chelsea

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „chelsea“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „chelsea“.

Dramatiškose rungtynėse „Chelsea“ pergalę nulėmė du įvarčiai mačo pabaigoje

Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose po įnirtingos kovos 4:3 įveikė „Manchester United“ futbolininkus. Rungtynes aktyviau pradėjęs „Chelsea“ po tikslaus Conoro Gallagherio smūgio greitai išsiveržė į priekį 1:0. Cole’as Palmeris vos po 15 minučių sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino rezultatą 2:0. Visgi „Man Utd“ per likusį laiką pavyko apversti situaciją.
2024-04-05

„Chelsea“ kapitono sezonas gali būti baigtas

Londono „Chelsea“ strategas Mauricio Pochettino atskleidė, kad komandos kapitono Reece‘o Jameso sezonas gali būti baigtas. R.Jamesui gruodžio mėnesį buvo atlikta sužaloto raiščio operacija, o žaidėjo gydymą prižiūrėjęs daktaras Lasse‘as Lempainenas jam patarė ilsėtis 3-4 mėnesius. M.Pochettino taip pat pateikė naujausią informaciją apie Christopherį Nkunku, kuris dėl daugybės traumų praleido didžiąją sezono dalį.
2024-03-30

Rezultatyviame FA taurės ketvirtfinalyje „Chelsea“ įveikė „Leicester City“

Londono „Chelsea“ komanda Anglijos FA taurės ketvirtfinalyje 4:2 įveikė „Leicester City“ futbolininkus ir žengė į kitą etapą. „Chelsea“ aktyviau žaidė pirmajame kėlinyje ir tai greitai davė rezultatų. Marcas Cucurella susitikimo pradžioje tiksliu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį 1:0. Raheemui Sterlingui nepavyko realizuoti vienuolikos metrų baudinio ir padidinti pranašumo.
2024-03-17

„Premier“ lygoje „Man City“ iškovojo dramatišką pergalę, tris taškus įsirašė ir „Chelsea“

„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse po dramatiškos kovos  3:2 nugalėjo „Newcastle United“ futbolininkus. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai Bernardo Silva 26-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką. Bet šeimininkai greitai surado atsakymus.
2024-01-13

Į „Premier“ lygos kovas sugrįžę čempionai įsirašė nelengvus tris taškus

Pergalę Anglijos čempionate iškovojo titulą ginantis „Manchester City“ klubas, kuris svečiuose 3:1 (0:1) įveikė Liverpulio „Everton“ futbolininkus. Čempionai turėjo vytis varžovus, nes pirmieji mače praleido įvartį, kai šeimininkus pirmojo kėlinio viduryje į priekį 29-ąją minutę išvedė Jackas Harrisonas. Galiausiai palaužti varžovus svečiams pavyko po pertraukos.
2023-12-28

„Premier“ lygoje – lygiosios Šiaurės Londono derbyje ir dar vienas „Chelsea“ pralaimėjimas

Anglijos „Premier“ lygoje įvykęs Šiaurės Londono derbis tarp „Arsenal“ ir „Tottenham“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. „Arsenal“ pirmieji mače išsiveržį į priekį, kai Cristianas Gabrielis Romero 26-ąją minutę pasiuntė kamuolį į savus vartus. Bet dar iki pertraukos svečiai išlygino rezulatą.
2023-09-24

„Arsenal“ išplėšė pergalę prieš „Everton“, o „Chelsea“ kančios tęsiasi

Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 1:0 nugalėjo Liverpulio „Everton“ futbolininkus. Vienintelį mačo įvartį pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs Leandro Trossardas, kuris 69-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0. Svečiai dar vėliau turėjo progų įmušti, bet jų neišnaudojo.
2023-09-18

„Liverpool“ pralaimėjo dar vieną kovą dėl žaidėjo: „Southampton“ saugas pasirinko „Chelsea“

„Southampton“ saugas Romeo Lavia nusprendė prisijungti prie Londono „Chelsea“ komandos. Tikimąsi, kad 19-mečio perėjimą užtvirtins 50 mln. svarų suma plius priedai. Dėl belgo su „Chelsea“ konkuravo ir „Liverpool“, tačiau pastarieji žinojo apie žaidėjo norus keltis tik į Londono klubą. Kitu „Liverpool“ taikiniu, kurio parašą laimėjo „Chelsea“, buvo laikomas Moisesas Caicedo.
2023-08-15

Anglijos „Premier“ lygoje – dvejos lygiosios

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos naujajame sezone pirmąsias rungtynes sužaidė Mauricio Pochettino vadovaujama Londono „Chelsea“ ir „Liverpool“ komandos, kurios išsiskyrė taikiai 1:1. 18-ą minutę „Liverpool“ ekipą į priekį išvedė Luisas Diazas, tuo tarpu 37-ą minutę rezultatą išlygino gynėjas Axelis Disasi.
2023-08-13

„Real“ susitarė su „Chelsea“: Arrizabalaga sutiko keltis į Madridą

Madrido „Real“ komandai dėl traumos netekus vartininko Thibaut Courtois, Ispanijos klubas greitai rado jam pamainą. Žymus žurnalistas Fabrizio Romano skelbia kad „Real“ susitarė su Londono „Chelsea“ dėl Kepa Arrizabalaga nuomos. Paskutiniąsias 3-4 dienas K.Arrizabalaga derėjosi su Miuncheno „Bayern“, tačiau iškart pasakė „taip“ „Real“ komandai.