„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse po dramatiškos kovos  3:2 nugalėjo „Newcastle United“ futbolininkus.

Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai Bernardo Silva 26-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką.

Bet šeimininkai greitai surado atsakymus. Alexanderis Isakas 35-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1

O netrukus Anthony Gordonas 37-ąją minutę puikiu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą „Newcastle Utd“ naudai 2:1.

Tačiau po pertraukos aikštėje visiškai dominavo „Manchester City“, kuriems rezultatą galiausiai išlygino po sunkios tatraumos į aikštę sugrįžęs Kevinas De Bruyne.

Jis 74-ąją minutę nuostabiu smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir atstatė dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

O dramatišką pergalę svečiams išplėšė jaunasis Oscaras Bobbas, kuris 91-ąją minutę po K. De Bruynes perdavimo puikiai susitabdė kamuolį, apžaidė vartininką ir pelnė įvartį.

Kitose dienos rungtynėse Londono „Chelsea“ klubas miesto derbyje minimaliu rezultatu namuose 1:0 įveikė „Fulham“ futbolininkus.

Vienintelis įvartis buvo pelnytas pirmojo kėlinio pabaigoje, kai Cole‘as Palmeris sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį.