Anglijoje sužaisti „Carabao“ taurės aštuntfinalio susitikimai, kur apmaudžius pralaimėjimus patyrusios „Arsenal“ ir „Manchester United“ ekipos pasitraukė iš kovos dėl taurės.

Londono „Arsenal“ komanda išvykoje 1:3 nusileido „West Ham“ atstovams. Dviejų Londono klubų mūšyje į pergalę šeimininkus atvedė Mohammedo Kuduso ir Jarrodo Boweno įvarčiai antrajame kėlinyje, o pirmojo kėlinio metu Benas White‘as pasiuntė kamuolį į savo vartus.

„Arsenal“ įvartį jau šeštąją pridėto laiko minutę pelnė Martinas Odegaardas.

Su viltimis iškovoti taurę atsisveikino ir prastą formą demonstruojanti „Manchester United“ komanda. Jie namuose 0:3 neturėjo vilčių prieš „Newcastle“ klubą.

Dar pirmajame kėlinyje Miguelis Almironas ir Lewisas Hallas savo įvarčiais įtvirtino komandos pranašumą, o antrajame kėlinyje Joe Willockas svečių persvarą pavertė triuškinama.

Po atkaklios kovos vietą kitame etape iškovojo „Liverpool“ futbolininkai. Jie išvykoje 2:1 palaužė „Bournemouth“ klubą. Jurgeno Kloppo auklėtiniai pirmavo po Cody Gakpo įvarčio, bet Justinas Kluivertas antrajame kėlinyje rezultatą išlygino. Visgi, po keitimo pasirodęs Darwinas Nunezas savo puikiu įvarčiu leido „Liverpool“ prasibrauti į kitą etapą.

Į kitą etapą pateko ir Londono „Chelsea“. Jie savo aikštėje 2:0 susitvarkė su žemesniame divizione žaidžiančia „Blackburn“ komanda. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Benoit Badiashile ir Raheemas Sterlingas.