Anglijoje – itin svarbios „Arsenal“ ir „Everton“ pergalės

Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2:1 įveikė „Leeds United“ futbolininkus.

Eddie Nketiah jau 5-ąją minutę pasinaudojęs grubia vartininko klaida nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0. Pastarasis po vos penkių minučių tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Luke’as Aylingas 27-ąją minutę po VAR peržiūros už grubią pražangą buvo nubaustas raudona kortele ir svečiai liko rungtyniauti dešimtyje.

Gabrielis Martinelli 38-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Illanas Meslieris sėkmingai atrėmė kamuolį.

Diego Llorente 66-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Martinas Odegaardas 76-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir pasižymėti nepavyko. Finalinis švilpukas paskelbė šeimininkų pergalę.

Kitose dienos rungtynėse žūtbūtinę pergalę kovoje dėl išlikimo iškovojo Liverpulio „Everton“, kurie svečiuose po atkaklios kovos 2:1 pranoko „Leicester“.

Dar viename popietės mače Londono „West Ham“ išvykoje net 4:0 sutriuškino „Norwich“.