Ščiogolevaitė švenčia 39-ąjį gimtadienį: sau linki tik vieno

Lietuvoje puikiai žinoma dainininkė Rūta Ščiogolevaitė birželio 25 dieną švenčia savo 39-ąjį gimtadienį. 

31

Naujienų portalui tv3.lt moteris atskleidė, kodėl nė neketina švęsti gimtadienio.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Rūta Ščiogolevaitė mini gimimo dieną

Moteris pasakojo, kad anksčiau labai mėgdavo švęsti savo gimimo dieną.

„Neminėsiu gimtadienio visiškai. Anksčiau labai mėgdavau švęsti gimtadienius. Visada susitikdavome su draugais kur nors gamtoje ir labai patikdavo patys tie susitikimai“, – sakė R. Ščiogolevaitė.

Paklausta, kodėl nusprendė šiemet gimtadienio nešvęsti, ši atskleidė, kad tam yra svarbi priežastis: „5 vaikai. Dabar nelabai turiu kur juos visus padėti. Juos reikia prižiūrėti. Nespėsi net sumuštinio padaryti svečiams. Nėra čia ko persitempti. Bus dar tų gimtadienių.“

Dainininkė tikino, kad ir dovanos jai nė kiek nerūpi: „Man svarbiausias akcentas būdavo susitikti su draugais. Dovanos man niekada nebūdavo labai svarbus dalykas.“

Kalbėdama apie koncertus, R. Ščiogolevaitė sakė, kad labai laukia artėjančių koncertų.

„Niekada nebuvau nusprendusi nulipti nuo scenos. Tiesiog dabar karantinas pakoregavo tuos planus. Kai tik bus galimybė – iš karto lipsiu ant scenos. Koncertų kartas nuo karto nusimato. Liepos mėnesį bus Pažaislio vienuolyne“, –  apie artimiausius planus sakė moteris.

Baigdama pokalbį apie gimimo dieną, ši sau linkėjo tik vieno: „Sveikatos.“

Kiek anksčiau naujienų portalas tv3.lt kalbino R.Ščiogolevaitę dėl jos išvaizdos pokyčių. 

Anot atlikėjos, ji apie šiuos pokyčius svajojo jau 2 metus: „Vis su savo kirpėja pašnekėdavau, kad noriu nusirėžti plaukus, tačiau tik dabar juos nusikirpau. Suprantu, kad man ilgi plaukai tinka labiau, bet tas noras man niekur nedingo. Mano toks skonis.“

Pasak atlikėjos, dabar ją rečiau matysime viešumoje, tad turės laiko ir pati priprasti prie pokyčių, ir gerbėjai. „Kurį laiką mažiau būsiu televizijoje ar viešumoje, tad turėsiu laiko prisipratinti pati prie naujos šukuosenos. Tai saugesnis variantas, nes reikia išmokti tvarkytis su trumpais plaukais“, – teigė Rūta.

REKLAMA

Rūta pastebi, kad šiuo metu vyrauja ilgų plaukų mada, tad ne visos ryžtasi tokiems pokyčiams. „Matau, kad yra ilgų plaukų kultas. Sakoma, nesvarbu stilius, o svarbu – ilgi plaukai“, – juokėsi moteris.

Moteris neketina gyventi dėl kitų ar vaikytis madų, tad dabar pats tinkamiausias metas – pokyčiams. „Aš dabar stengiuosi gyventi dėl savęs, aš irgi turiu kažkokius norus. Nesvarbu ar patinka kažkam, ar ne. Tai yra mano gyvenimas ir mano plaukai. Labai džiaugiuosi rezultatais, manau, kad kiekviena moteris, kuomet kažkaip atsinaujina ar pasidaro procedūrą yra labai laiminga. Tai yra savęs lepinimas“, – atviravo ji.

Primename, kad moteris ketvirtosios atžalos susilaukė 2018-ųjų birželį. Kartu su mylimuoju Rolandu Damijonaičiu atlikėja jau augina tris atžalas – du sūnus ir dukrą, o visai neseniai gimė penktoji atžala – dukrelė.

Iš santykių su šokėju Deividu Meškausku R. Ščiogolevaitė taip pat augina sūnų.

 


Rašyti komentarą...
S
Sol
2020-06-25 10:04:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai tokie ir draugai... Žinodami situaciją patys mini pasisėdėjima padarytų ir pradžiugintu draugę..
Atsakyti
-4

D
Danute
2020-06-25 10:26:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuostabi atlikėja. Laukiu jos koncertų.
Atsakyti
-2

A
Aulara
2020-06-25 13:19:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokie pikti komentarai!!! Kas darosi žmonėms? Pagal čia komentavo ne žmonės??? Puiki dainininkė graži moteris,laimės ir sėkmės!!
Atsakyti
-10

SKAITYTI KOMENTARUS (23)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų