Rašyti komentarą...
Apie Simonyte nei vieno blogo zodzio,o apie visus kitus o ypac tautos megiamus kandidatus vien kriminalą priraset gal ir gerąsias savybes įvardinkit. Tv3 labai jau šališkai ziuri i šita reikala. Tai mano subjektyvi nuomonė
Tai kodėl apie T. Šimaitį jokių biografijos štrichų, gal nepartinis buvo?
M.Puidokas yra Socialinių mokslų daktaras, dirbo dėstytoju (docentas) Kauno technologijos universitete, Seimo narys nuo 2016. Taigi, kompetencijos jam būti Prezidentu – „per akis“.
M.Puidokas dirbo dėstytoju (docentas) Kauno technologijos universitete!
Viskas dirbtina ir netikra apie Skvernelį ir Puidoką. Vienas pašalintas, kad gražiau atrodytų, kitas išvis nevykėlis. Puidokas, tai Skvernelio LVŽS sukurtas prototipas, kurie visiški skirtingi, bet abu bejausmiai ir melagiai. Tik pigūs triukai su vaikais ar su tuo kur su Kalašnikovu lakstė, jiems padėjo eit į prezidentus. Puidokėlis išvis įlindo ten, kur aukso gysla ir štai turim pretendentą. Už kurį niekam pasauly nesiūlyčiau balsuot, kaip ir už Skvernelį. Prezidento privalumas - užsienio politika. Nei Skvernelis, nei Puidokas (kurio stuburas tuščias, kaip ir autoritetas) NĖRA tinkami atstovauti mus, Pasaulyje!
O tai ponia grybovna nedalyvaus, butų smagu, kodėl pav. putinas šitiek metų vadovauja, juk vistiek durnynas, tai koks skirtumas kas visiem meluos?
Šimonytė arba Nausėda, visa kita - šlamštas
liaudies interesus atstovautu geriausiai K Juraitis, cia jis taip apdergatas kaip ir priklauso klaniniai ziniasklaidai. na simpatizuociau Grazuliui. Nebalsuosim mums emigrantams tokios teises nesuteike. Negalim gi mes atvykti i ambasada is visos anglijos.Sekmes Jums tautieciams teisingu sprendimu.
Vienintelis tarp visų reklamuojamų sisteminių kandidatų -- tai jaunas ir talentingas Socialinių mokslų daktaras, KTU docentas, diplomatas, tarptautinių santykių ekspertas Mindaugas PUIDOKAS. Važiuojant į tarptautinius susitikimus jam nereikės vežtis vertėjo, nes pats puikiai kalba angliškai. Taip kad, Brone, neverkšlenkite, o balsuokite už jį ir dar savo draugams patarkite. Tikrai neteks gailėtis.
@Bronei Dar ir atrodo neblogai
Tik už Jauniaus !!!!....

Skaitomiausios naujienos
Į viršų