west ham

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „west ham“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „west ham“.

Pralaimėjimus patyrę „Arsenal“ ir „Manchester United“ baigė pasirodymus Anglijos lygos taurėje

Anglijoje sužaisti „Carabao“ taurės aštuntfinalio susitikimai, kur apmaudžius pralaimėjimus patyrusios „Arsenal“ ir „Manchester United“ ekipos pasitraukė iš kovos dėl taurės. Londono „Arsenal“ komanda išvykoje 1:3 nusileido „West Ham“ atstovams. Dviejų Londono klubų mūšyje į pergalę šeimininkus atvedė Mohammedo Kuduso ir Jarrodo Boweno įvarčiai antrajame kėlinyje, o pirmojo kėlinio metu Benas White‘as pasiuntė kamuolį į savo vartus.
2023-11-02

Apsiriko: užsienio žiniasklaida paskelbė, kad Brazdeikis komandai nepadės mače prieš „West Ham“

Trečiadienį UEFA Europos lygoje vyks rungtynės tarp Pirėjo „Olympiakos“ ir „West Ham“ klubų. Prognozes prieš šį mačą skelbęs naujienų portalas „The Standard“ padarė liapsusą sumaišydami to paties pavadinimo „Olympiakos“ futbolo ir krepšinio komandas.
2023-10-25

Smūgis „Chelsea“ ambicijoms: net mažumoje likęs „West Ham“ sutriuškino „aristokratus“

Sekmadienį įspūdingą pergalę Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo „West Ham“ ekipa, kuri liko dešimtyje, tačiau namuose 3:1 nugalėjo Londono „Chelsea“ klubą. 7-ą minutę Nayefas Aguerdas galva po kampinio nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė šeimininkus į priekį. Atrodė, kad 9-ą minutę „Chelsea“ uždirbs 11 metrų baudinį, tačiau netrukus buvo užfiksuota nuošalė. 28-ą minutę Carney Chukwuemeka pelnė pirmąjį savo įvartį už „Chelsea“ ekipą ir išlygino rezultatą.
2023-08-20

„Arsenal“ už „West Ham“ saugą pateikė rekordinį pasiūlymą

Londono „Arsenal“ toliau tęsia medžioklę ir siekia iš „West Ham“ įsigyti saugą Declaną Rice‘ą bei pateikė naują, 105 mln. svarų (100 mln. pradinis mokestis + 5 mln. priedai) vertės pasiūlymą. „Arsenal“ tikisi aplenkti „Manchester City“, kuri taip pat siekia D.Rice‘o ir jeigu šis perėjimas įvyks, tai bus rekordinis „Premier“ lygos klubo mokestis už Didžiosios Britanijos žaidėją. Šio mėnesio pradžioje „West Ham“ atmetė „Arsenal“ pasiūlymą, kurio vertė buvo 90 mln. svarų (75 mln.
2023-06-28

„Žalgiris” pradėjo, o laimėjo – anglai: „West Ham United” – Konferencijos lygos čempionai

Anglijos klubas „West Ham United” po įspūdingos kovos iškovojo UEFA Konferencijų lygos taurę ir pelnė kelialapį į kito sezono Europos taurės turnyrą. Naujienų portalas tv3.lt primena, kad UEFA Konferencijų lygos grupių etape varžėsi ir Vilniaus „Žalgiris“. „West Ham United“ 2:1 įveikė Italijos „Fiorentina“. Pirmąjį įvartį nuo 11 metrų žymos pelnė „West Ham United” krašto puolėjas Saidas Benrahma. 67 min. rezultatą išlygino „Fioretinos“ saugas Giacomo Bonaventura.
2023-06-08

FA taurėje kovas baigė „Tottenham“, o Man Utd“ išplėšė fantastišką pergalę

Londono „Tottenham“ komanda Anglijos FA taurės aštuntfinalyje 0:1 turėjo pripažinti „Sheffield Utd“ futbolininkų pranašumą. Tikslaus perdavimo sulaukęs Richarlisonas 29-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.  Ismaila Coulibaly 42-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.
2023-03-02

Anglijoje – itin svarbios „Arsenal“ ir „Everton“ pergalės

Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2:1 įveikė „Leeds United“ futbolininkus. Eddie Nketiah jau 5-ąją minutę pasinaudojęs grubia vartininko klaida nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0. Pastarasis po vos penkių minučių tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. Luke’as Aylingas 27-ąją minutę po VAR peržiūros už grubią pražangą buvo nubaustas raudona kortele ir svečiai liko rungtyniauti deši...
2022-05-08

„Premier“ lygoje dramatišką pergalę iškovojo „Newcastle United“

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos dvejos 33-ojo turo rungtynės. Dramatišką pergalę iškovojo „Newcastle United“ ekipa, kuri namuose rezultatu 2:1 įveikė „Leicester City“. 19-ąją minutę pirmieji įsiveržė į priekį svečiai, kai pasižymėjo Ademola Lookmanas. Bet jau 30-ąją Bruno Guimaraesas atstatė pusiausvyrą mače bei rezultatą išlygino.
2022-04-17

Niuksas katalonams: nuostabų įvartį įmušę „Eintracht“ išmetė „Barceloną“ iš Europos lygos

Frankfurto „Eintracht“ UEFA Europos lygos ketvirtfinalio etapo atsakomosiose rungtynėse 3:2 nugalėjo „Barcelona“ futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 4:2 ir žengė į kitą etapą. Filipas Kostičius jau 4-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Eintracht“ į priekį 1:0. Pierre’as Emerickas Aubameyangas 10-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir pasižymėti nepavyko.
2022-04-15

„Premier“ lygoje – „Brentford“, „Leicester City“ ir „Norwich“ pergalės

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje pergale iškovojo „Brentford“, „Leicester“ ir „Norwich“ komandos. „Brentford namuose 2:0 palaužė „West Ham“ futbolininkus ir pratęsė pergalių seriją iki dviejų. 48-ą minutę pasižymėjo Bryanas Mbeumo, o 64-ą – Ivanas Toney. Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje „Leicester City“ namuose 2:1 nugalėjo „Crystal Palace“ futbolininkus bei įgijo trijų taškų pranašumą bei pakilo į devintą poziciją.