Vakar po ilgokos pertraukos atsinaujino kovos dėl prestižiškiausio Europos klubinio futbolo turnyro trofėjaus – UEFA Čempionų lygos taurės: buvo sužaisti pirmieji keturi aštuntfinalio etapo mačai, kuriuose užfiksuotos net trejos lygiosios.

Bene prasčiausiai iš šeimininkų komandų pasisekė Madrido „Atletico“ vienuolikei, kuri rungtynėse su FC „Porto“ nors ir du kartus pirmavo 1:0 bei 2:1, galiausiai buvo priversta tenkintis tik lygiu rezultatu 2:2.

Savo stadione pergalių nepavyko iškovoti ir dar dviem ekipoms – Prancūzijos čempionui Liono „Olympique“ ir Italijos nugalėtojui Milano „Interui“. „Olympique“ futbolininkai itin pakiliai pradėjo susitikimą su neabejotina poros favorite laikyta Ispanijos grande FC „Barcelona“ ir po 7 minutę iš baudos smūgio pelnyto Juninho įvarčio pirmavo 1:0, tačiau katalonai 67 minutę išsigelbėjo, kai išlyginamąjį įvartį įmušė Thierry Henry – 1:1.

Tuo tarpu Jose Mourinho vadovaujami „Intero“  vyrai su anglų gigante „Manchester United“ ekipa sužaidė du skirtingus kėlinius: pirmajame visiška žaidimo kontrolė priklausė svečiams iš Didžiosios Britanijos, kurie ne kartą galėjo pasiųsti kamuolį į italų vartus, o po pertraukos vaizdas aikštėje kardinaliai pasikeitė ir savo sąlygas jau diktavo būtent šeimininkai. Vis dėlto abiejų komandų gynėjai ir vartininkai sugebėjo išlaikyti savo vartus „sausus“ – lygiosios 0:0.

Vienintelis klubas, kuriam vakar pavyko iškovoti pergalę – Londono „Arsenalas“. Ne itin sėkmingai šiemet Anglijos „Premier“ lygoje rungtyniaujantys Arseno Wengero auklėtiniai po 37 minutę iš 11 metrų baudinio pelnyto Robino van Persie įvarčio šventė pergalę minimaliu rezultatu 1:0 ir prieš atsakomąsias rungtynes po dviejų savaičių turi labai neblogas startines pozicijas.

Antradienio rungtynių rezultatai ir statistika:

Madrido „Atletico (Ispanija) – FC „Porto“ (Potugalija) 2:2 (2:1).

Įvarčiai: 3 min. Maxi Rodriguezas 1:0, 22 min. Lisandro Lopezas 1:1, 45 min. Diego Forlanas 2:1, 72 min. Lisandro Lopezas 2:2.

Liono „Olympique“ (Prancūzija) – FC „Barcelona“ (Ispanija) 1:1 (1:0).

Įvarčiai: 7 min. Juninho 1:0, 67 min. Thierry Henry 1:1.

Milano „Inter“ (Italija) – „Manchester United“ (Anglija) 0:0 (0:0).

Londono „Arsenal“ (Anglija) – AS „Roma“ (Italija) 1:0 (1:0).

Įvartis: 37 min. (iš 11 m baudinio) Robinas van Persie 1:0.

Šiandien bus žaidžiami likę keturi UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio susitikimai – savo jėgas išmėgins Londono „Chelsea“ ir Turino „Juventus“, Madrido „Real“ ir FC „Liverpool“, Lisabonos „Sporting“ ir Miuncheno „Bayern“, „Villarreal“ ir Atėnų „Panathinaikos“.