Vonios kambaryje nusifotografavusi Madonna sulaukė netikėtos reakcijos: gerbėjai netikėjo, kad ten ji

Madonna visuomet buvo laikoma viena drąsiausių atlikėjų, nebijančių pademonstruoti savo seksualumo. Panašu, kad tai ji daro itin tikslingai. 

7

Visai neseniai ji pasidalijo nuotrauka, kuri daryta vonios kambaryje. Žmonės negailėjo ne tik pagyrų, bet ir replikų.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Madonna

Instagrame ji pasidalijo kadru, kuriame pozuoja priešais veidrodį. Moteris stovėjo pusnuogė, atsirėmusi į ramentą. Šis kadras nepraslydo pro akis daugeliui sekėjų.

Madonnai 61-eri, tačiau atrodo kur kas jauniau. Rodos, ji neturi nė menkiausios raukšlelės ant veido ar kaklo.

Kol vieni gyrė moterį, kiti nepabijo ir replikuoti nuotraukos. Vienas sekėjas net netikėjo, kad tai iš tiesų ji: „Man visada rūpi kažkieno psichinė savijauta, kai jie sunaikina savo veidus tokiu būdu kaip užpildai ir botoksas, veltui tikėdamiesi, kad jie pasieks amžinąją jaunystę. Labai liūdna. Aš tiesiog labai tikiuosi, kad ji yra laiminga“, „Čia nėra Madonna. Pažiūrėkite į jos veidą, kaklą, žmonės.“

Tiesa, Madonna dabar yra iš tiesų labai laiminga. Ji puoselėja šiltus jausmus jaunesniam vyrui.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad atlikėja šiuo metu šiltus jausmus puoselėja 35 metais jaunesniam vaikinui.

Madonna ir Ahlamalikas susitikinėja jau daugiau nei metus, vis dėlto pasaulis apie tai sužinojo tik prieš kelis mėnesius. A. Williamsas – pačios Madonnos pastebėtas talentingas šokėjas, o jo tėvai yra jaunesni net ir už pačią žvaigždę.

Neseniai Ahlamaliko tėvai nusprendė duoti interviu užsienio žiniasklaidai ir papasakoti, ką jie apie Madonną galvoja iš tiesų. Pasirodo, kad moteris net ir jo tėvams pripažino, kad Ahlamaliką iš tiesų myli, o negana to, ėmė jiems pasakoti savo ir jo ateities planus. Vis dėlto iki viso to išsipildymo reikia dar kiek palaukti – Madonna teigė, kad svarbiausia sulaukti, kol baigsis jos „Madame X“ turas. 

A. Williamso tėvai teigia esantys be galo laimingi, o vaikino mama Laurie netgi yra įsitikinusi, kad jiedu ateityje susituoks. 

„Madonna pasakojo, kaip jai rūpi mūsų sūnus. Ji sakė, kad jis labai protingas ir talentingas. Ji pasakojo, kaip jinai jį myli, ir kad mums nereikia dėl nieko jaudintis – ji žadėjo juo pasirūpinti“, – pridėjo Ahlamiko tėvas Drue. 

REKLAMA

„Mes puikiai suprantame, kad tarp jų yra didelis amžiaus skirtumas – net 36 metai. O pati Madonna yra 2 metais jaunesnė ir už mane. Bet savo sūnui aš pasakiau, kad amžius neturi reikšmės, kai abu esate suaugę“, – pridėjo jis. 

Ir pats Ahlamalikas, anot jo tėvų, niekuomet nesijautė laimingesnis. „Mes patys esame didžiuliai Madonnos gerbėjai, tačiau, žinoma, kiek dėl jo nerimaujame – nenorime, kad jis liktų įskaudintas“, – pridėjo vaikino mama.

Vis dėlto abu A. Williamso tėvai įsitikinę, kad pora liks kartu vien jau dėl to, kad Ahlamalikas yra labai talentingas – tiek kaip šokėjas, tiek ir kaip dainų rašytojas. 

Šokėjo tėvai atskleidė, kad Madonna ir Ahlamalikas pažįstami jau 5 metus, o vaikinas su ja dalyvavo net 5 turuose. Taip pat jis puikiai pažįstamas ir su garsiosios atlikėjos 6 vaikais. Įdomu tai, kad vyriausiajai Madonnos dukrai yra 23 metai, t.y. ji yra vos 2 metais jaunesnė už patį Ahlamaliką.

Tiesa, jų pažinties pradžioje A. Williamasas dar turėjo merginą, kuri, savaime suprantama, priekaištavo jam dėl jo ir Madonnos ryšio. „Galiausiai jie susiginčijo ir išsiskyrė“, – pasakojo šokėjo tėvai.

Madonna Ahlamaliką pastebėjo dar 2015 metais. „Ji pamatė vaizdo įrašus, kur jis šoka, ir buvo suintriguota. Manome, kad ji pastebėjo jo charizmą ir kūrybingumą. Jis išties išsiskiria“, – džiaugėsi vaikino tėvai.

A. Williamso tėvai įsitikinę, kad šie santykiai jų sūnų daug ko išmokys. „Manau, kad Madonna paruošė jį A-žvaigždės gyvenimui, kuris bus lyg pasivažinėjimas amerikietiškais kalneliais. Tiesa, jis nė kiek nesužvaigždėjo. Su Madonna jis elgiasi taip pagarbiai, kaip ir turėtų, tačiau nėra jos įbaugintas“, – sakė tėvai.


Rašyti komentarą...
Įverinimas
2020-07-10 11:29:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Madonna - dirbtinai sukurtas ir išreklamuotas šou verslo projektas, niekada neturėjo balso, talento, šou robotas.
Atsakyti
-5

B
Bobutė
2020-07-10 10:40:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš irgi netikiu, kad ten Madona - plaštakos jaunos moters.
Atsakyti
-2

I
Ilja
2020-07-11 13:59:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi matos, kad plaštakos senos
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų