Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „intero“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „intero“.

Saugas Povilas Krasnovskis futbolininko karjerą pratęs Norvegijoje

Vienas praėjusio sezono Utenos „Utenio“ futbolo klubo lyderių Povilas Krasnovskis pradės legionieriaus karjerą. Pasak pranešimo, „Vilniaus“, Visagino „Intero“, Marijampolės „Sūduvos“, Vilniaus „Vėtros“, Pakruojo „Kruojos“, Vilniaus „Žalgirio“ ir taip pat gimtųjų „Trakų“ komandoms atstovavęs saugas persikėlė į Norvegiją. „Pavyko susirasti komandą Norvegijoje ir tai bus pirma mano karjeros stotelė už Lietuvos ribų. Tikiuosi, kad viskas bus gerai.
2016-02-27

Kazanės „Rubin“ žada ir antrą kartą parklupdyti FC „Barcelonos“ klubą

Po sensacingos pergalės 2:1 prieš dvi savaites garsiajame „Camp Nou“ stadione Rusijos čempionai Kazanės „Rubino“ futbolininkai įgijo dar daugiau pasitikėjimo ir žada šio vakaro rungtynėse vėl stengtis iš visų jėgų ir į F grupė įnešti dar daugiau sumaišties.
2009-11-04

Įvarčių fiesta: „Inter“ laimėjo net ir praleidęs tris įvarčius

Ketvirtadienį buvo žaidžiamos paskutinės Italijos „Serie A“ lygos 10-ojo turo rungtynės, kuriose dar kartą buvo paneigta mitas, kad italai žaidžia gynybinį futbolą. Mače tarp „Inter“ ir „Palermo“ ekipų buvo pelnyti aštuoni įvarčiai: pirmajame kėlinyje „Inter“ futbolininkai įmušė net 4 įvarčius ir atrodė, kad tiesiog sutraiškys savo varžovus, bet po pertraukos svečiai per 18 min. pasižymėjo net 3 kartus ir netikėtai atkūrė intrigą. Vis dėlto Jose Mourinho auklėtiniai 83 min.
2009-10-30

Neįtikėtina: AC „Milan“ per pridėtinį laiką praleido net du įvarčius

Vakar vykusiose Italijos „Serie A“ čempionato 10-ojo turo rungtynėse su „Napoli“ itin apmaudžiai pergalę iš savo rankų išleido AC „Milan“ ekipa, kuri dviejų įvarčių persvarą iššvaistė per 3-is pridėtinio laiko minutes. Trenerio Leonardo auklėtiniai po 2 minutę pelnyto Filippo Inzaghi ir 6 minutę pasižymėjusio Pato įvarčių pirmavo 2:0, bet per pridėtą teisėjo laiką įsigudrino praleisti du įvarčius: iš pradžių 91 min.
2009-10-29

Svečiui iš Gruzijos Tauragėje nenuobodu

Besikas Čigladzė (draugų vadinamas Beso) su mūsų šalies futbolu susipažino dar 2005 m., kai pasirašė sutartį su Marijampolės „Sūduvos“ klubu. Šiemet, kaip ir pusę praėjusio sezono, gruzinas vilkės Tauragės „Tauro“ marškinėlius. - Į „Taurą“ jūs su broliu Davitu atvykote praėjusių metų liepos mėnesį. Tiesa, kad už tai turite būti dėkingi savo tautiečiui, buvusiam FBK „Kauno“ saugui Givi Kvaracchelijai? - paklausėme B. Čigladzės, rašo „Respublika“. - Absoliuti tiesa.
2009-03-04

UEFA Čempionų lygoje – lygiųjų vakaras

Vakar po ilgokos pertraukos atsinaujino kovos dėl prestižiškiausio Europos klubinio futbolo turnyro trofėjaus – UEFA Čempionų lygos taurės: buvo sužaisti pirmieji keturi aštuntfinalio etapo mačai, kuriuose užfiksuotos net trejos lygiosios.
2009-02-25

Jose Mourinho keliasi į Milano „Inter“ klubą

Charizmatiškasis portugalas jau šią savaitę turėtų galutinai išsklaidyti visus gandus ir pasirašyti ilgalaikę trejų metų sutartį su Italijos čempionu Milano „Interu“. Kaip skelbia Didžiosios Britanijos dienraštis „The Sun“, J. Mourinho taps brangiausiai apmokamu pasaulio treneriu ir per sezoną uždirbs beveik 9 milijonus eurų. Taip pat teigiama, kad tik pasirašęs sutartį portugalas sieks iškart prisivilioti į savo klubą Londono „Chelsea“ žaidėjus Franką Lampardą ir Didier Drogbą.
2008-05-28

Futbolininkai, tikėjęsi kitokios žiemos

Futbolo pavasaris jau visai čia pat. Kovo 4-ąją prasideda II Baltijos taurės turnyras, kovo 22 dieną startuoja A lygos pirmenybės, o dar po keturių dienų Lietuvos rinktinės šiais metais laukia pirmosios varžybos su Azerbaidžano futbolininkais. Šiuo maču pradedamas pasirengimas 2010 metų pasaulio čempionato atrankos ciklui – mūsų šalies reprezentantai kovą dėl kelialapio į PAR pradės rugsėjo mėnesį. Tarpsezonis futbolininkams yra permainų metas.
2008-02-18

A lyga: Marijampolės „Sūduvai“ - nokdaunas Šiauliuose

Šiandien NFKA A lygoje jau sužaistos ketverios iš penkių 34-ojo turo dvikovos. Dėl apdovanojimų kovojantys Panevėžio „Ekrano“ ir Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai iškovojo triuškinančias pergales, o štai antroje pozicijoje žengusi Marijampolės „Sūduva“ netikėtai suklupo Šiauliuose.Algimanto Gabrio auklėtiniai šiandien 1:2 svečiuose nusileido „Šiaulių“ komandai. Permainingai vykusiame mače šeimininkai į priekį išsiveržė 21-ąją minutę po D.Lunskio tikslaus smūgio.
2007-10-30

A.Jeršovas: "Interas" neliks be pergalių"

A lygos naujokas Visagino „Interas“ maloniai nustebino jau pirmojo turo rungtynėse. Ivano Švabovičiaus auklėtiniai rezultatu 2:3 pralaimėjo FBK „Kaunas“, nors išvakarėse buvo prognozuojama triuškinanti čempionų pergalė. Du kartus kamuolį į „Kauno“ vartus pasiuntė dvidešimtmetis puolėjas Artūras Jeršovas, - rašo "Futbolas.