Įvarčių fiesta: „Inter“ laimėjo net ir praleidęs tris įvarčius

Ketvirtadienį buvo žaidžiamos paskutinės Italijos „Serie A“ lygos 10-ojo turo rungtynės, kuriose dar kartą buvo paneigta mitas, kad italai žaidžia gynybinį futbolą.

Mače tarp „Inter“ ir „Palermo“ ekipų buvo pelnyti aštuoni įvarčiai: pirmajame kėlinyje „Inter“ futbolininkai įmušė net 4 įvarčius ir atrodė, kad tiesiog sutraiškys savo varžovus, bet po pertraukos svečiai per 18 min. pasižymėjo net 3 kartus ir netikėtai atkūrė intrigą.

Vis dėlto Jose Mourinho auklėtiniai 83 min. užtvirtino savo pergalę rezultatu 5:3 (4:0) taikliu Diego Milito smūgiu ir turnyrinėje lentelėje įgijo jau 4 taškų persvarą prieš artimiausią persekiotoją Turino „Juventusą.“

Trečioje vietoje žengia Mariaus Stankevičiaus Genujos „Sampdoria“ vienuolikė, nuo „Intero“ atsiliekanti 5 taškais.

Rungtynių statistika:

Milano „Inter“ – „Palermo“ 5:3 (4:0).

Įvarčiai: 7 min. Samuelis Eto'o (iš 11 m. baudinio) 1:0, 34 min. Mario Balotelli 2:0, 42 min. Mario Balotelli 3:0, 43 min. Samuelis Eto'o 4:0, 49 min. Fabrizio Miccoli 4:1, 62 min. Abelis Hernandezas 4:2, 67 min. Fabrizio Miccoli 4:3, 83 min. Diego Milito 5:3.