Londono „Chelsea“ komanda Anglijos FA taurės ketvirtfinalyje 4:2 įveikė „Leicester City“ futbolininkus ir žengė į kitą etapą.

„Chelsea“ aktyviau žaidė pirmajame kėlinyje ir tai greitai davė rezultatų. Marcas Cucurella susitikimo pradžioje tiksliu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį 1:0. Raheemui Sterlingui nepavyko realizuoti vienuolikos metrų baudinio ir padidinti pranašumo. Visgi Cole‘as Palmeris pirmojo kėlinio pabaigoje tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rezultatas tapo 2:0.

Axelis Disasi antrojo kėlinio pradžioje nukreipė kamuolį į savus rezultatas ir rezultatas tapo 1:2, o po puikaus Stephy Mavididi smūgio rezultatas tapo lygus 2:2.

Callumas Doyle‘as po VAR peržiūros buvo nubaustas raudona kortele ir „Leicester City“ liko žaisti dešimtyje.

Carney Chukwuemeka 92-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą „Chelsea“ pergalę 3:2. Noni Madueke 98-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir įtvirtino „mėlynųjų“ pergalę 4:2.

C. Palmeris pelnė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą šešeriose atskirose rungtynėse ginant „Chelsea“ garbę visuose turnyruose šį sezoną.