Plati Hilton šypsena slepia skaudžius išgyvenimus: prabilo apie nelengvą laikotarpį

Paris Hilton yra itin populiari JAV aktorė ir atlikėja. Moteriai puikiai sekasi siekti karjeros aukštumų bei daugelį žavi savo nepriekaištinga išvaizda. Tiesa, daugeliui gali pasirodyti, kad jos gyvenimas yra it rožėmis klotas, kadangi yra didžiulio viešbučių tinklo Hilton paveldėtoja.

20

Tačiau jos gyvenimas nebuvo toks gražus, koks gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paris Hilton

Anot cosmopolitan.com, mergina vaikystėje maištaudavo prieš savo tėvus.

„Mano tėvai buvo tokie griežti, kad tai privertė mane maištauti. Jie mane nubaudė atimdami mobilųjį telefoną, atėmę kreditinę kortelę, tačiau tai neveikė. Aš vis tiek išeidavau“, – apie paauglystę pasakojo P. Hilton.

Tėvai nebežinojo, kaip susitvarkyti su jos tokiu maištaujančiu charakteriu, todėl nusprendė ją išvežti mokytis į internatinę mokyklą.

Paris neslėpė, kad toje mokykloje nebuvo lengva. Ant jos nuolat rėkdavo bei nuolat kankindavo: „Jie nuolat versdavo mane blogai jaustis. Aš manau, kad jų tikslas buvo mus sunaikinti. Jie fiziškai priekabiavo, mušė ir smaugė mus. Jie norėjo įteigti vaikams baimę, kad būtume per daug išsigandę, kad jų klausytumėme.“

Moteris atskleidė, kad internatinė mokykla jai sukėlė didelę baimę ir net panikos priepuolius. 

„Noriu, kad šios vietos būtų uždarytos“, – pabrėžė P. Hilton.


Rašyti komentarą...
A
Anupras :)
2020-08-24 22:25:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oij kokia vargsele. Noreciau buti jos vietoje ir su malonumu isgyvenciau tuos skaudzius isgyvenimus. Duok Dieve kiekvienam toki sunku gyvenima koki ji gyvena. :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų