princas harry

Princas Harry

 

Tikrasis vardas Henry Charles Albert David, gimė 1984 m. rugsėjo 15 d. Jungtinėje Karalystėje. Jis yra karalienės Elizabeth II anūkas ir princų Charleso bei Dianos sūnus. Princas Harry tarnavo Jungtinės Karalystės kariuomenėje, dalyvavo misijose Afganistane. Jis yra žinomas dėl savo socialinės ir labdaros veiklos, įskaitant Invictus žaidynių įkūrimą – sporto renginį sužeistiems kariams. 2018 m. jis susituokė su Meghan Markle ir tapo Sasekso kunigaikščiu. 2020 m. pora nusprendė atsiriboti nuo karališkosios šeimos ir persikraustė gyventi į JAV, kur dabar veikia per savo organizaciją „Archewell“.

Meghan Markle nori susitikti su karališkosios šeimos nariais: Karolis III turi vieną sąlygą

Pranešama, kad Meghan Markle dėl jos ir princo Harry finansinių sunkumų siekia susitikti su karališkąja šeima, o karalius Karolis III sutiks tai padaryti su viena sąlyga. Pranešama, kad Meghan Markle tikisi, jog jai pavyks susitikti su karališkąja šeima. Sasekso kunigaikštienė pritaria susitaikymo idėjai, turint omenyje finansines bėdas, su kuriomis ji šiuo metu susiduria su princu Harry, teigė šaltiniai.
Prieš 10 val.

Pamatę naujus Markle ir princo Harry portretus gerbėjai pakraupo: parodė, kaip atrodo

Neįprasti menininko „perkurti“ princo Harry ir Meghan Markle paveikslai pribloškė visus. Pasipiktinimo neslėpė ir internautai. Šie neįprasti princo Harry ir Meghan Markle portretai neabejotinai sukėlė stiprią „Mirror“ skaitytojų reakciją, rašoma mirror.co.uk. Dėl neįprasto stiliaus ir požiūrio į istoriją šie paveikslai visada sukeldavo nesutarimų.
2024-07-11

Parodė princų Harry ir Williamo netikrą sesę: apie ją daugelis net nežino

Ar žinojote, kad princas Harry ir princas Williamas turi retai minimą ir beveik visai nepastebimą netikrą seserį vardu Laura Lopes? Nenuostabu, kad serialas „Karūna“ turi tiek daug sezonų – tiesiog begalę dalykų, kuriuos galima atskleisti apie šią šeimą, jos paveldėtojus, anūkus, proanūkius, o dabar ir provaikaičius. Tai mus sugrąžina prie Lauros. Kas ji yra? Ji – karalienės Camillos duktė.
2024-07-06

Princo Harry buvusi mergina atskleidė, ko jis iš tikrųjų troško

Buvusi princo Harry mergina Catherine Ommanney sakė, kad jis visada svajojo apie normalų gyvenimą. Nuo tada, kai pasirodė sensacingas „Netflix“ dokumentinio filmo anonsas, visas dėmesys krypo į princą Harry ir Meghan Markle. Catherine Ommanney, kuri teigė 2006 m. susitikinėjusi su Harry, sakė, kad jis dabar yra pagaliau laisvas ir kad visada svajojo apie normalų gyvenimą, rašo walesonline.co.uk.
2024-07-06

Paaiškėjo, ar princas Harry dar gali susitaikyti su šeima

Princas Harry, pamatęs filmuotą medžiagą, kurioje užfiksuota karališkoji šeima, dalyvaujanti oficialiose karaliaus gimtadienio iškilmėse, esą yra nusiminęs ir susijaudinęs, tačiau ekspertas teigė, kad bet kokiam galimam susitaikymui jau per vėlu. Nors teigiama, kad princas Harry galbūt planuoja grįžti į Jungtinę Karalystę, kad pataisytų santykius su karališkąja šeima, vienas ekspertas abejoja, ar tai tikėtina, atsižvelgiant į tai, kad hercogas ne kartą praleido progą.
2024-07-04

Meghan Markle siekia išnaudoti karališkuosius ryšius: svarbus vaidmuo – princui Harry

Meghan Markle žvelgia į princesę Beatrice ir princesę Eugenie kaip į galimas savo prekės ženklo rėmėjas ir nori, kad princas Harry užmegztų su jomis ryšį, teigė informatorius. Yra žinoma, kad Jorko princesės palaiko ryšius su Sasekso kunigaikščiu ir kunigaikštiene nuo pat jų pasitraukimo iš karališkosios šeimos ir persikėlimo į JAV 2020 m., nepaisant tebesitęsiančių karališkųjų nesutarimų.
2024-07-04

Princas Harry pripažino, kad neverkė sužinojęs apie mamos Dianos mirtį: tėtis jo net neapkabino

Princesė Diana tragiškai žuvo automobilio avarijoje Paryžiuje 1997 m. rugpjūtį, kai princui Harry buvo vos 12 metų, ir jis prabilo apie tai, kaip motinos mirtis paveikė jo psichinę sveikatą. Princas Harry skausmingai prisipažino, kad jis neverkė, kai jam buvo pranešta apie jo motinos princesės Dianos mirtį. 36-erių Diana, kuriai buvo suteiktas neoficialus liaudies princesės titulas, mirė 1997 m. rugpjūtį po siaubingos automobilio avarijos Paryžiuje.
2024-06-28

Paviešino, kaip Meghan Markle atrodė mokykloje: parodė visiems

Meghan Markle pasidalino savo vaikystės nuotraukomis. Meghan sako, kad ji niekada nebuvo graži, greičiau moksliukė ir aktyvistė. Pamatykite, kaip paauglystėje atrodė karališkosios šeimos narė. „Netflix“ dokumentikoje Meghan Markle parodė dar niekur nematytas jos vaikystės nuotraukas. Viena jų – mokyklos metraščio nuotrauka, kai Meghan buvo dar visai paauglė. Dokumentikoje Meghan pasidalino taip pat ir vaikystės vaizdo įrašais, kuriuose matyti, kaip ji 1993 m. šoka.
2024-06-24

Princas Harry atskleidė, kaip sužinojo apie mamos mirtį: prisiminimai veria širdį

Princui Harry buvo vos dvylika metų, kai kraupioje avarijoje Paryžiuje mirė berniuko mama princesė Diana. 1997 m. rugpjūčio 31 d. įvykęs tragiškas incidentas sukrėtė visą pasaulį, o po savaitės per jos laidotuves visų akys buvo nukreiptos į Harry ir jo vyresnįjį brolį princą Williamą. Savo memuaruose „Atsarginis“, kurie pasaulį išvydo 2023-ųjų pradžioje, princas Harry prisiminė skaudžiausią akimirką savo gyvenime ir atskleidė, kaip jam buvo pranešta apie mamos mirtį.
2024-06-23

Plinta gėdingas Meghan Markle vaizdo įrašas: to pakartoti nenorėtų

Socialinės žiniasklaidos svetainėje „TikTok“ pasirodęs Sasekso hercogo ir hercogienės bendravimas Bakingemo rūmų balkone, užfiksuotas per 2019 m. iškilmes „Trooping the Colour“, greitai pasklido po internetą. Harry ir Meghan yra viena iš labiausiai stebimų porų pasaulyje, o dėl jų poliarizuojančio populiarumo abiejose Atlanto pusėse retos nesėkmės ar protokolo pažeidimai viešuose renginiuose yra pastebimi ir aptariami kritikų.
2024-06-22
REKLAMA
REKLAMA

Princas Harry išgirdo prašymą iš tėvo karaliaus Karolio III: tai svarbu visai šeimai

Sasekso kunigaikštis princas Harry nuo 2020 m., kai pasitraukė iš pareigų, yra atsiskyręs nuo karališkosios šeimos. Kartu su žmona Meghan Markle jis davė ne vieną skandalingą interviu, kur atvirai kalbėjo apie tai, kas vyksta už Bakingamo rūmų durų. Tačiau neseniai iš tėvo karaliaus Karolio III jis sulaukė šeimai svarbaus prašymo.
2024-06-22

