abelis hernandezas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „abelis hernandezas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „abelis hernandezas“.

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.
2017-04-01

Įvarčių fiesta: „Inter“ laimėjo net ir praleidęs tris įvarčius

Ketvirtadienį buvo žaidžiamos paskutinės Italijos „Serie A“ lygos 10-ojo turo rungtynės, kuriose dar kartą buvo paneigta mitas, kad italai žaidžia gynybinį futbolą. Mače tarp „Inter“ ir „Palermo“ ekipų buvo pelnyti aštuoni įvarčiai: pirmajame kėlinyje „Inter“ futbolininkai įmušė net 4 įvarčius ir atrodė, kad tiesiog sutraiškys savo varžovus, bet po pertraukos svečiai per 18 min. pasižymėjo net 3 kartus ir netikėtai atkūrė intrigą. Vis dėlto Jose Mourinho auklėtiniai 83 min.