UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą paaiškėjo pirmieji pusfinalio dalyviai. Dramatiškose mačuose bilietus į pusfinalį iškovojo ispanų klubai – Madrido „Real“ ir „Villarreal“.

„Real“ savo aikštėje nors ir pralaimėjo po pratęsimo 2:3 titulą ginančiai Londono „Chelsea, tačiau žengė į kitą etapą, nes pirmasis susitikimas prieš savaitę Anglijoje baigėsi 3:1 ispanų klubo naudai.

Šio vakaro mačą anglai pradėjo intensyviai ir jau netrukus išsiveržė į priekį, kai 15-ąją minutę puikioje pozicijoje atsidūręs Masonas Mountas pelnė įvartį.

„Real“ atrodė kiek šokiruotas tokios pradžios, o „Chelsea“ atrodė pavojingiau ir dažniau kontroliavo kamuolį bei rezgė atakas.

Kelis sykius jie dar pagrasino ispanų vartams, bet pelnyti antrojo įvarčio iki pertraukos nepavyko.

Bet vos prasidėjus antrajam kėliniui svečiai rezultatą padvigubino, kai po kampinio 51-ąją minutę įvartį galvą pelnė Antonio Rudigeris.

Netrukus „Chelsea“ dar labiau šokiravo Madrido publiką, kai Marcosas Alonso pelnė ir dar vieną įvartį, bet šis nebuvo įskaitytas dėl žaidimo ranka.

Tačiau 75-ąją minutę „Chelsea“ pasižymėjo ir dar sykį, šįsyk įvartis buvo įskaitytas – Timo Werneris puikiai suklaidino kelis varžovus ir nukreipė kamuolį į vartus.

„Real“ atsidūrusi ties prarajos riba kiek atkuto ir netrukus pelnė būtiną įvartį. 81-ąją minutę po nuostabaus Luka Modričiaus perdavimo pasižymėjo Rodrigo.

Per pagrindinį laiką įvarčių daugiau nebuvo įmušta, tad komandos žaidė pratęsimą. Jame prabilo ne kas kitas, o Madrido ekipas lyderis Karimas Benzema.

Prancūzas 96-ąją minutę pelnė įvartį galva.

Vėliau šeimininkai dar turėjo šansų pasižymėti. Pavojingų smūgių, ypač galva, atliko ir svečiai, bet jiems būtino įvarčio jie nepelnė.

Puikaus šanso neišnaudojo ir K. Havertzas.

Galiausiai finalinis teisėjo švilpukas paskelbė „Chelsea“ pergalę 2:3, bet šis rezultatas tenkino Madrido ekipą, tad jie keliauja į pusfinalį.

Dramos netrūko ir kitame mače. Iš turnyro kovų sensacingai pasitraukė Miuncheno „Bayern“, kuris mačą su „Villarreal“ baigė lygiosiomis 1:1, tačiau ispanai pirmąsias rungtynes namuose buvo laimėję 1:0.

„Bayern“  iškart ėmė kontroliuoti kamuolį bei bandė kurti. Vis dėlto svečiai gana patikimai gynėsi bei neleido vokiečiams susikurti itin pavojingų momentų.

Galiausiai 29-ąją minutę Jamalas Musala turėjo gerą šansą, bet tame epizode puikiai sužaidė ir komandą nuo įvarčio išgelbėjo „Villarreal“ vartininkas Jeronimo Rulli.

Bet vos prasidėjus antrajam kėliniui šeimininkai įsiveržė į priekį. 51-ąją minutę sulaukęs gero perdavimo įvartį pelnė Robertas Lewandowskis.

Netrukus šansą įmušti turėjo T. Mulleris, bet ilgamečiam „Bayern“ žaidėjui pasižymėti nepavyko. Nepaisant vokiečių spaudimo, kaip vėliau pasirodė lemiamą įvartį susitikime pelnė svečiai.

Samuelis Chukwueze 88-ąją minutę sulaukė gero perdavimo ir nuginklavo Manuelį Neuerį. „Bayern“ dar bandė kurti, bet pritrūko laiko.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė lygiąsias, kurios yra palankios „Villarreal“.