Gairės

s. skvernelis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „s. skvernelis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „s. skvernelis“.

Paviešinus Matijošaičio ataskaitas, Tapino reakcija: vien užmetus akį vaizdas pribloškė

271
Vis labiau atskleidžiama savivaldos politikų lėšų naudojimo praktika auga į politinę krizę. Tuo metu žurnalistas Andrius Tapinas sureagavo į paviešintas Kauno mero Visvaldo Matijošaičio ataskaitas, kuriose atsispindi, kaip buvo panaudojami pinigai. A. Tapinas penktadienį socialiniame tinkle paviešino nuotrauką, kurioje matyti, kaip Kauno meras panaudojo mokesčių mokėtojų pinigus. Pasak žurnalisto, jau dabar aišku, kad dėl to turės įsikišti ir prokurorai.

Saulius Skvernelis pratrūko: tai amoralu

52
„Supuvę vertybininkai“, – taip Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis vadina valstiečius, kurie nepritaria iniciatyvai šaukti neeilinę sesiją aiškintis, ar buvusiam Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui nebuvo nutekinta informacija apie tyrimą. „Šiandien Seime garsiausiai save „vertybių gynėjais“ vadinantieji nusimetė kaukes. Kai valstybę krečia vienas šlykščiausių skandalų, atrodytų, visi turėtų susivienyti ir rasti atsakymus į esminius klausimus.

Skvernelis pasisakė apie teisme išteisintą užrašo „vagies namas“ autorių: „Belieka pasiimti dažų“

96
Antradienį Lietuvos Aukščiausiajam teismui išteisinus gatvėje išpurkšto užrašo „vagies namas“ autorių, sureagavo pats Saulius Skvernelis. Ekspremjeras negailėjo ironijos, komentuodamas teismo verdiktą.

Skvernelis kirto konservatoriams: jie smagiai mala liežuviu ir ieško kaltų

161
Buvęs premjeras Saulius Skvernelis metė akmenį į konservatorių daržą. Jis kritikavo energetikos ministro elgesį, o valdančiųjų siūlomą parlamentinį tyrimą pavadino svetimos kaltės ieškojimu. Pasak Demokratų frakcijos vadovo, konservatoriai „smagiai mala liežuviu“, o spręsti energetikos bėdas smarkiai vėluoja. Apie Lietuvą užklupusią energetikos krizę ir politikų elgesį „Žinių radijo“ laidoje „Opozicija“ kalbėjo Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos" vadovas Saulius Skvernelis.

Skvernelis įvertino pagalbą ukrainiečiams: daug iniciatyvų, bet mažai lyderystės iš valstybės

„Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis sako pasigendantis valstybės lyderystės organizuojant pagalbą nuo karo bėgantiems ukrainiečiams. Jis pastebėjo, kad kuriasi įvairios visuomeninės iniciatyvos, tačiau pritrūksta koordinacijos ir lyderystės. Seimas ketvirtadienį planuoja priimti pataisas, kurios nuo karo pabėgusiems ukrainiečiams leis pretenduoti į socialines išmokas.
Aktualijos 2022-03-17

Valstiečių partiją per pusmetį paliko 518 nariai

Per pusmetį sumenko Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, Lietuvos socialdemokratų ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijų gretos, o naujai įsikūrusiai ekspremjero Sauliaus Skvernelio partijai priklauso per 3 tūkst. narių, rodo naujausi Teisingumo ministerijos duomenys. Didžiausias pokytis – tarp opozicinių valstiečių: kovo 1-ąją partijoje registruoti 3854 nariai – 518 mažiau nei prieš pusmetį.
Aktualijos 2022-03-07

Politologai įvardijo, nuo ko priklausys Skvernelio partijos sėkmė: čia susirinko daug skirtingų veidų

Lietuva turi naują partiją – Demokratų sąjungą „Vardan Lietuvos.“ Ją veda buvęs premjeras Saulius Skvernelis. Į startuojantį naujos partijos traukinį paskutinę akimirką įšoko dar vienas Seimo narys, „valstiečius“ paliekantis buvęs aplinkos ministras Kęstutis Mažeika. Politologai spėja, kad iš skirtingų partijų pabėgėlių sudarytai demokratų sąjungai bus sunku išlaikyti vienybę, tačiau Saulius Skvernelis tiki, kad jo komandai pavyks sėkmingai pasirodyti ateities rinkimuose.

Skvernelis: sunkiausia, kas laukia, tai – įtikinti žmones, kad mumis galima pasitikėti

Sunkiausia, kas laukia naujai kuriamos Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos, tai – įtikinti žmones, kad mumis galima pasitikėti, teigia buvęs premjeras Saulius Skvernelis. Jis tai sakė šeštadienį Palangoje rengiamame steigiamajame partijos suvažiavime.
Aktualijos 2022-01-29

Mažeikos sprendimas jungtis prie kuriamos partijos pradžiugino, sako Skvernelis

Buvusio aplinkos ministro, Seimo nario „valstiečio“ Kęstučio Mažeikos sprendimas jungtis prie kuriamos partijos pradžiugino, teigia Saulius Skvernelis. „Man džiugu pirmiausia tai, kad tai yra mano ministras, buvęs Vyriausybėje, jis kartu dirbo ir tikrai tai pradžiugino“, – šeštadienį žurnalistams Palangoje teigė buvęs premjeras. Jis taip pat pridūrė būsiantis laimingas, jeigu prie jo buriamos partijos prisijungs ir daugiau ministrų, dirbusių jo Ministrų kabinete.
Aktualijos 2022-01-29

Palangoje vyks Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ steigiamasis suvažiavimas

Šeštadienį Palangos Koncertų salėje vyks ekspremjero Sauliaus Skvernelio su bendražygiais kuriamos Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ steigiamasis suvažiavimas. Anot steigėjų, Demokratų sąjunga bus centro kairės politinė jėga, kuri „jau turi valstybės valdymo patirties ir gali imtis atsakomybės už šalies dabartį ir ateitį“. Per suvažiavimą planuojama išrinkti partijos pirmininką, suformuoti valdymo organus.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų