Po daugiau nei metų svarstymo, kas sieks prezidento posto, pirmadienį paaiškėjo galutinis kandidatų sąrašas, jame net 15 pavardžių. Portalas tv3.lt kviečia trumpai susipažinti su visais kandidatais ir jų veikla.

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) pirmadienį baigė registruoti prezidento rinkimų politinės kampanijos dalyvius – jų šiuo metu yra penkiolika.

Krizės finansų ministrė

1974 m. gimusi Seimo narė I. Šimonytė, baigusi mokslus Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultete, pasuko į Finansų ministeriją, kur pradėjo dirbti ekonomiste. Vėliau tapo ministerijos sekretore, atsakinga ne tik už mokesčius, bet ir audito, apskaitos ir atskaitomybės klausimus, o 2008 m. vasarą – ir už Fiskalinės politikos departamentą.

2009–2012 m., šalį užklupus finansų krizei, ėjo finansų ministrės pareigas. 2013 m. ėmė dėstyti Vilniaus universitete, kiek vėliau tapo Lietuvos banko valdybos nare.

REKLAMA

2016 m. kartu su Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionių demokratų partija laimėjo rinkimus į Seimą ir tapo Audito komiteto pirmininke.

I. Šimonytės programinių nuostatų pristatymas (nuotr. Fotodiena.lt)

I. Šimonytės programinių nuostatų pristatymas (nuotr. Fotodiena.lt)

Kritika už namus

1964 m. gimęs ekonomistas G. Nausėda į politiką žengė tik pernai paskelbęs, jog ketina kandidatuoti į Lietuvos prezidentus. Iki tol kandidatas ilgus metus dirbo ekonomistu. Ekonomikos mokslus baigęs, o vėliau Vilniaus universitete dėstęs G. Nausėda, 2009 m. tapo docentu Vilniaus universiteto Tarptautinėje verslo mokykloje.

1993 m. G. Nausėda dirbo Valstybinėje kainų ir konkurencijos tarnyboje, po metų – Lietuvos banke, kurio valdybos nariu tapo 1998 m. 2000–2008 m. dirbo AB Vilniaus banko valdybos pirmininko patarėju, o nuo 2008 iki 2018 m. SEB banko prezidento patarėju, vyriausiuoju ekonomistu.

Be savo profesinės veiklos G. Nausėda visuomenės akį patraukė ir savo ištaigingu stikliniu namu Pavilnių regioniniame parke prie pat Pučkorių atodangos. Tiesa, teismas aplinkosaugininkų kritikuotą statinį pripažino teisėtu.

Gitanas Nausėda (Irmantas Gelūnas/Fotobankas)

Gitanas Nausėda (Irmantas Gelūnas/Fotobankas)

Pagarsėjo už aštrų liežuvį

1970 m. gimęs premjeras S. Skvernelis universitete krimto fizikos mokslus, kiek vėliau tapo mechanikos inžinieriumi, o 1994 m. patraukė į policijos akademiją. Vėliau baigė ir teisės studijas. Nuo 1998 m. policijoje dirbęs S. Skvernelis po dešimtmečio tapo Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotoju.

REKLAMA

Nuo pavaduotojo iki Lietuvos policijos generalinio komisaro S. Skvernelis pakilo po to, kai 2011 m. neblaivus Trakų rajono patrulis pražudė tris žmones. Iškart po nelaimės iš pareigų pasitraukė tuometinis policininkų vadas Vizgirdas Telyčėnas, o jo vietą užėmė S. Skvernelis.

Į politiką S. Skvernelis patraukė 2014 m., kai tapo vidaus reikalų ministru. Tramplinu į aukštesnes pareigas S. Skverneliui galėjo tapti incidentas 2015 m. pabaigoje, kuomet Vilniaus policija šukavo sostinę, ieškodama iš policijos pareigūnų automobilio su automatu pasprukusio vyro. Po metų S. Skvernelis kartu su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) laimėjo rinkimus į Seimą ir tapo premjeru.

Žiniasklaidoje S. Skvernelis garsėja savo aštria retorika – kritika sostinės metui Remigijui Šimašiui, prašymu Seimo posėdžių salėje užkišti burną parlamentarui Remigijui Žemaitaičiui, kito parlamentaro Manto Adomėno išvadinimu nestabiliu ir kt.

S. Skvernelis (nuotr. LRVK | Darius Janutis)

S. Skvernelis (nuotr. LRVK | Darius Janutis)

Trečias kartas nemeluos?

1951 m. gimęs Europos komisijos narys, signataras V. Andriukaitis Lietuvos prezidento posto siekia jau trečią kartą. Iki tol politikas laimę bandė 1997 m. ir 2002 m. vykusiuose rinkimuose.

Medicinos ir istorijos mokslus baigęs V. Andriukaitis ilgus metus vystė savo medicininę karjerą, tuo pačiu žengdamas ir į politiką. Ilgametis socialdemokratas aktyviai veikė su Sąjūdžiu, 1990–1992 m. išrinktas Lietuvos Respublikos Aukščiausios Tarybos deputatu, prisidėjo kuriant Konstituciją. 1999 m. tapo LSDP pirmininku. Seimo nariu V. Andriukaitis buvo 1990–2004 m. ir 2008–2012 m., 2012–2014 m. ėjo sveikatos apsaugos ministro pareigas.

REKLAMA

2017 m. V. Andriukaitis leidiniui „Ekspress nedelia“ kritikavo Lietuvos užsienio politiką Rusijos atžvilgiu bei šalies energetinės nepriklausomybės politiką, kaip neekonomišką, atskiras šios politikos dalis jis vadino idiotizmu.

V. P. Andriukaitis paskelbė apie dalyvavimą prezidento rinkimuose (nuotr. Fotodiena.lt)

V. P. Andriukaitis paskelbė apie dalyvavimą prezidento rinkimuose (nuotr. Fotodiena.lt)

Kritika Landsbergiui

1956 m. gimęs filosofas A. Juozaitis žinomas ne tik už savo mokslinę veiklą ir dėstymą, bet ir už savo sportinius pasiekimus. Daugkartinis Lietuvos plaukimo čempionas ir rekordininkas 1976 m. Monrealyje vykusiose olimpinėse žaidynėse laimėjo bronzos medalį 100 metrų plaukime krūtine.

1988 m. A. Juozaitis tapo vienu iš Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio kūrėjų, iniciatyvinės grupės narių, Sąjūdžio Seimo nariu. 1989 m. vykusiuose pirmuose laisvuose rinkimuose buvo iškeltas prieš LKP CK I sekretorių A. Brazauską, tačiau likus kelioms savaitėms iki rinkimų atsiėmė savo kandidatūrą.

2001–2003 m. A. Juozaitis tapo premjero patarėju švietimo ir kultūros klausimais, o 2004–2009 m. Lietuvos generalinio konsulato Kaliningrado srityje kultūros atašė.

Iš politikos, kurioje aktyviai reiškėsi A. Juozaitis pasitraukė dar 1991 metais, o Vytauto Landsbergio išrinkimą Aukščiausiosios Tarybos pirmininku filosofas vadina „istorine klaida“.

REKLAMA

Arvydas Juozaitis (nuotr. Fotodiena.lt)

Arvydas Juozaitis (nuotr. Fotodiena.lt)

Laimę bando visuose rinkimuose

1964 m. gimęs Seimo narys N. Puteikis šiemet bando užsėsti net tris kėdes – laimę bando visuose trejuose rinkimuose. Istorijos studijas baigęs politikas savo karjerą pradėjo nuo kultūros – prisidėjo kuriant pirmąsias paminklosaugos organizacijas, vadovavo Lietuvos Respublikos kultūros paveldo inspekcijai, vėliau išmėgino save ir kultūros viceministro kėdėje.

Į politiką N. Puteikis pasuko 1996 m. įstojęs į Lietuvos konservatorių partiją. Po metų išrinktas į seimą, tačiau tik keliems mėnesiams. Vėliau iš politikos trumpam pasitraukė vadovauti valstybinei įmonei „Klaipėdos laivų remontas“. N. Puteikis į Seimą išrenkamas nuo 2011 m. 2014 m. politikas paliko TS-LKD gretas, įsitraukė į Lietuvos centro partiją, kurios pirmininku tapo 2016 m.

N. Puteikį karjeroje dažnai lydi nesutarimai – jis teisėsi su darbdaviais dar dirbdamas paveldosaugininku. 2006 m. žiniasklaida plačiai nušvietė ir tuomet Kultūros paveldo departamente dirbusio neblaivaus N. Puteikio kelionę į policijos areštinę. Jam už tokį elgesį tąkart skirtas griežtas papeikimas.

Pernai sausį Vilniaus policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl N. Puteikio galbūt paskleisto šmeižto Audriaus Matonio atžvilgiu, tačiau tyrimas nutrauktas įvertinus, kad tai tebuvo įžeidimas. Dėmesio N. Puteikis sulaukė ir pernai paaiškėjus, kad Seimo viešbutyje jis gyvena net ir turėdamas būstą Vilniaus centre. Tuomet Seimo narys iš Seimo nariams skirtų būstų iškraustytas.

REKLAMA

Naglis Puteikis (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Naglis Puteikis (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Kova su „psichotroniniu ginklu“

LVŽS gretas palikusiam Seimo nariui M. Puidokui 40 metų – būtina amžiaus riba, norint tapti prezidentu – sueis tik kovo 19 dieną.

Į politiką tarptautinių santykių ir diplomatijos mokslus baigęs M. Puidokas patraukė 2016 m., kai įstojęs į LVŽS laimėjo mandatą Seimo rinkimuose. Iki darbo Seime M. Puidokas ragavo ir žurnalisto duonos.

Pastaruoju metu M. Puidokas aktyviausiai reiškėsi vaiko teisių klausimais – kišosi į dvi didelį visuomenės atgarsį iššaukusias istorijas. Pirmiausiai M. Puidokas aktyviai reiškėsi, kai praėjusį rudenį kauniečių pora bandė atgauti savo už smurtą atimtus vaikus. Kiek vėliau M. Puidokas kišosi ir į devynmetės kaunietės įvaikinimo į Naująją Zelandiją istoriją.

Naujienų portalas 15min.lt yra skelbęs, kad M. Puidokas 2014 m. buvo vienas „Sirijaus centro“ steigėjų, teigiama, kad ši organizacija kovoja su „psichotroniniu ginklu“.

Mindaugas Puidokas (Fotodiena nuotr.)

Mindaugas Puidokas (Fotodiena nuotr.)

Partiją paliko po fiasko

1953 m. gimęs Europos Parlamento narys V. Mazuronis baigė architektūros mokslus ir ilgus metus pagal specialybę dirbo Šiauliuose, įkūrė savo projektavimo įmonę.

Politinę karjerą V. Mazuronis pradėjo Šiaulių savivaldybėje, ne kartą buvo tarybos nariu. 1993 m. tapo Lietuvos liberalų sąjungos nariu, vėliau – Liberalų demokratijos partijos pirmininku. 2006 m. V. Mazuronis tapo partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pavaduotoju, partiją paliko 2015 m., o tais pačias metais tapo Darbo partijos pirmininku. 2016 m. Seimo rinkimuose partijai neperkopus 5 proc. barjero, V. Mazuronis pasitraukė iš pirmininko posto ir paliko partijos gretas.

REKLAMA

Į prezidentus V Mazuronis kandidatuoja jau ne pirmą kartą, pirmasis bandymas – 2009 m. vykę rinkimai. 2012–2014 m. ėjo aplinkos ministro pareigas, o 2014 m. buvo išrinktas į Europos Parlamentą.

V. Mazuronio biografijoje yra ir teistumas. Politikas teistas už tai, kad 2003 m. partijos pareiškime apkaltino tuometinį Seimo pirmininką Artūrą Paulauską į Rolando Pakso rėmėjų mitingą atsiuntus buvusios antivalstybinės organizacijos „Jedinstvo“ lyderį Valerijų Ivanovą.

Valentinas Mazuronis

Valentinas Mazuronis

Vedlys į ES

1963 m. gimęs europarlamentaras P. Auštrevičius baigė ekonomikos ir diplomatijos mokslus. 1994 m. tapo Lietuvos ambasadoriumi Suomijoje. 2001–2002 m. P. Auštrevičius buvo vyriausiuoju derybininku dėl Lietuvos narystės Europos Sąjungoje.

Ilgametis liberalas 2004 m. įsitraukė į Liberalų ir centro sąjungos gretas, o partijai skilus tapo Lietuvos liberalų sąjūdžio pirmininku. Į Seimą išrinktas nuo 2004 iki 2014 m., kuomet laimėjo rinkimus į Europos Parlamentą.

P. Auštrevičius pristato savo rinkimų programą (nuotr. fotodiena/Justino Auškelio)

P. Auštrevičius pristato savo rinkimų programą (nuotr. fotodiena/Justino Auškelio)

Skandalas dėl Georgijaus juostelės

1965 m. gimęs europarlamentaras Valdemaras Tomaševskis į politikos pasaulį žengė 1992 m. įsidarbinęs Seimo Lietuvos lenkų sąjungos frakcijos sekretoriate. Nuo 1999 m. pirmininkauja Lietuvos lenkų rinkimų akcijai.

Ne vienerius metus dirbo Vilniaus rajono savivaldybėje, buvo vicemeru. Pirmą kartą į Europos Parlamentą išrinktas 2009 m., ten dirba iki šiol. Prezidento kėdės V. Tomaševskis siekė ir 2009 m.

2014 m. gegužės 9 d., minėdamas Pergalės dieną, V. Tomaševskis švarko atlape segėjo Georgijaus juostelę. Dėl to kilo skandalas, tačiau tuomet politikas teisinosi, kad Georgijaus juostelę jam kažkas davė ir jis ją įsisegė.

Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga​ spaudos konferencijoje rinkimų rezultatams aptarti (nuotr. Fotodiena.lt)

Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga​ spaudos konferencijoje rinkimų rezultatams aptarti (nuotr. Fotodiena.lt)

Homoseksualus lygina su pedofilais

Vienas paskutinių į prezidento rinkimų traukinį šoko Seimo narys Petras Gražulis. Atsisakęs tarnauti pakartotiniuose kariniuose mokymuose sovietinėje armijoje 1988 m. areštuotas, kalėjo Lukiškėse, Pravieniškėse, vėliau Mordovijoje.

Seimo nariu P. Gražulis išrenkamas nuo 1996 m. iki dabar, tačiau labiau už savo politinę veiklą parlamentaras pagarsėjo radikaliais pasisakymais bei kelių eismo incidentais. Vienas labiau pagarsėjusių incidentų įvyko 2017 m. rudenį, kuomet P. Gražulis perėjoje kliudė moterį su kūdikio vėžimėliu ir pasišalino iš įvykio vietos.

Seimo narys garsiai kritikuoja seksualines mažumas, homoseksualumą prilygina pedofilijai ir zoofilijai. Seimo narys itin pagarsėjo per pirmąsias homoseksualų eitynes, vykusias 2010 m. Vilniuje. Tąkart policijos pareigūnai P. Gražulį iš eitynių išnešė. Pernai taip pat paaiškėjo, kad P. Gražulis susilaukė nesantuokinio kūdikio su palangiške Birute, tačiau atsisakė mergaitę auginti.

Petras Gražulis (nuotr. Fotodiena.lt)

Petras Gražulis (nuotr. Fotodiena.lt)

Teistas septynių vaikų tėvas

1961 m. gimęs K. Juraitis, kaip pats teigia, politikoje dalyvauti pradėjo 2013 m., o 2016 m. įsitraukė į Lietuvos liaudies partijos gretas. Tais pačiais metais K. Juraitis buvo šios partijos kandidatu į Seimą vienmandatėje Trakų-Vievio apygardoje.

Prekių mokslo specialybę Vilniaus Vinco Kapsuko universitete baigęs K. Juraitis dirbo Trakų vartotojų kooperatyvo pirmininku bei auklėtoju Trakų internatinėje mokykloje. Žurnalistu-publicistu prisistatantis, septynis vaikus auginantis K. Juraitis neslepia Šilutės rajono apylinkės teismo 1997 m. pripažintas kaltu dėl oficialaus dokumento suklastojimo ir panaudojimo.

Įdomu tai, kad kandidatuodamas į Seimą K. Juraitis savo turto ir pajamų deklaracijoje nurodė turintis pajamų tik už 2,26 eurus.

Šiuo metu Vilniaus miesto apylinkės teisme K. Juraitis teisiamas dėl mediko bei dviejų pareigūnų užpuolimo ir pasipriešinimo pareigūnams. Anot vieno iš nukentėjusių pareigūnų, atvykus į K. Juraičio namus jo sutuoktinė teigė, kad vyras alkoholį vartojo visą mėnesį.

Kazimieras Juraitis (nuotr. stop kadras)

Kazimieras Juraitis (nuotr. stop kadras)

Bado akcija prie Seimo

1952 m. gimęs A. Butė ne kartą Siekė tapti Seimo nariu. 2004 m. jis vienmandatėje Senamiesčio apygardoje buvo Lietuvos krikščionių demokratų kandidatas. 2016-aisiais kelią į parlamentą skynėsi kartu su Antikorupcija Naglio Puteikio ir Kristupo Krivicko koalicija.

Inžinieriaus-ekonomiko specialybę turintis A. Butė nurodo priklausęs Lietuvos Respublikonų bei Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partijoms, taip pat buvęs išrinktas Lietuvos Respublikos Aukščiausiąją Tarybą, Europos Parlamentą. Kaip įdomų pasiekimą kandidatas nurodo sukūręs naują medienos džiovinimo būdą.

2008 m. A. Butė Vilniuje buvo teistas dėl eismo įvykio, kurio metu buvo nesunkiai sutrikdyta kandidato automobilyje važiavusios keleivės sveikata. 2017 m. kovą A. Butė kelias dienas prie Seimo rengė bado akciją „Už tikėjimą, už teisingumo atkūrimą Lietuvoje“.

Alfonsas Butė (nuotr. YouTube)

Alfonsas Butė (nuotr. YouTube)

Karjera baigėsi skandalu

1954 m. gimęs V. Gudiškis dabar prezidentauja Vilniaus veteranų sporto klubui „Aidas“. V. Gudiškis žinomas už tai, kad buvo Lietuvos ledo ritulio federacijos prezidentu, tačiau iš pareigų pasitraukė apkaltintas sukčiavimo būdu pasisavinęs daugiau kaip 126 tūkst. litų (apie 36,5 tūkst. eurų).

Vis dėlto 2006 m. teismas dvejiems metams siūlytą nuteisti V. Gudiškį išteisino. Politinės patirties V. Gudiškis neturi.

Penkioliktasis kandidatas į prezidentus – politikoje iki šiol nedalyvavęs 44-erių vilnietis Tomas Šimaitis

Pirmasis prezidento rinkimų turas vyks gegužės 12 dieną, antrasis – gegužės 26 dieną. 

To Bronius
2019-02-18 21:40:08
Pizdon ta simonyte.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
[email protected]

Naujienų portalo tv3.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB All Media Lithuania sutikimo draudžiama.

Lina 2019-02-20 10:03:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Apie Simonyte nei vieno blogo zodzio,o apie visus kitus o ypac tautos megiamus kandidatus vien kriminalą priraset gal ir gerąsias savybes įvardinkit. Tv3 labai jau šališkai ziuri i šita reikala. Tai mano subjektyvi nuomonė   ATSAKYTI
PP 2019-02-20 09:03:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai kodėl apie T. Šimaitį jokių biografijos štrichų, gal nepartinis buvo?   ATSAKYTI
Apie Puidoką 2019-02-19 22:22:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
M.Puidokas yra Socialinių mokslų daktaras, dirbo dėstytoju (docentas) Kauno technologijos universitete, Seimo narys nuo 2016. Taigi, kompetencijos jam būti Prezidentu – „per akis“.   ATSAKYTI
Apie Puidoką netiesa 2019-02-19 22:18:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
M.Puidokas dirbo dėstytoju (docentas) Kauno technologijos universitete!   ATSAKYTI
D. 2019-02-19 18:10:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Viskas dirbtina ir netikra apie Skvernelį ir Puidoką. Vienas pašalintas, kad gražiau atrodytų, kitas išvis nevykėlis. Puidokas, tai Skvernelio LVŽS sukurtas prototipas, kurie visiški skirtingi, bet abu bejausmiai ir melagiai. Tik pigūs triukai su vaikais ar su tuo kur su Kalašnikovu lakstė, jiems padėjo eit į prezidentus. Puidokėlis išvis įlindo ten, kur aukso gysla ir štai turim pretendentą. Už kurį niekam pasauly nesiūlyčiau balsuot, kaip ir už Skvernelį. Prezidento privalumas - užsienio politika. Nei Skvernelis, nei Puidokas (kurio stuburas tuščias, kaip ir autoritetas) NĖRA tinkami atstovauti mus, Pasaulyje!   ATSAKYTI
Odelė 2019-02-19 17:59:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
O tai ponia grybovna nedalyvaus, butų smagu, kodėl pav. putinas šitiek metų vadovauja, juk vistiek durnynas, tai koks skirtumas kas visiem meluos?   ATSAKYTI
tea 2019-02-19 17:49:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Šimonytė arba Nausėda, visa kita - šlamštas
   ATSAKYTI
jade 2019-02-19 16:11:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
liaudies interesus atstovautu geriausiai K Juraitis, cia jis taip apdergatas kaip ir priklauso klaniniai ziniasklaidai. na simpatizuociau Grazuliui. Nebalsuosim mums emigrantams tokios teises nesuteike. Negalim gi mes atvykti i ambasada is visos anglijos.Sekmes Jums tautieciams teisingu sprendimu.   ATSAKYTI
Bronei 2019-02-19 15:40:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Vienintelis tarp visų reklamuojamų sisteminių kandidatų -- tai jaunas ir talentingas Socialinių mokslų daktaras, KTU docentas, diplomatas, tarptautinių santykių ekspertas Mindaugas PUIDOKAS. Važiuojant į tarptautinius susitikimus jam nereikės vežtis vertėjo, nes pats puikiai kalba angliškai. Taip kad, Brone, neverkšlenkite, o balsuokite už jį ir dar savo draugams patarkite. Tikrai neteks gailėtis.   ATSAKYTI
Rasa 2019-02-22 01:04:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dar ir atrodo neblogai   
Jo 2019-02-19 13:38:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tik už Jauniaus !!!!....   ATSAKYTI
Pasipiktinusi 2019-02-19 11:50:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Esu labai pasipiktinusi tendencingu kandidato į prezidentus gerb. M. Puidoko pristatymu. O juk M. Puidokas -- vidaus ir užsienio politikos ekspertas, socialinių mokslų daktaras, KTU docentas, 2016-2020 m. LR SEIMO NARYS. Jis į prezidentus kandidatuoja atsižvelgdamas į garbių Lietuvos žmonių prašymą. Dėl savo kandidatavimo išstojo iš LVŽS, buvo pašalintas iš LVŽS frakcijos. Seime buvo Užsienio reikalų k-to narys, Europos reikalų k-to vicepirmininkas, Migracijos k-to narys, vienintelis susipažinęs su Migracijos dokumentu originalo kalba, kurį Seimas patvirtino net neskaitęs. Laisvai bendrauja anglų, rusų kalbomis, supranta prancūziškai, lenkiškai. 2002-2003 m. dirbo LNK TV žinių tarnybos užsienio naujienų redaktoriumi ir t.t., ir t.t. Nuo vaikystės žavisi krepšiniu, yra ŽALGIRIO fanas, pats aktyviai sportuoja. Vedęs, augina 2 sūnus. Visko nesuminėsi. Bet svarbiausia -- M. Puidokas jautriai reaguoja į žmonių problemas. Todėl, nano nuomone, tai -- labiausiai tinkantis į Lietuvos prezidentus kandidatas.    ATSAKYTI
Boobie 2019-02-19 18:08:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Viskas dirbtina ir netikra. Pašalintas, kad gražiau atrodytų. Puidokas, tai Skvernelio LVŽS sukurtas prototipas, kurie visiški skirtingi, bet abu bejausmiai ir melagiai. Tik pigus triukas su vaikais jam padėjo eit į prezidentus. Jis įlindo ten, kur aukso gysla ir štai turim pretendentą. Už kurį niekam pasauly nesiūlyčiau balsuot, kaip ir už Skvernelį. Prezidento privalumas - užsienio politika. Nei Skvernelis, nei Puidokas (kurio stuburas tuščias, kaip ir autoritetas) NĖRA tinkami atstovauti mus, Pasaulyje!  
D. 2019-02-19 18:08:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Viskas dirbtina ir netikra. Pašalintas, kad gražiau atrodytų. Puidokas, tai Skvernelio LVŽS sukurtas prototipas, kurie visiški skirtingi, bet abu bejausmiai ir melagiai. Tik pigus triukas su vaikais jam padėjo eit į prezidentus. Jis įlindo ten, kur aukso gysla ir štai turim pretendentą. Už kurį niekam pasauly nesiūlyčiau balsuot, kaip ir už Skvernelį. Prezidento privalumas - užsienio politika. Nei Skvernelis, nei Puidokas (kurio stuburas tuščias, kaip ir autoritetas) NĖRA tinkami atstovauti mus, Pasaulyje!  
Lm 2019-02-20 10:09:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tiesiog puikiai viska suvardinot. Ir turėtu M.Puidokas išeiti i antra tura. Bet jau žiniasklaida kokia šališka ir korumpuota siaubas. Vien blogus dalykus ,kad tik sumenkinti žmogu  
Birute 2019-02-19 11:50:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Mano manymu cia tik trys kandidatai reklamuojami,bet juk tai turetu susidometi lygiu galimybiu kontrolieriai,lai visu kandidatu nuotraukas sudeda,o zmones kitu veidu net nemato.   ATSAKYTI
Nuomonė 2019-02-19 11:14:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Paprasti žmonės balsuos už M. Puidoką. Jis turi gražią Lietuvos viziją. Žr. vasario 11 d. str. "15-koje min.": seimo-narys-m-puidokas-skelbia-sprendima-ar-dalyvaus-prezidento-rinkimuose-56-1100808   ATSAKYTI
Od 2019-02-19 09:17:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Nėra už ka balsuoti.   ATSAKYTI
Pagaliau 2019-02-19 08:15:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
niekaip negalėjau apsispręsti, už ką balsuoti. Kai kandidatu patapo Petras Gražulis, iš karto palengvėjo. Balsuosiu už jį. Kai gyvenimas kaip cirkas, tai prezidentas lai būna klounas   ATSAKYTI
XXX 2019-02-19 08:32:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
:D   
Nu jo 2019-02-19 08:02:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Tiek daug norinciuju buti svarbiausiais saly, bet ne vienas nesupranta, ka jie darys jais tape... ne vienas neturi vizijos, ne vienas nezino kokiu darbu ir veiksmu reikia jai pasiekti. Kazka pasvaicioja grybovskiniais lozungais ir tuom pabaiga.... visi jus esat silpni ir busit lengvai valdomi kitu... sunkus laikai ateina paprastiems zmonems...   ATSAKYTI
Mantas 2019-02-19 10:07:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
O tu gal debatus pabandyk įsinunkt. Pažiūrėk nors vieną seimo posėdį ir pasigilink, kokie tikslai parlamento yra iškelti, nes nelabai skiriat vykdomosios valdžios nuo valdančiosios...  
Nu jo 2019-02-19 10:26:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Mantai, man nereikia parlamento tikslu. Prezidento vizijos, kur nuvesti LT nera. Kad jankiams parduoti, tai adamsiui ir grybovskai reikia padekot. Beda ta, kad ne vienas atsakomybes neizvelgia savo zodziuose... O didelis kiekis norinciuju ir rodo, kad postas menkavertis.   
tam Nu jo 2019-02-19 11:10:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Paparasti žmonės balsuos už Mindaugą Puidoką. Jis turi labai gražią viziją. Žr. vasario 11 d. str. 15-je min.: seimo-narys-m-puidokas-skelbia-sprendima-ar-dalyvaus-prezidento-rinkimuose-56-1100808  
Arunas 2019-02-19 07:47:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tarp Cigano ir TransŠimonio nuotraukos reikia įdėti Ožiobergio foto.
Lietuva rinksis ne sektantus o politiką!!!   ATSAKYTI
Šunininkė 2019-02-19 06:39:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Už visus galiu balsuoti,tik ne už Šimonytę.Reikalinga dar viena neaiški.O gal norit,kad vėl sumažintų atlyginimus ,pensijas.Balsuokit,nes matyt trumpa visų atmintis,ji gi Kubiliaus pasekėja.Ne ne nereikia tokios prezidentės   ATSAKYTI
JOKS 2019-02-19 00:50:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
NA JEIGU SIMOSKRYBELE ISRINKSIT VAIKSCIOSIT TUSCIOM KYSENEMIS VEL.....   ATSAKYTI
fe 2019-02-18 23:31:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
nei vieno,kuris butu paprastu zmoniu uzuoveja, sitie nei vienas, nebus mums geras,netikekite pazadais.   ATSAKYTI
Klausitoja 2019-02-19 00:05:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Reikejo 100 pasiulyti kandidatu.gal yra dar alkanu?  
KITAS 2019-02-19 00:43:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
UZ LIETUVA UZ GRAZULI.....  
GAUK NEMOKAMĄ tv3.lt NAUJIENLAIŠKĮ Į SAVO PAŠTO DĖŽUTĘ:
UŽSISAKYTI

Top Video

Gynybos ekspertas sužavėtas: merginas šaukti į kariuomenę – puikus sumanymas
DABAR RODOMA
Gynybos ekspertas sužavėtas: merginas šaukti į kariuomenę – puikus sumanymas
DABAR RODOMA
Kruvinos Velykos Panevėžyje: mirus porai 13-metė liko našlaite
DABAR RODOMA
Tragiškos Velykos turistų rojuje: žuvo 215 žmonės, nugriaudėjo aštuoni sprogimai
DABAR RODOMA
Gedimino kalnas – pinigus ryjanti vieta: reikalauja daugiau
DABAR RODOMA
Aiškėja tikroji motociklininko žūties priežastis
DABAR RODOMA
Šimtmečių radybos Vilniuje – paaiškėjo ir pikantiškos detalės
DABAR RODOMA
Meschino ruoštos velykinės vaišės supykino Jankevičių
DABAR RODOMA
Valdas Adamkus žmonėms siunčia svarbią žinią
DABAR RODOMA
Naujausi kandidatų į prezidentus reitingai: užvirė žūtbūtinė kova
DABAR RODOMA
Pateko į aferisto pinkles: patikli kaunietė prarado 4 kambarių butą
REKLAMA
Europos Parlamento reklama (nuotr. stop kadras)
Artėjant rinkimams, Europos Parlamentas internete pristatė naują reklamą, raginančią rinkėjus nelikti abejingus ir gegužės pabaigoje skirti balsą, renkant savo atstovus Europos ...
Urologo Mindaugo Žiuko teismas (nuotr. Broniaus Jablonsko)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) patvirtino, kad chirurgas urologas Mindaugas Žiukas yra kaltas dėl paciento mirties. Anot teismo pranešimo, chirurgas urologas, ...
Profesija kitaip: prasideda netradicinis profesijų pažinimo konkursas jaunimui
Griauname mitus apie viešbučių ir maitinimo paslaugų profesijas bei kviečiame jaunimą dalyvauti modernaus profesinio mokymo konkurse „Re-think. Profesija kitu kampu“. ...
Nacionalinio stadiono griaučiai ant Šeškinės kalno (nuotr. tv3.lt)
Vilniaus valdžia pagrįstai pašalino bendrovę Vilniaus nacionalinis stadionas iš sporto komplekso Šeškinėje statybų konkurso, nusprendė teismas. Vilniaus apygardos teismas ...
Revolut (nuotr. bendrovės)
Seimas nusiteikęs įpareigoti strateginių įmonių sandorius tiriančią vyriausybinę komisiją dar kartą aiškintis Jungtinės Karalystės finansų startuolio „Revolut“ patikimumą. ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų