7
„Chelsea“ – „West Ham United“ (nuotr. SCANPIX)

Sekmadienį įspūdingą pergalę Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo „West Ham“ ekipa, kuri liko dešimtyje, tačiau namuose 3:1 nugalėjo Londono „Chelsea“ klubą.

7

7-ą minutę Nayefas Aguerdas galva po kampinio nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė šeimininkus į priekį.

Atrodė, kad 9-ą minutę „Chelsea“ uždirbs 11 metrų baudinį, tačiau netrukus buvo užfiksuota nuošalė.

28-ą minutę Carney Chukwuemeka pelnė pirmąjį savo įvartį už „Chelsea“ ekipą ir išlygino rezultatą.

43-ią minutę Raheemas Sterlingas uždirbo „Chelsea“ 11 metrų baudinį, tačiau „West Ham“ vartų sargas Alphonse‘as Areola atrėmė Enzo Fernandezo muštą baudinį.

53-ią minutę galingu smūgiu Michailas Antonio sugrąžino „West Ham“ minimalų pranašumą.

Į aikštelę 61-ą minutę žengė „Chelsea“ naujokas Moisesas Caicedo.

67-ą minutę „West Ham“ liko dešimtyje, kadangi pirmojo įvarčio autorius N.Aguerdas užsidirbo antrą geltoną kortelę ir buvo pašalintas iš rungtynių.

Galiausiai 90+4 minutę M.Caicedo prasižengė baudos aikštelėje prieš Emersoną Palmieri, o Lucas Paqueta sėkmingai realizavo baudos smūgį ir padėjo tašką šiose rungtynėse – 3:1.

M.Caicedo tapo tik antruoju „Chelsea“ žaidėju, kuris debiutinėse „Premier“ lygos rungtynėse užsidirbo 11 metrų baudinį. Pirmasis tą padaręs žaidėjas buvo Wayne‘as Bridge‘as 2003 m. mače prieš „Liverpool“.

„Chelsea“ per dvejas rungtynes „Premier“ lygoje kol kas pergalės neiškovojo, o „West Ham“ tai buvo pirmoji pergalė po lygiųjų su „Bournemouth“.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Aston Villa“ namuose 4:0 sutriuškino „Everton“ komandą.