Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos naujajame sezone pirmąsias rungtynes sužaidė Mauricio Pochettino vadovaujama Londono „Chelsea“ ir „Liverpool“ komandos, kurios išsiskyrė taikiai 1:1.

18-ą minutę „Liverpool“ ekipą į priekį išvedė Luisas Diazas, tuo tarpu 37-ą minutę rezultatą išlygino gynėjas Axelis Disasi.

Įdomu tai, kad pastaruosius tris sezonus „Liverpool“ ir „Chelsea“ jau penkis kartus sužaidė lygiosiomis: 2021/22 m. sezone rungtynės baigėsi 2:2 ir 11:, 2022/23 m. sezone – du kartus komandos sužaidė nulinėmis lygiosiomis, o dabar – 1:1.

Kitame kiek anksčiau dieną įvykusiame susitikime taip pat užfiksuotos lygiosios, kai „Brentford“ namuose 2:2 sužaidė  su Londono „Tottenham“.