą ir turėjo iniciatyvą savo rankose, būtent jie 66 minutę po vilniečių saugo Raimondo Vilėniškio įvarčio buvo atsidūrę besivejančiųjų vaidmenyje. Vis dėlto šeimininkai nesudėjo ginklų anksčiau laiko ir per jau teisėjo kompensuotą laiką išplėšė tašką, kai po kampinio pasižymėjo Mindaugas Gardzijauskas1:1. Išleidę pergalę iš rankų žalgiriečiai buvo priversti tenkintis tik lygiosiomis - jau dešimtosiomis šį sezoną.

Vėliausiai prasidėjusiame susitikime sostinės „Vėtra“ priėmė atvykėlius iš Klaipėdos – „Atlanto“ žaidėjus. Tiesa, vilniečiai nebuvo labai svetingi ir antrajame kėlinyje, užkūrę Vacio Lekevičiaus auklėtiniams tikrą pirtį, iškovojo pergalę 2:1. Visi įvarčiai buvo pelnyti per 8 minutes: iš pradžių 65 minutę įvartį pelnė Darvydas Šernas, pasiuntęs kamuolį tarp „Atlanto“ vyriausiojo trenerio sūnaus Arno Lekevičiaus kojų. Ir nors uostamiesčio atstovams jau po 5 minučių buvo pavykę atstatyti pusiausvyrą, kai legionierius iš Kroatijos Ivo Begičius pasižymėjo po kampinio, paskutinis žodis priklausė vėl tam pačiam aktyviajam D. Šernui. „Vėtros“ lyderis 73 minutę preciziškai tiksliu smūgiu dar kartą sušaudė svečių vartininką – 2:1.

Visų trečiadienį vykusių „A lygos“ rungtynių rezultatai:

Panevėžio „Ekranas“ – Šiaulių „Šiauliai“ 1:1 (1:1)

Marijampolės „Sūduva“ – Vilniaus „Žalgiris“ 1:1 (0:0)

Vilniaus „Vėtra“ – Klaipėdos „Atlantas“ 2:1 (0:0)

Turnyrinė lentelė po 14 turų (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1.Kauno FBK „Kaunas“     15  9  4  2  (30- 5)   31

2.Marijampolės „Sūduva“  16  8  5  3  (17-13)  29

3. Panevėžio „Ekranas“    13  7  5  1  (16- 7)   26

4. Vilniaus „Vėtra“             15  6  5  4  (19-15)  23

5. Vilniaus „Žalgiris“          16  2 10  4 (12-15)  16

6. Klaipėdos „Atlantas“     15  3   6  6  (14-19)  15

7. Šiaulių „Šiauliai“            15  2  8  5  (13-16)  14

8. Šilutės „Šilutė“              15  0  3 12  ( 9-40)    3