Paaiškėjo tikroji skandalingosios atlikėjos Lisauskienės mirties priežastis

Praėjusią savaitę pramogų pasaulį sudrebino žinia – mirė skandalingoji atlikėja Erika Lisauskienė. Praėjus kiek laiko, paaiškėjo, kokia yra mirties priežastis.

4

Naujienų portalui tv3.lt apie tai pranešė slaptas šaltinis, kuris nenorėjo atskleisti savo tapatybės.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paaiškėjo, kokia yra tikroji Lisauskienės mirties priežastis

Primename, kad praėjusį šeštadienį, moteris buvo rasta kitame daugiabučio namo bute be išorinių smurto žinių. Prieš metus moteris mėnesį gulėjo Kauno klinikose, kur jai buvo nustatyta kepenų cirozė.

Tuomet moteriai buvo griežtai uždrausta vartoti alkoholį, tačiau ji nepaisė gydytojų draudimo, tad artimieji manė, kad būtent alkoholis ir atėmė moters gyvybę. 

„Mirties liudijime parašyta, kad mirties priežastis  – nelaimingas atsitikimas. Užspringo skrandžio turiniu“, – atskleidė slaptas šaltinis.

Lydėjo skandalai

„Prieš pat vidurnaktį Kaune, Šilainių mikrorajone, pėsčiųjų perėjoje, buvo partrenkta moteris. Kaip vėliau paaiškėjo, tai atlikėja Erika Lisauskienė“, – taip skambėjo 2016 metais  pasirodęs pareigūnų pranešimas.

Avarijos metu Erikai buvo sužalota daugybė organų, ji gulėjo komoje.

Pramogų pasaulio atstovė ilgą laiką garsėjo skandalais, susijusiais su alkoholiu. Septynis albumus išleidusi atlikėja ne kartą buvo neblaivi pričiupta prie vairo, mokėjo baudas, į jos namų duris beldėsi policijos pareigūnai.

Bene garsiausiai jos pavardė nuskambėjo, kuomet apsvaigusi nuo alkoholio policijos komisariate žurnalistų akivaizdoje ėmė priekabiauti prie policijos pareigūno.

Ji buvo susituokusi 3 kartus, turėjo dukrą, o paskutinioji santuoka iširo vos prieš metus. 


Rašyti komentarą...
Žurnalistai
2020-07-11 13:21:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nepavargot vardint mirusio žmogaus klystkelius ir nuodėmes? Kas jūs per žmonės??
Atsakyti
-16

R
Roze vaicekauskiene
2020-07-11 13:47:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nereikia darkyti zmogaus.....buvo laikai kai ja kavineje Elvijoje lydejo apsauga.....grazi...balsas geras ...tegul tos kur jai pavydedavo juoko balso gero,kad negalima rasyti negerai....atsitiko tik vienas dievas zino.....
Atsakyti
-21

M
Meta
2020-07-11 13:59:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiekvienas gyvena savaip,ji gyveno,taip kaip ji gyveno ir nugyveno.Apie kiekvieną atsirastų klystkelių parasyti.Alkoholizmas yra liga,priklausomybe ir sunku ją įveikti.Cia ne slogą isgydyti.Jai pritrūko jegu...Labai gaila,kaip ir šviesaus atminimo Šapranausko.
Atsakyti
-16

SKAITYTI KOMENTARUS (38)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų