Gairės

meghan markle

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „meghan markle“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „meghan markle“.

Meghan Markle aprangoje – ypatinga detalė: siunčia žinią karaliui Karoliui III?

Karališkąją šeimą šiuo metu drebina dar vienas skandalas, kurį sukėlė nauja Omido Scobie knyga „Pabaiga“. Joje skelbiama, kad karalius Karolis III ir Velso princesė Kate Middleton nerimavo, kokios odos spalvos bus princo Harry ir Meghan Markle sūnus Archie. Pirmą kartą po šios istorijos Meghan buvo pastebėta viešumoje.
Prieš 15 val.

Karo kirviai neužkasti: konfliktas tarp Kate ir Meghan tik aštrėja

Ne paslaptis, kad Meghan Markle ir Kate Middleton santykiai pastaruoju metu įtempti, o vienas šaltinis teigia, kad „mažai tikėtina, jog jos kada nors vėl kalbėsis“. Buvo metas, kai atrodė, kad jos taps artimomis draugėmis, o Meghan kartą kreipėsi į Velso princesę patarimo dėl gyvenimo karališkojoje šeimoje.
2023-12-06

Paaiškėjo, ar Kate Middleton norėtų susitaikyti su Markle: viskas kitaip nei atrodo

Teigiama, kad Kate Middleton šiuo metu nėra pasirengusi atleisti princui Harry ir Meghan Markle, nors karališkoji nesantaika pradeda švelnėti prieš šventinį sezoną. Kate Middleton nėra pasirengusi atleisti savo svainiui princui Harry ir jo žmonai Meghan Markle, tvirtina žinovai ir ekspertai. Metų pradžioje pasirodžiusioje princo Harry memuarų knygoje „Atsarginis“ Sasekso kunigaikštis pateikė keletą piktų teiginių savo svainės Kate ir brolio Williamo atžvilgiu.
2023-12-03

Karališka šeima sulaukė skubaus įspėjimo: ragina nepasitikėti 1 asmeniu

Karališkoji šeima buvo įspėta neatvirauti princo Harry akivaizdoje, nes baiminasi, kad jų žodžiai gali patekti į kitą jo memuarų knygą.   Ape karališkąją šeimą rašantis Omidas Scobie ketina atskleisti, jog karalius buvo labai atsargus, kai pirmą kartą kalbėjosi su princu Harry telefonu po to, kai buvo išleista jo knyga „Atsarginis“ (angl. „Spare“). Teigiama, kad pirmasis Harry pokalbis po jo kontroversiškos knygos „Atsarginis“ pasirodymo buvo šaltas.
2023-12-02

Paaiškėjo, kiek kainuoja Markle mėgstamiausias gėrimas: kaina atima žadą

Meghan Markle papasakojo apie savo mėgstamiausią gėrimą – pasirodo, ji net savo tinklaraštį pavadino jo vardu. Paaiškėjo ir jos mėgstamo gėrimo kaina, kuri ne vienam atima žadą. „Tignanello“, itališkas raudonasis „Super Tuscan“ vynas, įkvėpė „The Tig“ – maisto ir gyvenimo būdo tinklaraštį, kurį Meghan rašė prieš tapdama karališkosios šeimos nare. Meghan Markle mėgstamiausio gėrimo kaina Prabangaus prekės ženklo vyno butelis kainuoja apie 180 eurų.
2023-12-02

Aiškėja, kaip Kalėdas norėtų sutikti Harry ir Meghan: to dar niekada nedarė

Artėjant didžiausioms metų šventėms, socialiniuose tinkluose netrūksta gerbėjų spėlionių, kaip Kalėdas sutiks princas Harry su žmona Meghan Markle. Daugelis iš tikisi, kad Kalifornijoje įsikūrusi pora sugrįš į Jungtinę Karalystę ir šventes sutiks su karališkąja šeima.  M. Markle neseniai dalyvavo „Variety“ organizuotame renginyje „Power of Women“, kur prakalbo apie Kalėdų tradicijas su savo šeima.
2023-11-30

Santykiai negerėja: Harry ir Meghan – akibrokštas iš Williamo ir Kate

Teigiama, kad princas Harry ir Meghan Markle išsiuntė Kate Middleton ir princo Williamo vaikams kalėdines dovanas, tačiau negavo net padėkos žinutės. Pasak prancūzų leidinio, kuris pasidalijo naujomis ištraukomis iš naujos Omido Scobie knygos „Endgame“, teigiama, kad Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė siuntė Velso princui ir princesei kalėdines dovanas, kurias jie turėjo įteikti savo vaikams princui George'ui, princesei Charlottei ir princui Louisui.
2023-11-29

Naujausias Markle poelgis įsiutino karališkąją šeimą: to nesitikėjo

Meghan Markle paskelbė apie savo sugrįžimą į pramogų industriją ir sakė, kad ji žavisi šiuo savo žingsniu palikus praeityje karališkąjį gyvenimą. Meghan, kuri buvo dirbanti aktorė, kai susipažino su princu Harry, paskelbė, kad kartu su vyru imasi prodiuserinės veiklos ir jau turi daug suplanavę naujų projektų, tai ypač nepatinka karališkajai šeimai.
2023-11-26

Karališkoje šeimoje bręsta drama: ką pasirinks Markle ir princas Harry?

„Variety“ organizuotame renginyje „Power of Women“ Meghan Markle papasakojo apie šeimos kalėdines tradicijas. Praėjusią savaitę viename renginyje Meghan Markle kalbėjo apie savo šeimos kalėdines tradicijas, kai viešumoje imta spėlioti, ar jie švęs Kalėdas su princo Harry šeima Jungtinėje Karalystėje. 42 metų buvusi aktorė ir jos 39 metų vyras princas Harry su dviem vaikais gyvena Kalifornijoje. 2019 m. susituokusi pora yra ketverių metų princo Archie ir dvejų metų princesės Lilibet tėvai.
2023-11-25

Plinta gėdingas Markle vaizdo įrašas: užfiksavo nejaukią akimirką

Internete žaibiškai plinta prieš kelerius metus užfiksuotas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota nepatogi akimirka, su kuria susidūrė Meghan Markle ir princas Harry, stovėdami Bakingamo rūmų balkone. Socialinių tinklų vartotojai reiškia užuojautą ir susirūpinimą dėl princo Harry ir M. Markle, išvydę įrašą, kuriame užfiksuota nepatogi akimirka.
2023-11-25
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų