Madrido „Real“ klubas UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio etapo atsakomosiose rungtynėse po pratęsimo bendru rezultatu 5:4 įveikė Londono „Chelsea“ futbolininkus ir iškovojo bilietą į pusfinalį.

Po rungtynių „Chelsea“ strategas Thomasas Tuchelis sakė, kad, nepaisant nepatekimo į kitą etapą, jis patenkintas komandos žaidimu.

Kartu vokietis užsiminė, jog yra nusivylęs matydamas, kaip teisėjas Szymonas Marciniakas po mačo „šypsosi ir juokiasi“ su „Real“ strategu Carlo Ancelotti.

Po to, kai „Stamford Bridge“ stadione „Chelsea“ atsiliko 1:3, jie „Santiago Bernabeu“ pirmavo 3:0, tačiau šeimininkai, likus dešimčia minučių iki rungtynių pabaigos, išplėšė pratęsimą, o jame – Karimas Benzema pelnė pergalingą įvartį.

„Kai norėjau eiti ir padėkoti, jis šypsojosi ir juokėsi su varžovų treneriu“, – guodėsi T.Tuchelis. – Manau, kad tai labai netinkamas metas daryti tai po paskutinio švilpuko, kai komanda 126 minutes atidavė savo širdį. Kai matai, kad teisėjas šypsosi ir juokiasi su varžovų treneriu, tai daryti yra blogas laikas. Aš jam tai pasakiau“.

T.Tuchelis taip pat buvo nepatenkintas, kad S.Marciniakas pats nepasinaudojo VAR monitoriumi, kai Marcoso Alonso įvartis antrame kėlinyje buvo atšauktas dėl žaidimo ranka.

„Aš nemačiau įvarčio, bet esu labai nusivylęs, kad jis neatėjo ir nepasitikrino.„Turėtum išlikti viršininku ir neleisti spręsto kažkam, kas sėdi kėdėje visiškai izoliuotas“, – sakė T.Tuchelis

Kalbėdamas apie komandą, T.Tuchelis neturėjo nei vieno priekaišto žaidėjams ir teigė, kad pritrūko sėkmės.

„Šiandien pasiekėme limitą. Labai didžiuojuosi žaidėjais ir manau, kad nusipelnėme išeiti toliau, bet sėkmė nebuvo mūsų pusėje. Nėra ko gailėtis, tai yra toks pralaimėjimas, kurį gali priimti su pasididžiavimu. „Chelsea“ reikalavimai yra labai aukšti, o žaidėjai atsakė į tai tokiu žaidimu, kuriuo visi galime didžiuotis.

Mums nepasisekė, todėl esame nusivylę. Mus nugalėjo individuali kokybė ir atakų užbaigimai. Padarėme dvi klaidas, praradome du kamuolius. Buvome labai drausmingi ir labai aktyvūs. Parodėme drąsą bei kokybę. Kadangi dedame tokias pastangas, esame ypatinga komanda“, – tikino treneris.