Harry ir Meghan to neteko, bet jų sūnus malonės dar sulauks: atskleidė netikėtą detalę apie karališkas taisykles

Kovo mėnesio pabaigoje princas Harry ir jo mylimoji Meghan Markle kartu su sūnumi Archie išvyko gyventi į Jungtines Amerikos Valstijas. Tiesa, dėl to pora netgi atsisakė savo karališkųjų titulų, tuo tarpu jų sūnui titulas taip niekuomet ir nebuvo suteiktas.

4

Nepaisant to, panašu, kad situacija ateityje gali stipriai pasikeisti.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Harry ir Meghan to neteko, bet jų sūnus malonės dar sulauks: atskleidė netikėtą detalę apie karališkas taisykles

M. Markle ir princas Harry vaikelio sulaukė 2019 metų gegužę, ir jau tada buvo aišku, kad berniukas karališkojo titulo neturės – kitaip, nei, pavyzdžiui, princo Williamo vaikai. 

Vis dėlto pasirodo, kad tokia situacija – laikina. Vos tik princų Williamo ir Harry tėvas Charlesas taps karaliumi, princo titulas bus suteiktas ir Archie. Tiesa, ar jis jo norės galės pasirinkti pats, kai sulauks 18 metų.

Tiesa, su tuo ateitų ir daugybė įsipareigojimų. Pavyzdžiui, viena iš karūnos taisyklių yra tada, kad žmogus, esantis šeštas eilėje į sostą, turėtų prašyti karaliaus leidimo, jei norėtų susituokti. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad gegužę, po Archie gimtadienio, artimas šaltinis atskleidė daugiau informacijos apie mažąjį berniuką. Vienerių metų gimtadienį neseniai atšventęs berniukas jau kalba, o pirmieji jo žodžiai – ganėtinai įspūdingi. „Jis moka jau kelis žodžius, kaip „mama“, „tėtis“, „knyga“, „šuo“. Jis labai mėgsta žaisti slėpynes ir statyti įvairius statinius iš kaladėlių“, – pasakojo šaltinis.

Tiesa, pora itin bando saugoti Archie privatumą, todėl su juo į viešumą dažniausiai neina – buvo čia pasirodę vos kelis kartus. Nepaisant to, per Archie gimtadienį princas ir Meghan pasidalijo mielu vaizdo įrašu, kuriame aktorė su sūnumi kartu skaitė.

O visai neseniai, siekdami ramesnės sūnaus vaikystės, princas Harry ir M. Markle persikėlė į Santa Barbarą.

Užsienio žiniasklaidoje teigiama, kad šeima šiuo metu persikėlė gyventi į Santa Barbarą, kur įsigijo savo pačių būstą. Šis jiems atsiėjo kone 12 mln. eurų. Negana to, čia yra net 5 akrai žemės, 9 miegamieji ir 16 tualeto kambarių.

REKLAMA

Taip pat nuosavybėje galima rasti ir baseiną, įspūdingus plotus žalumos, tačiau, visų svarbiausia, rajonas garsėja privatumu. Būtent ši priežastis porai, tikėtina, buvo svarbiausia, mat namuose Los Andžele net ir karantino metu jie to nerado.

Apsistoję draugo Tylerio Perry milijardo vertės name, pora nuolat susidurdavo su įsibrovėliais. Tiesa, jie buvo ne konkretūs žmonės, o prietaisai dronai. Pora buvo įsitikinusi, kad juos valdė būtent žiniasklaidos atstovai.

„Jie mato, kaip dronai nuolat skrenda į juos, ir spėja, kad juos valdo fotografai, tačiau negali nieko teigti. Per vestuves Meghan sulaukė daugybės rasistinių mirties grasinimų, todėl teroro grėsmė jiems yra labai reali. Tačiau nepaisant to, pabandykite įsivaizduoti save jų vietoje, kaip jaustumėtės jūs? Jei dronai skraidytų aplink jūsų galvą tada, kai bandote pažaisti su savo sūnumi?“ – sakė šaltinis.

O štai nusprendę persikelti į Santa Barbarą, Harry ir Meghan tikisi rasti ramybę, užauginti savo sūnų kur kas ramesnėje aplinkoje.

„Jie nusprendė apsistoti tylioje bendruomenėje, ypatingai apsvarstę privatumą. Būtent čia jie nori auginti Archie ir gyventi taip normaliai, kaip tik įmanoma. Harry ir Meghan niekuomet nenorėjo Los Andželo paversti savo namais. Tai buvo tik gera vieta apsistoti po to, kai atvyko į JAV, nes galėjo būti arti Meghan mamos“, – pridėjo šaltinis.

Teigiama, kad šis laikas jiems buvo itin svarbus ir ypatingas kaip porai, o dabar, persikėlę į Santa Barbarą, jie mėgaujasi visišku privatumu. 

„Jie labai atsargiai rinkosi, ieškojo informacijos. Tai vieta, kurioje jie planuoja būti laimingi, susirasti gerų draugų, užauginti Archie ir suteikti jam galimybę žaisti su vaikais, kurie yra jo amžiaus“, – pridėjo šaltinis.


Rašyti komentarą...
T
Titulu
2020-08-25 10:13:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
atsisakė, bet karališkus pinigus taške į visas puses ir jų neatsisakė. Tai kas čia per žygdarbis, kad apie tai rašo ir rašo ir rašo. Ir kai panorės, tai tuos titulus jiems vėl suteiks.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų