mirė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mirė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mirė“.

Tragiškai žuvo „Alfo“ ikona Benji Gregory: kartu su kūnu rastas ir šuo Hansas

Tragiškai mirė Benji Gregory, geriausiai žinomas dėl savo vaikiškos vaidybos, kurią jis atliko 1980-ųjų NBC komedijoje „Alfas“. Marikopos apygardos teismo medicinos eksperto biuras patvirtino mirties faktą, tačiau dar nenustatė mirties priežasties. TMZ teigė, kad jis buvo rastas savo automobilyje „Chase Bank“ automobilių stovėjimo aikštelėje Peorijoje, Arizonos valstijoje. Automobilyje taip pat rastas negyvas jo tarnybinis šuo Hansas.
2024-07-12

Skaudi nelaimė: Visagino ligoninėje mirė kūdikis

 Visagine ketvirtadienį mirė kūdikis, pranešė policija. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, apie 4 val. 25 min. Visagino ligoninės vaikų skyriuje mirė kūdikis (gim. 2024 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Tragedija sukrėtė medikų bendruomenę: avarijoje žuvo žinomas estų medikas

Skaudi tragedija sukrėtė medikų bendruomenę. Autoįvykyje žuvo Estijos anesteziologų reanimatologų draugijos kadenciją baigęs prezidentas profesorius Jurijus Karjaginas. „Žinome, kad dalis Jūsų labai gerai pažinojo Jurijų iš bendrų mūsų draugijų renginių kaip aktyvų Estijos anesteziologų-reanimatologų draugijos narių ir organizatorių. Lietuvos anesteziologų reanimatologų draugija reiškia užuojautą Jurijaus artimiesiems ir visai Estijos anesteziologų reanimatologų draugijos bendruomenei.
Aktualijos 2024-07-10

Mirė Visagino savivaldybės mero Galaguzo 26-erių sūnus: „Netekome dalies gyvenimo“

Visagino meras Erlandas Galaguzas išgyvena skaudžią netektį. Mirė jo sūnus Arvydas, neseniai sulaukęs 26-erių. Skausmingą žinia politikas pasidalino savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. „Šiandien netekome dalies gyvenimo, dalies savęs – išėjo mūsų brangus sūnus, mūsų angelas, Arvydas Galaguz (1998-06-03 – 2024-07-08)“, – praneša E. Galaguzas. Pranešama, kad atsisveikinimas vyks Visagino Šv.

Mirė buvęs Alytaus teatro direktorius

Skaudi žinia – mirė ilgametis Alytaus teatro direktorius Vidmantas Ežerskis (1955-2024). Apie tai socialiniuose tinkluose liepos 5 dieną pranešė Alytaus teatras.  Teatro vadovą prisiminė šiltais žodžiais Teatro kolektyvas išreiškė užuojautą velionio artimiesiems ir šiltu žodžiu prisiminė beveik du dešimtmečius teatrui vadovavusį V. Ežerskį. „Jeigu yra pradžia... ... yra ir pabaiga.
2024-07-08

Liūdna žinia: mirė mylima Lietuvos mokytoja

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija pasidalino liūdna žinia – mirė gimnazijos mokytoja Rasa Puplauskienė. „Saulėtai šviesią liepos 5 dieną pasiekė labai liūdna žinia: mirė mūsų gimnazijos mokytoja Rasa Puplauskienė. Mūsų Raselė... Deja, pasitvirtino patys baisiausi nuogąstavimai. Dabar, prisimindami tvirtą Rasos valią gyventi, galime ją mintimis ar malda palydėti į Amžinybę šviesiai ir šiltai. Tokia buvo Rasa – jautri, švelni, bet kartu ir labai tvirta.
2024-07-08

Mirė muilo operų žvaigždė: gerbėjai ir kolegos sukrėsti

Buvusi „Guiding Light“ žvaigždė Renauldas White'as mirė sulaukęs 80 metų, patvirtino jo draugas ir mados dizaineris Jeffrey Banksas. Aktorius mirė sulaukęs 80 metų. Buvusi televizijos žvaigždė ir modelis trečiadienį mirė ligoninėje Niujorke, patvirtino jo draugas. Jeffrey Banksas rašė „Instagram“ tinkle: „Tuo metu buvo labai mažai juodaodžių modelių. Jis tikrai laužė standartus.
2024-07-06

Mirė žinomų filmų scenaristas

Robertas Towne'as, parašęs tokius filmus kaip „Kinų kvartalas“ ir „Neįmanoma misija“, mirė būdamas 89-erių ir buvo prisimintas kaip vienas geriausių Holivudo scenaristų.
2024-07-04

Liūdna žinia: mirė žinomas Lietuvos žurnalistas

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) bendruomenė liūdi netekusi žinomo žurnalisto, ilgamečio Lietuvos radijo ir televizijos korespondento, VDU pirmosios bakalaurų laidos absolvento Arūno Vaikučio (1961 06 09 – 2024 06 30). Vytauto Didžiojo universitete Arūnas Vaikutis buvo pirmosios Lietuvių kalbos ir literatūros bakalaurų laidos atstovas (bakalauro laipsnis įgytas 1993 m.), niekada nepamiršęs savo Alma Mater, bendradarbiavęs su VDU Letonikos centru, folkloro ansambliu, buvusiais kursiokais.
2024-07-04

Bute rasta mirusi moteris: išpjovus duris pareigūnai išvydo kraupų vaizdą

Pirmadienį ryte Vilniaus policijai paskambinę Antakalnio gyventojai pranešė, kad iš vieno Vilniuje, Debesijos gatvėje esančio namo buto, kuriame gyvena senutė, sklinda baisus dvokas. Jau buvo žinoma, kad buto šeimininkė – šiukšlių kaupikė ir dėl to kaimynai į policiją ir savivaldybę kreipėsi ne kartą. Ugniagesiai, patekę į butą per langą, bute rado mirusią moterį.
REKLAMA
REKLAMA

Skaudi žinia: staiga mirė 41-erių Lietuvos menininkas

Skaudi žinia – mirė jaunas Lietuvos menininkas, Lietuvos dailininkų sąjungos narys Andrius Grigalaitis (1982-2024). Vyrui buvo 41-eri. „Netikėtai netekome labai darbštaus ir kūrybiško kolegos Andriaus. Užuojauta šeimai ir artimiesiems“, – socialiniuose tinkluose skelbia LDS Šiaulių skyrius. Menininko darbai sulaukė išskirtinio įvertinimo Kaip nurodoma A. Grigalaičio interneto svetainėje, jis buvo menininkas, gyvenęs ir kūręs Vilniuje.
105 2024-07-03

Mirė buvusi partizanų ryšininkė, Kengyro sukilimo dalyvė Leonora Daumelytė-Jakaitienė

Pirmadienį eidama 94-uosius metus mirė buvusi Tauro apygardos partizanų ryšininkė, Kengyro sukilimo Steplage dalyvė, laisvės kovų dalyvė Leonora Daumelytė-Jakaitienė (Tulpė), antradienį pranešė Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras. „Visas jos gyvenimas buvo skirtas kovai už Tėvynės laisvę, herojiškumo ir pasiaukojimo vardan dėl nepriklausomos Lietuvos pavyzdys, prisidėjusios prie tvirtų laisvės pamatų kūrimo“, – sakė centro direktorius Arūnas Bubnys.

Mirė į Vokietiją uždarbiauti išvykęs 24-erių Augustas: šeima prašo tik vieno

Socialiniuose tinkluose plinta jautrus pagalbos prašymas – mirė vasarai į užsienį užsidirbti išvykęs 24-erių Augustas Žiūra. Darbo metu ant jo užkrito keltuvas, atlikta ne viena operacija, tačiau jauno vyro gyvybė užgeso birželio pabaigoje. Dabar šeima turi vienintelį norą – parvežti kūną į Lietuvą.
161 2024-07-02

Mirė gerbiamas Lietuvos chorvedys

Lietuvos totorių bendruomenėje – gedulas. Mirė gerbiamas chorvedys, muzikantas, Lietuvos totorių atgimimo veikėjas Aleksandras Melechas (1930-2024). Kaip praneša Lietuvos totorių bendruomenė, A. Melecho gyybė užgeso vakar, liepos 1-ąją. Bendruomenė gedi „Tai didelė netektis. Bet mums liks jo darbai, jo darbų siekėjai, prisiminimai. Ir nepaprastas sutapimas – 1985 m. A. Melech – jaunas, daug vilčių teikiantis chorvedys – dalyvavo Dainų šventėje.
2024-07-02

Mirė žinomas Lietuvos futbolo treneris

Netektis Lietuvos futbolo bendruomenėje – mirė žinomas Klaipėdos futbolo treneris Vladimiras Ivanovas. Apie tai socialiniuose tinkluose paskelbė Klaipėdos futbolo mokykla. V. Ivanovas buvo ilgametis mokyklos treneris, anksčiau žaidė Klaipėdos „Atlanto“ komandoje. Pranešama, kad laidotuvės vyks pirmadienį, liepos 1 d., 12 val. Velionis amžinojo poilsio atguls Lėbartų kapinėse.
2024-07-01

Staiga mirusios buvusios Alytaus vicemerės kolegos pranešė svarbią žinią

Birželio 25-ąją užgeso žinomos alytiškės, buvusos Alytaus miesto tarybos narės, vicemerės, aktyvios Tėvynės sąjungos Lietuvos krikščionių demokratų Alytaus skyriaus narės Rimos Rakauskienės gyvybė. Visi ją pažinoję žmonės kviečiami atsisveikinti ir išlydėti velionę į paskutinę kelionę. Skelbiama, kur ir kada vyks atsisveikinimas R. Rakauskienė bus pašarvota birželio 28 d. (penktadienį), 15 val., laidojimo namuose „Skausmo užuovėja“ (Rūtų g. 65), 4-oje salėje. Šv.
2024-06-27

Liūdna žinia: mirė gerbiama Lietuvos lektorė

Gedulas Klaipėdos universiteto Socialinių ir humanitarinių mokslų fakultete – mirė ilgametė fakulteto darbuotoja, Socialinių mokslų fakulteto Ekonomikos katedros sekretorė ir lektorė Zita Zasimauskienė (1954-2024). Liūdna žinia apie netektį socialiniuose tinkluose Klaipėdos universiteto Socialinių ir humanitarinių mokslų fakultetas pasidalijo birželio 22 dieną.
2024-06-26

Mirė buvusi Alytaus vicemerė: ligoninėje atsidūrė staiga

Antradienio vakarą pasiekė skaudi žinia – netikėtai amžinybėn iškeliavo žinoma alytiškė Rima Rakauskienė. Moteris yra buvusi Alytaus miesto tarybos narė, vicemerė, aktyvi Tėvynės sąjungos Lietuvos krikščionių demokratų Alytaus skyriaus narė, dirbusi Alytaus rajono savivaldybės greitosios medicinos pagalbos stoties administracijoje. 65-erių metų R. Rakauskienė, staiga sutrikus sveikatai, pateko į ligoninę, kur buvo gydoma, tačiau jos gyvybės išgelbėti nepavyko.
2024-06-26

Liūdna žinia: mirė nusipelnęs Lietuvos poetas

Svėdasų krašto muziejus pranešė liūdną žinią – po sunkios ligos mirė poetas, literatūrinių premijų laureatas Alfas Pakėnas (1953–2024). Birželio 21-ąją, pralaimėjęs kovą su sunkia nepagydoma liga, Amžinybėn iškeliavo poetas, publicistas, knygų leidėjas, muziejininkas, Vaižganto atminimo sergėtojas Vlado Šlaito ir Juozo Tumo-Vaižganto literatūrinių premijų laureatas A. Pakėnas.
2024-06-25

Mirė artimasis? Jums priklauso šie pinigai

Mirus žmogui, jo artimieji ne tik gali kreiptis dėl finansinės paramos į savivaldybės socialinės paramos skyrių, gauti vienkartines ar periodines išmokas arba pensijas ir iš „Sodros“. Jei mirusiajam buvo skirtos „Sodros“ išmokos ar kompensacijos, tačiau jos jam dar nebuvo išmokėtos, išmokos atiteks paveldėtojams. Svarbu žinoti, kad šios išmokos neišmokamos paveldėtojams automatiškai. Įpėdiniai turėtų patys kreiptis į „Sodrą“ ir pateikti atitinkamą prašymą dėl išmokų išmokėjimo.
2024-06-19

Skaudi žinia: mirė gerbiamas Lietuvos dėstytojas

Skaudi žinia – vakar, birželio 18 dieną, mirė Vilniaus kolegijos dėstytojas Valdemaras Šoblinskas. Apie tai socialiniame tinkle pranešė Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakultetas.  Kaip rašoma Mažeikių Henriko Nagio viešosios bibliotekos interneto puslapyje, V. Šoblinskas gimė 1960 m. balandžio 27 d. Mažeikių rajone, Tirkšlių miestelyje. 1978 m. įstojo studijuoti Vilniaus universitete, Istorijos fakultete, 1983 m. įgijo istoriko, istorijos ir visuomenės mokslo mokytojo kvalifikaciją.
2024-06-19

Skaudi žinia: mirė gerbiama išeivijos lietuvė

Svėdasų krašto muziejus pasidalino skaudžia žinia – mirė Lietuvos patriotės Alės Rūtos dukra, išeivijos lietuvė Vijolė Arbas. „Šiomis dienomis mus pasiekė netikėta ir skaudi žinia apie žymios išeivijos rašytojos, JAV visuomenės veikėjos, nuoširdžios Lietuvos patriotės mūsų kraštietės Alės Rūtos (Elenos Nakaitės- Arbienės-Arbačiauskienės) (1915-2011) dukros Vijolės Arbas netikėtą mirtį.
2024-06-17

Staiga mirė 40-metis influenceris: šeimos skausmui ribų nėra

Birželio 8 dieną, netikėtai mirė 40 metų „YouTube“ žvaigždė Ben Potter.   Komiksų istoriku vadinamo influencerio žmona praneša apie tragediją ir prisiekia tęsti jo kanalo veiklą. „YouTube“ veikėjas Ben Potter mirė būdamas 40 metų po to, kai patyrė „nelaimingą atsitikimą“.  Ji atkreipė dėmesį į jo, kaip turinio kūrėjo, darbą: „Daugeliui iš jūsų jis buvo komiksų istorikas, įgarsindamas istorijas iš daugelio skirtingų medijų.
2024-06-16

Paaiškėjo, dėl ko mirė garsus TV laidų vedėjas

Atlikus pomirtinį tyrimą nustatyta, kad 67 metų britų televizijos laidų vedėjas Michaelas Mosley mirė dėl natūralių priežasčių, praneša BBC. Praėjusią savaitę buvo pranešta, kad daktaras Moslis dingo be žinios Graikijos atostogų saloje Symi ir vėliau buvo rastas negyvas. Policija teigė, kad tokią išvadą patvirtina padėtis, kurioje buvo rastas jo kūnas, ir sužalojimų nebuvimas, rašo abc.net.au. „Jis nebuvo rastas veidu žemyn.
2024-06-15

Netektis: mirė mylima mokytoja

Liūdna žinia – mirė Panevėžio rajono Raguvos gimnazijos Miežiškių skyriaus buvusi tikybos mokytoja Vaida Sarapienė (1980-2024). Apie netektį socialiniuose tinkluose pranešusi mokykla rašė: „Su didžiuliu liūdesiu pranešame, kad netekome mūsų buvusios tikybos mokytojos.
97
2024-06-14

Liūdna žinia: mirė gerbiamas Lietuvos smuikininkas

Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro gretose – gedulas. Mirė orkestro artistas, smuikininkas Dainius Sušinskas. Apie tai socialiniuose tinkluose vakar, birželio 13-ąją, pranešė Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras. Pranešta, kur vyks atsisveikinimas su mirusiu smuikininku Užuojautą pareiškusi bendruomenė pasidalijo informacija, kur ir kada vyks atsisveikinimas su D. Sušinsku.
2024-06-14

Mirė gerbiama mokyklos direktorė

Liūdna žinia – mirė ilgametė Kurnėnų Lauryno Radziukyno mokyklos direktorė Antanina Urmanavičienė (1932-2024). Žinia apie netektį socialiniuose tinkluose pasidalino Kurnėnų Lauryno Radziukyno mokyklos draugija, išreiškusi užuojautą velionės artimiesiems. Bendruomenė gedi „Liūdna žinia. Netekome Antaninos Urmanavičienės (1932-2024), ilgametės Kurnėnų Lauryno Radziukyno mokyklos direktorės. Aktyvios mokyklos saugotojos ir puoselėtojos. Užjaučiam artimuosius.
2024-06-13

40-metis mirė prieš pat žmonos gimdymą: šeimos skausmui ribų nėra

Prieš vykstant į ligoninę gimdyti moteris nesėkmingai bandė pažadinti savo 40-metį partnerį – vyras jau buvo miręs. Rebeccai Moss iš Stretfordo, Didžiojo Mančesterio, prasidėjo sąrėmiai ir ji ėmė žadinti savo partnerį Thomą Gibsoną. Kai šis nereagavo, ji tuoj pat iškvietė skubiąją medicinos pagalbą ir bandė jį gaivinti pati. Atvykę medikai konstatavo vyro mirtį. Po kelių valandų Cezario pjūvio pagalba Rebecca pagimdė dukrelę Harper, rašo news.sky.com.
2024-06-12

Prabilo Alytuje nuo tilto nukritusios 14-metės mama: žodžiai veria širdį

Širdį veriančia žinute savo socialiniame tinkle pasidalijo pirmadienį mirusios keturiolikmetės Agotos mama. Mano dukrytė, mano angeliukas, mano gyvenimas, mano Agotėlė... Birželio 10 dieną paliko mus, iškeliavo kur jai bus lengviau, kur stebės mus nuo debesėlio... Atsisveikinsim ir į paskutinę kelionę palydėsim... Pašarvota bus birželio 12d. 15.00 val. laidojimo namuose „Skausmo užuovėja“, 1-oje salėje. Šv. Mišios aukojamos birželio 12d. 8.00val. Šv. Kazimiero bažnyčioje.
177 2024-06-12

Mirė japonų mokslininkas biochemikas, atradęs svarbų vaistą

Sulaukęs 90 metų mirė japonų biochemikas Akira Endo, sukūręs cholesterolio kiekį kraujyje mažinančius vaistus – statinus, antradienį AFP pranešė jo buvęs studentas ir ilgametis bendradarbis. Statinai, galintys užkirsti kelią infarktams ar insultams, yra vieni iš dažniausiai pasaulyje skiriamų vaistų. Profesorius Keiji Hasumi sakė, kad mokslininkas mirė birželio 5 dieną. „Jo darbas buvo tikrai puikus. Iki Endo nebuvo statinų, – AFP sakė K. Hasumi.

Šilalės rajone aikštelėje stovinčiame sunkvežimyje rastas miręs vyras

Šilalės rajone automobilių stovėjimo aikštelėje rastas negyvas vyras. Kaip antradienį pranešė Tauragės miesto policija, Šilalės rajone, Bučių kaime, automobilių stovėjimo aikštelėje, ,,DAF“ kabinoje rastas 51 metų vyro kūnas be išorinių smurto požymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2024-06-11

Mirė garsus britų TV laidų vedėjas: kūną rado Graikijoje

Pranešta, kad mirė žinomas britų televizijos laidų vedėjas Michaelas Mosley. Jo žmona patvirtino žinią, kad jos vyras buvo rastas negyvas Graikijos Symi saloje. 67 metų M. Mosley dingo trečiadienį, išėjęs pasivaikščioti po salą, pranešus apie jo dingimą pradėta intensyvi penkias dienas trukusi paieška, rašo theguardian.com. Trečiadienį 13.30 val. vietos laiku M. Mosley išėjo pėsčiomis iš šv.
2024-06-10

Ligoninėje mirė į kraupią avariją Prienų rajone patekęs 30-metis BMW vairuotojas

Birželio 9 dieną kraupi avarija sukrėtė Prienų rajoną. Susidūrus trims automobiliams, buvo sunkiai sužeistas 30-metis BMW vairuotojas. Jis savaitgalį mirė ligoninėje.  Apie vairuotojo mirtį praneša portalas Delfi. Avarija šalia Prienų  Praėjusį antradienį apie 10 val. 5 min. Prienų r., kelyje Kaunas-Prienai-Alytus ties viaduku, susidūrė automobiliai „Volvo S60“, vairuojamas moters (gim. 1998 m.) ir „BMW“, vairuojamas vyro (gim.

Mirė žinomas Rokiškio verslininkas, politikas

Šeštadienį eidamas 58-uosius, mirė Rokiškio rajono savivaldybės tarybos narys, verslininkas Irmantas Tarvydis. Apie tai informuoja Rokiškio rajono savivaldybė. Būdamas Liberalų sąjūdžio ir Lietuvos žaliųjų sąjungos koalicijos „Už laisvę augti“ nariu, aktyviai veikė pastarąsias tris savivaldybės tarybos kadencijas, 2023 m. kandidatavo mero rinkimuose. 1995 m. įkūrė bendrovę „Ivabaltė“, tapusią viena sėkmingiausių šalies verslo įmonių.

Mirė mylima bibliotekininkė

Jurbarko rajono bibliotekininkų bendruomenėje gedulas – netikėtai mirė ilgametė bibliotekininkė Jadvyga Ročkienė. Liūdna žinia pasidalino Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir išreikškė užuojautą velionės artimiesiems.
2024-06-07

Kolegos gedi mirusio garsaus Lietuvos šokėjo: skyrė jautrius žodžius

Vakar netekome pramoginių ir sportinių šokių judėjimo Lietuvoje pradininko ir puoselėtojo, vieno iš Lietuvos sportinių šokių federacijos įkūrėjų Vidučio Pranciškaus Kamaičio. Kolegos gedi anapilin išėjusio bendražygio. „Netekome Vidučio Pranciškaus Kamaičio. Visos Lietuvos sportinių šokių bendruomenės vardu užjaučiame žmoną Dalią, šeimos narius, artimuosius, draugus. V. P. Kamaičio netektis – netektis visai mūsų bendruomenei. Liūdime kartu.
2024-06-07

Liūdna žinia: mirė garsus Lietuvos kardiologas

Lietuvos tinklinio federacija pranešė liūdną žinią – eidamas 73-uosius metus mirė Kelmės tinklinio pradininkas ir ilgametis treneris Algimantas Petrovas. Lietuvos tinklinio federacija reiškia nuoširdžią užuojautą trenerio artimiesiems. „Algimantas Petrovas – kardiologas, tinklinio sporto entuziastas, Kelmės rajono garbės pilietis, gimė 1951 m. lapkričio 12 d. Telšiuose.
2024-06-06

Liūdna žinia: mirė žinomas Lietuvos sporto rėmėjas

„DARNA Trhiatlon Team“ pranešė liūdną žinią – mirė triatlono entuziastas Saulius Skaburskis. „Su giliu liūdesiu širdyje pranešame, jog netekome mūsų draugo, talismano, nenuilstančio triatlono entuziasto ir rėmėjo – Sauliaus Skaburskio“, – rašoma pranešime. Išreiškė užuojautą „Sauliaus indėlis išliks gyvas tiek mumyse, tiek ateities kartoms.
2024-06-05

Mirė mylimas Lietuvos sportininkas

Liūdna žinia – mirė buvęs ilgametis Kretingos motobolo klubo žaidėjas Egidijus Knieža. Apie tai socialiniuose tinkluose pranešė Kretingos motobolo klubas. KIubas reiškia užuojautą Ilgamečio žaidėjo gyvybė užgeso gegužės 29 d. Klubas pareiškė užuojautą velionio artimiesiems. „Kretingos motobolo klubas su giliu liūdesiu paneša, kad gegužės 29 d. šį pasaulį paliko buvęs ilgametis Kretingos žaidėjas Egidijus Knieža.
2024-06-04

25-erių mergina mirė suvalgiusi sausainių: šeimai plyšta širdys

Niujorke gyvenanti profesionali baleto šokėja Orla Baxendale mirė nuo alerginės reakcijos suvalgiusi sausainių, kuriuose buvo žemės riešutų, nors ant pakuotės tai nebuvo pažymėta. Britų baleto šokėjos šeima padavė į teismą prekybos centrą, kai jų dukra mirė nuo alerginės reakcijos suvalgiusi jame pirktų sausainių.
2024-06-03

Staiga mirė 31-erių kultūristas: šeimos skausmui ribų nėra

Mirė 31-erių metų kultūristas Kevinas Gebhardtas, praėjus vos kelioms savaitėms po sunkios operacijos. Kevinas Gebhardtas 17 metų buvo kultūristas, o pastaruoju metu pradėjo dirbti treneriu, tačiau, deja, mirė būdamas 31 metų, praėjus vos kelioms savaitėms po sunkios kelio operacijos.    Tarptautinės kultūrizmo ir fitneso federacijos (IFBB) profesionalui buvo pareikštos padėkos.
2024-06-02

Anastasijos Zavorotniuk dukra gedi mamos: prisiminė lemtingą skambutį

Gegužės 30 dieną po sunkios ir ilgos ligos mirė 53-ejų Rusijos aktorė Anastasija Zavorotniuk. Moteris pralaimėjo kovą su 5-erius metus kamavusiu smegenų vėžiu. Jos dukra Ana prabilo apie lemtingą dieną gautą skambutį.  Apie tragediją pasakojo Anastasijos dukra Ana, kuri kartkartėmis pasidalydavo informacija apie tai, kaip jaučiasi mama.  „Vakare mums paskambino ir pasakė, kad tavęs nebėra. Mama, tu esi geriausia, ką kada nors turėjau.
2024-06-02

Biržuose žiauriai nužudytas 22-ejų vaikinas: sulaikyti 3 neblaivūs įtariamieji

Tragedija Biržuose. Ligoninėje mirė šeštadienį buto balkone, rastas sužalotas, durtine žaizda, vyras (gim. 2002 m.), praneša policija. Pranešimo apie įvykį policija sulaukė 7 val. 54 min.  Asmuo pristatytas į Biržų rajono ligoninę; po nesėkmingo reanimavimo buvo konstatuota vyro mirtis. Sulaikyti nusikalstamos veikos padarymu įtariami 3 asmenys: neblaivus (0,85 prom.) vyras (gim. 1999 m.), neblaivi (2.03 prom.) moteris (gim.

Tauragėje paryčiais rastas paauglio kūnas

Šeštadienį paryčiais Tauragėje, Melioratorių g., rastas jaunuolio, gim. 2007 m., kūnas be išorinių smurto požymių, praneša policija. Kūnas rastas apie 5.52 val. namuose.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Ariogaloje namuose rastas miręs žmogus

Raseinių rajono Ariogalos miestelyje namuose rastas miręs senolis.   Kaip nurodo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, penktadienį, apie 17.26 val. buvo gautas pranešimas, kad buvęs uošvis neatidaro durų. Pranešėjai, be to, nurodė, kad apie mėnesį telefonai išjungti, per duris jaučiamas nemalonus kvapas. Atidarytos medinės namo durys, įleisti policijos pareigūnai bei medikai. Viduje rastas miręs 1960 metais gimęs žmogus.
Kriminalai 2024-06-01

Ardomas automobilis mirtinai sužalojo vyrą

Vilniaus rajone mirė žmogus, įtariama, ant jo užvirtus tvarkomam automobiliui.   Kaip pranešė policija, penktadienį apie 14 val. Skaidiškių kaime žuvo po automobiliu buvęs vyriškius, gimęs 1973 metais.   Manoma, kad nelaimė įvyko galimai nuo domkrato nuslydus ardomam krovininiui automobiliui  „Mercedes Benz Actros“.    Pradėtas ikiteisminis tyrimas žmogaus mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2024-06-01

Mirė mylima muzikos mokytoja

Skaudi žinia – mirė ilgametė muzikos mokytoja Rita Šidlauskaitė. Žinia apie netektį socialiniuose tinkluose pasidalino Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras. Gyvybė užgeso po sunkios ligos Kaip pranešama socialiniuose tinkluose, ilgametės muzikos mokytojos R. Šidlauskaitės gyvybė užgeso po kovos su sunkia liga. „Po sunkios ligos mirė ilgametė mūsų Centro darbuotoja, muzikos mokytoja Rita Šidlauskaitė“, – pranešė Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras.
2024-05-31

Mirė Lietuvos ledo ritulio legenda

Telšių ledo aikštelė pasidalino liūdna žinia – mirė ledo ritulio legenda Aleksandras Butkevičius. „Šiandien netekome ledo ritulio legendos, mylimo tėtės, vyro, senelio, prosenelio, draugo – Aleksandro Butkevičiaus. Jo indėlis į sporto bendruomenę buvo neįkainojamas. A.a. Aleksandras buvo Žemaitijos ir visos ledo ritulio šviesulys“, – rašoma pranešime. Pranešė, kur bus galima atsisveikinti „Atsisveikinti galite su a.a. mūsų mylimu Aleksandru Butkevičiumi nuo gegužės 30 d. 15.00 val.
2024-05-30

Mirė gerbiama Lietuvos dėstytoja

Skaudi žinia – šeštadienį, eidama 93-uosius metus, mirė ilgametė Vilniaus pedagoginio insituto psichologijos dėstytoja Vanda Morta Dzikarienė. Žinia apie netektį socialiniuose tinkluose pasidalino Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) Alumnų draugija. Bendruomenė gedi Kaip rašoma, velionė V. M. Dzikarienė (Tauškėlaitė) gimė 1931 m. gruodžio 3 d. Pasvalio raj. Krinčino apylinkėje, valstiečio Antano Tauškėlos šeimoje, kurioje augo 5 vaikai.
2024-05-29

Paviešino širdį veriantį kadrą: mirštantį tėtį naujagimė dukra pamatė pirmą ir paskutinį kartą

George‘as Fenlonas mirė praėjus trims mėnesiams po užpuolimo restorane. Incidento metu jo partnerė buvo nėščia ir kelios savaitės prieš jo mirtį pagimdė dukrą. Jautrioje paskutinėje nuotraukoje užfiksuota akimirka, kai prieš pat išjungiant vyro gyvybę palaikantį aparatą, jį aplankė partnerė su judviejų naujagime dukrele. 23 metų George‘as Fenlonas mirė praėjus trims mėnesiams po to, kai buvo užpultas per pasilinksminimą restorane Blakpulyje, Lankašyro grafystėje.
2024-05-29
Į viršų