Karalius pasiuntė griežtą žinutę princui Harry

Karalius Karolis III pasiuntė griežtą žinutę princui Harry – tėvas spaudžia sūnų žengti drąsų žingsnį, kad pagaliau išspręstų nesutarimus su broliu princu Williamu ir apeitų problemas dėl Meghan Markle. Taip teigia karališkosios šeimos ekspertas, kuris užsiminė, kad princai Harry ir Williamas gali būti ant įtemptų santykių taisymo slenksčio dėl tėvo karaliaus Karolio III spaudimo.
2024-06-21

Ši dovana princą Harry sujaudino iki širdies gelmių: gavo po mamos žūties

Princui Harry buvo vos dvylika metų, kai kraupioje avarijoje Paryžiuje mirė berniuko mama princesė Diana. 1997 m. rugpjūčio 31 d. įvykęs tragiškas incidentas sukrėtė visą pasaulį, o po savaitės per jos laidotuves visų akys buvo nukreiptos į Harry ir jo vyresnįjį brolį princą Williamą. Nuo to laiko broliai užtikrintai tęsė princesės Dianos darbus ir dažnai kalba apie savo meilę mirusiai mamai.
2024-06-18

Harry draugai kratosi aplankyti princą: dėl to – viena priežastis

Teigiama, kad princo Harry senieji draugai „jo nelankys“ dėl vienos svarbios priežasties. Pasak eksperto, princo Harry bičiuliai nelanko Sasekso hercogo, nes kai kurie iš jų nesutaria su jo žmona Meghan Markle. Sasekso kungaikščiai dar 2020 m. pasitraukė iš dirbančių karališkosios šeimos narių pareigų. Tada jie persikėlė iš savo namų Vindzore į prabangų dvarą Kalifornijos Montecito rajone.
2024-06-15

Iš karaliaus Karolio III – griežta žinutė princui Harry

Karalius Karolis III, anot ekspertų, neseniai pasiuntė griežtą žinią savo jauniausiam sūnui princui Harry. Teigiama, kad 75-erių monarchas ir toliau ragina savo brolį princą Andrew palikti 30-ies kambarių karališkąjį namą Vindzore, prieš tai paprašęs jo persikelti į Frogmoro kotedžą.  Jorko kunigaikštis buvo įsivėlę į skandalą, kai paaiškėjo jo ryšiai su nuteistu seksualiniu nusikaltėliu Jeffrey Epsteinu.
2024-06-14

Meghan Markle turi 1 sąlygą sugrįžimui į Jungtinę Karalystę: tikisi vyro pagalbos

Sasekso kunigaikštienė Meghan Markle jau kelis metus nesilankė Jungtinėje Karalystėje po to, kai 2020 m. su princu Harry pasitraukė iš karališkosios šeimos pareigų. Tačiau įvykdžius vieną sąlygą, moteris pasiryžtų sugrįžti į vyro gimtinę.  Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė susituokė 2018 m. ir iki 2020 m. gyveno Anglijoje. Tuomet pora nusprendė pasitraukti iš vyresniųjų dirbančių karališkųjų asmenų pareigų ir iš namų Vindzore persikėlė į dvarą Kalifornijoje.
2024-06-13

Princas Harry ieško naujų namų: paaiškėjo priežastis

Karališkosios šeimos ekspertai tvirtina, kad Sasekso kunigaikštis princas Harry ieško naujų namų. Tiesa, visai ne Kalifornijoje, kurioje šiuo metu gyvena su žmona Meghan Markle, o Jungtinėje Karalystėje.  Pasak karališkosios šeimos ekspertų, princas Harry, gyvendamas Kalifornijoje, pasiilgo savo senų draugų ir buvusio gyvenimo Jungtinėje Karalystėje.
2024-06-11

Anglijoje – turtingiausio aristokrato vestuvės: jose ir princas Williamas

Anglijoje susituokė Vestminsterio kunigaikštis Hugh Grosvenoras su mylimąja Olivija Henson. Įspūdingos vestuvės įvyko Česterio katedroje.  Svečius ceremonijoje sutiko pats Velso princas, būsimas Jungtinės Karalystės sosto įpėdinis Williamas. Sasekso hercogas princas Harry ir jo brolis Williamas yra ilgamečiai vieno turtingiausių Didžiosios Britanijos žmonių Hugh Grosvenoro draugai.
2024-06-07

Princas Harry praleis itin svarbias karališkąsias vestuves: priežastis skaudi

Princo Harry nedalyvavimas Vestminsterio kunigaikščio Hugh Grosvenoro vestuvėse rodo, koks gilus yra jo susipriešinimas su Williamu, ir tai yra „kaina, kurią jis turi sumokėti už tai, kad su Meghan pats atsiskyrė nuo šeimos“, sako karališkosios šeimos ekspertas.  Sasekso hercogas ir jo brolis Williamas yra ilgamečiai vieno turtingiausių Didžiosios Britanijos žmonių Hugh Grosvenoro, kuris šiandien Česterio katedroje ves Oliviją Henson, draugai.
2024-06-07

Karališkojoje šeimoje – ypatinga šventė: Harry ir Meghan iškėlė vakarėlį

Princo Harry ir Meghan Markle šeimoje – ypatinga šventė: birželio 4-ąją judviejų dukrai Lilibet sukanka treji. Kaip skelbia portalas „Mirror“, trečiojo dukters gimtadienio proga Harry ir Meghan surengė ypatingą vakarėlį savo namuose Kalifornijoje.  Teigiama, kad šeima pasirūpino nedideliu svečių sąrašu, į šventę atvyko artimi sutuoktinių draugai ir šeimos nariai keletas mergaitės draugų. Tiesa, nė vienas karališkosios šeimos narys vakarėlyje nedalyvavo.
2024-06-04

Harry prakalbo apie slaptą susitikimą su tėvu ir broliu: „Širdis daužėsi krūtinėje“

Princas Harry atskleidė, kad 2021 m. balandį, praėjus mėnesiui po to, kai jis ir Meghan Markle davė skandalingą interviu Oprah Winfrey, surengė slaptą susitikimą su princu Williamu ir karaliumi Karoliu III. Apie tai princas Harry rašė savo memuaruose „Atsarginis“, kurie knygynų lentynose pasirodė 2023-ųjų pradžioje.
2024-06-04

Prieš mirtį Elžbieta II susitiko su Harry ir Meghan: karalienė įsiuto

Princas Harry ir Meghan Markle atvežė savo vaikus, princą Archie ir princesę Lilibet, į susitikimą su karaliene Elžbieta II likus vos trims mėnesiams iki jos mirties. Paaiškėjo, kad šio vizito metu tarp šeimos narių tvyrojo didelė įtampa.  Harry ir Meghan dukra Lilibet gimė Kalifornijoje 2021 m. birželio 4 d., po poros priimto sprendimo palikti karališkąją šeimą. Kadangi mažylė gimė už Atlanto, ji turėjo nedaug progų pamatyti savo plačiąją šeimą.
2024-06-03

Karolis III nori pakviesti Harry ir Meghan į svečius: tam priešinasi 1 žmogus

Karališkosios šeimos nariai dažnai praleidžia vasarą Balmorale, Škotijoje. Karališkosios šeimos ekspertas mano, kad princas Harry ir Meghan Markle šiemet gali būti pakviesti prisijungti prie jų. Karalius Karolis III dažnai vasarą leidžia Škotijoje ir kviečia karališkosios šeimos narius prisijungti prie jo. Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė vieną kartą lankėsi Balmorale prieš pasitraukdami iš vyresniųjų dirbančių karališkųjų šeimos narių pareigų.
2024-05-31

Markle ir princo Harry fotografas atskleidė tiesą apie jų vestuves

Karališkasis fotografas nevyniodamas į vatą išklojo tiesą, ką reiškė fotografuoti Sasekso kunigaikščių princo Harry ir Meghan Markle vestuves. Neseniai interviu laikraščiui „The Sun“ fotografas Arthuras Edwardsas teigė, kad praėjus šešeriems metams po M. Markle ir princo Harry vestuvių jis gali prisipažinti, kad vestuvės jam buvo „tragiškos“. Vestuvių dieną pavadino tragiška „Diena buvo tragiška. Dabar galiu pasakyti, kad tai buvo blogiausios karališkosios vestuvės, kurias teko fotografuoti.
2024-05-30

Harry ir Meghan suartėjo su 2 karališkosios šeimos nariais: tai patinka ne visiems

Princo Harry ir Meghan Markle santykiai su karališkąja šeima nutrūko nuo pat jų pasitraukimo iš Jungtinės Karalystės, tačiau panašu, kad jie vis labiau suartėja su kai kuriais karališkosios šeimos nariais. Tiesa, ši žinia patinka ne visiems.  Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė atsiribojo nuo vyresniųjų šeimos narių bei ne kartą išsakė keletą kandžių komentarų apie jų gyvenimą už rūmų durų.
2024-05-29

Artimas Kate Middleton draugas atskleidė, kas iš tiesų vyksta karališkoje šeimoje

Manoma, kad princas Harry susisiekė su Kate Middleton, kad pabandytų pataisyti nutrūkusius jų santykius po žinios, kad jai diagnozuotas vėžys. Pranešama, kad nepaisant gandų apie susitaikymą princas Harry nesusisiekė su princese Kate, o jos draugas galimą susitikimą pavadino „fantazija“. Teigiama, kad Sasekso kunigaikštis po žinios apie Kate vėžį susisiekė su Velso princese, kad pabandytų pataisyti nutrūkusius jų santykius.
2024-05-27

Paaiškėjo, kiek kainavo Markle vestuvinė suknelė: karalienei ji nepatiko

Sasekso kunigaikščių šeštųjų vestuvių metinių proga vėl prisiminta 100 000 svarų (maždaug 116 953 eur) sterlingų kainavusi Meghan Markle vestuvinė suknelė, kuri, karalienės nuomone, buvo „per balta“. 2018 m. Sasekso kunigaikščio ir kunigaikštienės vestuves per televiziją visame pasaulyje stebėjo beveik 30 milijonų žmonių. Nekantriai belaukiant prieš šešerius metus įvykusių žymiųjų vestuvių buvo spėliojama, ką Meghan vilkės žengdama prie altoriaus Švento Jurgio koplyčioje.
2024-05-25

Paaiškėjo, ar karalius atleistų Markle ir princui Harry

Pranešama, kad princas Harry nori užmegzti santykius su savo tėvu, nes nesulaukė jo per neseniai vykusį vizitą Jungtinėje Karalystėje, tačiau, anot informuoto asmens, karalius Karolis III paprasčiausiai „nori ramybės saulėlydyje“. Šaltiniai teigia, kad karalius Karolis III visada širdyje skirs ypatingą vietą Harry, tačiau jo nedomina jokios dramos ir jis nori ramiai praleisti vėlesnius savo gyvenimo metus, rašo mirror.co.uk.
2024-05-20

Meghan Markle pasiuntė aiškią žinutę: nusileisti neketina

Ekspertas teigia, kad Meghan Markle „megavatinė“ šypsena, kuria ji su princu Harry keliavo į Nigeriją, parodė, kad aktorė savo gerbėjams pasiuntė aiškią žinutę. Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė savo dinamiška „neoficialia“ karališkąja kelione sukėlė nemažai šurmulio. Nusileidę jie nuvyko į Šviesos akademiją Abudžoje ir sužavėjo auditoriją uždegančia kalba. Jų dalyvavimas tinklinio varžybose taip pat sukėlė džiaugsmą, ypač tarp vaikų, kurie negalėjo atsigėrėti pora, rašo mirror.co.
2024-05-19

Skurdžioje šalyje viešėjusi Meghan Markle jautėsi kaip princesė: suknelės kaina nustebino

Vienas karališkosios šeimos ekspertras teigia, kad Meghan Markle per savo ir Harry kelionę po Nigeriją turėjo galimybę suvaidinti princesę, kuria visada norėjo būti. Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė ką tik baigė savo trijų dienų kelionę po Afrikos šalį, į kurią jie išvyko reklamuoti „Invictus Games“ žaidynių. Vizito metu pora dalyvavo labdaros lėšų rinkimo akcijose ir susitiko su svarbiais asmenimis.
2024-05-18

Tokio pikto karaliaus matę dar niekas nebuvo: paaiškėjo, kas taip supykdė

Meghan Markle ir princas Harry, savaitgalį surengė neoficialią karališkąją kelionę po Nigeriją. Tačiau po jos pora buvo apkaltinti „nesąžiningumu“, o tai, kaip pranešama, privertė karalių Karolį III ir princą Williamą „įsižeisti“. Meghan Markle ir princo Harry kelionė po Nigeriją, kaip pranešama, privertė karalių Karolį III labai stipriai supykti. Tokio pikto karaliaus dar niekas kitas nėra matęs, teigė karališkasis ekspertas.
2024-05-17

Princas Harry sulaukė skaudaus smūgio iš Kate Middleton

Princas Harry grįžo į Jungtinę Karalystę į „Invictus Games“ renginį, tačiau susitikimas su tėvu karaliumi Karoliu III neįvyko. Vienas karališkosios šeimos ekspertas teigia, kad jų santykiai yra nepataisomi, o štai su vėžiu kovojanti Kate Middleton dabar nusprendė visai atsiriboti nuo savo vyro brolio ir visas jėgas skirti ligos įveikimui, o ne šeimos dramoms.
2024-05-14

Meghan Markle aprangoje – 1 stipri detalė: pastebėjo akyliausi

Princas Harry ir Meghan Markle mėgaujasi savo laiku Nigerijoje, o Sasekso kunigaikštienė atidavė ypatingą pagarbą savo anytai princesei Dianai. Meghan Markle, viešėdama Nigerijoje, vilkėjo daugybę puošnių drabužių, o vienas iš jų buvo skirtas mirusiai princesei Dianai. Sasekso kunigaikštienė kartu su savo vyru princu Harry lankėsi Afrikos šalyje, kur pora susitiko su svarbiais veikėjais, dalyvavo labdaros renginiuose ir pasakė keletą nuoširdžių kalbų.
2024-05-13

Princo Williamo poelgis išdavė tikrąją Kate Middleton būklę

Princo Harry ir Meghan Markle kelionė į Nigeriją buvo pavadinta „mini karališkąja kelione“, tačiau vienas iš pagrindinių karališkųjų ekspertų teigia, kad tai nebūtų patikę karaliui Karoliui III ar Williamui. Šią savaitę princas Williamas pasiekė svarbų etapą – jis išvyko toliausiai nuo savo šeimos nuo tada, kai jo žmona Kate Middleton paskelbė vėžio diagnozę, ir dvi dienas vykdė karališkąsias pareigas.
2024-05-13

Paviešino, kas iš tikrųjų vyko per karaliaus karūnavimo ceremoniją

Karaliui Karoliui III gegužės 6-oji – ypatinga diena. Tądien jis paminėjo metus nuo savo istorinės karūnavimos dienos ir pasidalijo vaizdo įrašu, kas vyko užkulisiuose karūnavimo dieną. Gegužės 6-ąją karalius ir karalienė Camilla buvo oficialiai karūnuoti ceremonijos Vestminsterio abatijoje metu. O praėjus 12 mėnesių nuo ypatingos dienos, oficialiose karališkosios šeimos socialinių tinklų paskyrose pasidalinta vaizdo įrašu, kuriame prisiminta ši diena.
2024-05-11

Princas Harry broliui ir tėvui pasiuntė aiškią žinutę

Karališkasis ekspertas teigė, kad trečiadienio vakarą pasirinkta apranga princas Harry galėjo pasiųsti savo „aršiam priešininkui“ broliui princui Williamui ir atsiskyrėliui tėvui karaliui Karoliui III slaptą žinutę. Sasekso kunigaikštis neseniai vykusiame renginyje Švento Pauliaus katedroje buvo pastebėtas dėvintis KCVO kaklo ordiną ir žvaigždę, o tai, kai kurių nuomone, yra ryžtinga žinutė jo tėvui karaliui Karoliui III ir broliui princui Williamui.
2024-05-10

Princo Harry aprangoje – 1 neeilinė detalė: turi ypatingą reikšmę

Princas Harry pastebėtas daugiau nei 20 metų dėvintis sidabrinę apyrankę ir apyrankę su žaliais karoliukais. Sasekso kunigaikštis jomis pasipuošė vakar vykusiame „Invictus“ žaidynių renginyje Trečiadienio vakarą atvykęs į Švento Pauliaus katedrą princas Harry dėvėjo savo firmines apyrankes, kurios turi ypatingą reikšmę. Sasekso kunigaikštis dalyvavo specialiose pamaldose Londone, skirtose „Invictus“ žaidynių 10-mečiui paminėti.
2024-05-09

Skaudus smūgis Markle ir princui Harry: to iš karališkos šeimos nesitikėjo

Skaudus smūgis princui Harry ir Meghan Markle – karališkoji šeima dar kartą sudaužė jų širdis, nepasveikindami jų sūnaus Archie jo penktojo gimtadienio proga. Vakar Archie Harrison šventė penktąjį gimtadienį su savo šeima, įskaitant jaunesnę sesutę, dvejų metukų Lilibet. Šeima nepasveikino sūnaus su gimtadieniu Princas Archie gimė 2019 m. gegužės 6 d. 05.26 val. vietos laiku Portlando ligoninėje Londone.
2024-05-07

Princo Harry ir Meghan Markle sūnui Archie – 5-eri: nori privačios šventės artimų žmonių rate

Princas Archie Kalifornijoje žaidžia su gyvūnais, tarp kurių yra rajos ir du šeimos šunys, leidžia laiką sode ir kartu su tėvais skina apelsinus. Gegužės 6-ąją princo Harry ir Meghan Markle sūnus švenčia gimtadienį. Jam suėjo penkeri. 2019 m. gegužės 6 d. princas Harry ir Meghan Markle pasveikino savo pirmagimį – princą Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Berniukas gimė Portlando ligoninėje Londone, elektrinėmis žvakėmis ir princesės Dianos nuotrauka papuoštame kambaryje.
2024-05-06

Markle karališkai šeimai parengė naują smūgį: nusileisti neketina

Meghan Markle sprendimą neatvykti į Jungtinę Karalystę, kai princas Harry atvyks kitą savaitę, ekspertas pavadino „išmintingu“ ir teigia, kad taip ji išvengs „priešiškumo“. Kitą savaitę Meghan Markle liks Jungtinėse Valstijose, kai jos vyras princas Harry išskris iš Kalifornijos į Londoną. Princas Harry kitą savaitę grįžta į savo buvusią gyvenamąją šalį, kur gegužės 8 d. dalyvaus „Invictus“ žaidynių pamaldose Švento Pauliaus katedroje.
2024-05-06

Karalius pasiuntė aiškią žinutę Markle ir princui Harry

Princo Harry ir Meghan Markle santykiai su karališkąja šeima sudėtingi, tačiau Sasekso kunigaikštis deda viltis, kad nesantaika baigsis, o viską gali užbaigti Karalius Karolis III, pasiuntęs aiškią žinutę. Karalius gali užbaigti karališkosios šeimos nesutarimus, nes, kaip teigia vienas ekspertas, jis „paliko atviras duris“ princui Harry ir Meghan.
2024-05-03

Princas Harry ruošiasi sugrįžti į Jungtinę Karalystę: paaiškėjo, ar prisijungs Meghan Markle

Gegužės mėnesį princas Harry grįš į Jungtinę Karalystę švęsti „Invictus“ žaidynių 10-ųjų metinių. Paaiškėjo, ar prie vyro prisijungs ir Meghan Markle.  Po kelis mėnesius trukusių spekuliacijų paaiškėjo, kad M. Markle kitą mėnesį į Jungtinę Karalystę su savo vyru princu Harry negrįš.
2024-05-03

Paaiškėjo, kokias pavardes Princas Harry ir Meghan Markle suteikė savo vaikams

Meghan Markle ir princas Harry atskleidė, kokias pavardes suteikė savo vaikams princesei Lilibet ir princui Archie. Nors jų ketverių metų sūnus princas Archie ir dvejų metų dukra princesė Lilibet anksčiau buvo vadinami misteriu Archie Mountbatten-Windsor ir panele Lilibet Mountbatten-Windsor, vaikai gavo princo ir princesės titulus, kai 2022 m. rugsėjį jų senelis karalius Charlesas tapo monarchu.
2024-05-01

Karališkoji šeima sulaukė naujo skaudaus smūgio iš Meghan Markle

Sasekso kunigaikštis princas Harry artimiausiomis dienomis grįš į Jungtinę Karalystę, pranešė „Invictus Games“ atstovas spaudai. Tačiau prie jo neprisijungs Meghan Markle. Artimiausiomis dienomis princas Harry grįš į Jungtinę Karalystę, tačiau prie jo neprisijungs Meghan Markle. Šv. Pauliaus katedroje gegužės 8 d., trečiadienį, jis dalyvaus padėkos pamaldose, patvirtino „Invictus Games“ atstovas spaudai.
2024-05-01

Princas Harry ir Markle žengė gudrų žingsnį: nusileisti neketina

Pasak eksperto, princo Harry ir Meghan Markle pranešimai apie projektus yra gudri „dėmesio nukreipimo taktika“. Anot eksperto, princo Harry ir Meghan Markle pranešimai apie projektą yra gudri „dėmesio nukreipimo taktika“. Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė pastaruoju metu buvo labai užsiėmę – jų gerbėjų džiaugsmui buvo paskelbta apie kelis projektus.
2024-04-30

Karalius sudavė skaudų smūgį princui Harry: šio poelgio nepamirš niekada

Princas Harry manė, kad jo šeimos iškeldinimas iš Frogmoro dvaro jam išvykus iš JK ir pasitraukus iš karališkųjų pareigų buvo didelis „spjūvis į veidą“, tvirtina karališkasis ekspertas. Princas Harry, išsikraustęs iš Frogmoro dvaro, liko įskaudintas ir jautėsi it gavęs „spjūvį į veidą“, teigė karališkosios šeimos ekspertas.
2024-04-28

Karališkajai šeimai artimas žmogus rėžė tiesą apie princą Harry: jis visiškai pasikeitė

Buvusi karalienės Elžbietos II padėjėja Ailsa Anderson neseniai davė interviu, kuriame prabilo ir apie savo laiką dirbant su karališkąja šeima. Pokalbio metu moteris užsiminė apie princą Harry, kuris, pasak jos, bėgant metams stipriai pasikeitė. Buvusi karalienės Elžbietos II spaudos sekretorė Ailsa Anderson davė interviu radijui „Times Radio“, kurio metu prabilo apie princą Harry, 2020 m. pasitraukusį iš karališkosios šeimos pareigų.
2024-04-28

Kameros užfiksavo gėdingą Markle gestą: kitos neišdrįstų

Meghan Markle ir princas Harry, dalyvaudami Majamyje vykusiame Sentebale polo taurės turnyre, šypsojosi, tačiau Sasekso kunigaikštienės veidas išraudo po nejaukaus apsikeitimo replikomis. Socialinės žiniasklaidos vartotojai atkreipė dėmesį, kad Meghan Markle, atrodo, pateko į nejaukią padėtį, kai neseniai vykusiame Sentebale polo turnyre paprašė vienos moters pasitraukti toliau nuo princo Harry.
2024-04-27

Paaiškėjo, kokia pravarde princas Harry kreipiasi į Kate Middleton

Nors šiandien princo Harry ir Velso princesės Kate Middleton ryšys yra itin silpnas, kadaise juodu palaikė gražius santykius. Princas savo brolio žmoną netgi vadino „seserimi, kurios niekada neturėjo.“ Paaiškėjo, kad jai net buvo sugalvojęs mielą pravardę.  Nepaisant to, kad karališkosios šeimos santykiai šiuo metu yra įtempti, manoma, kad Kate diagnozė gali padėti Harry susivienyti su šeima.
2024-04-27

Princas Harry prisiminė netikėtą močiutės skambutį: Elžbieta II kreipėsi į Meghan

Princas Harry prisiminė mielą akimirką, kai jo mirusi močiutė karalienė Elžbieta II ištiesė ranką Meghan Markle, kai ši paprašė jos pagalbos.  Apie šį prisiminimą princas Harry prakalbo savo memuaruose „Atsarginis“.  Sasekso kunigaikštis rašė, kad mirusi monarchė ištiesė jo žmonai pagalbos ranką tuo metu, kai jos asmeniniame gyvenime buvo sudėtingas laikotarpis.
2024-04-26
Į viršų