Gairės

moteris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „moteris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „moteris“.

Šiauliuose krovininis automobilis mirtinai sužalojo į gatvę išėjusią senolę

Trečiadienio rytą krovininis automobilis „Mercedes Benz“ mirtinai sužalojo į gatvę išėjusią moterį. Kaip pranešė Policijos departamentas, nelaimė apie 11 val. įvyko Trakų gatvėje. Pirminiais duomenimis, 1996 metais gimusio vyro vairuojamas moterį partrenkė švažiuojant iš statybvietės bei sukant į kairę pusę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo.
Kriminalai Prieš 12 val.

Siaubas Vilniuje: gelbėdamasi nuo vyro smurto jauna moteris iššoko pro buto langą

Bute Vilniuje, Justiniškių gatvėje, vyras trečiadienį sumušė dvi moteris. Kaip nurodė Vilniaus pareigūnai, viena moteris – gimusi 1958 metais – paguldyta į ligoninę, kita – gimusi 1992 metais – išsigandusi vyro grasinimų iššoko pro buto langą.  Pastaroji, suteikus medicininę pagalbą ligoninėje, gydoma ambulatoriškai. 1987 metais gimęs įtariamasis uždarytas į areštinę. Dėl incidento pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vilniaus ligoninėje mirė iš laiptinės pristatyta moteris

Vilniaus ligoninėje mirė iš laiptinės pristatyta 78 metų moteris. Kaip pranešė policija, pirmadienį, apie 13.20 val., į Vilniaus ligoninę iš Vilniaus, Pilaitės rajone esančios Karaliaučiaus gatvės, namo laiptinės buvo pristatyta ir dėl sužalojimų paguldyta moteris. Kitą dieną, apie 14.05 val., ji ligoninėje mirė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Po daugiau kaip mėnesio ligoninėje mirė smurto namuose auka tapusi moteris

Policijos pareigūnai pranešė, kad vasario 8 d. apie 22 val. 40 min. Vilniaus ligoninėje mirė 1979 m. gimimo moteris. Ji į ligoninę buvo pristatyta dar šių metų sausio 1-ąją. Moteris atvežta iš namų Vilniuje, Žirnių gatvėje, galimai po smurto namuose. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Sukrečiantis įvykis prekybos centre: pribloškė visus

Trečiadienio vidurdienį į vieną Kėdainių mieste esantį prekybos centrą skubėjo greitosios medicinos pagalbos tarnybos medikai, mat buvo gautas pranešimas, kad salėje sukniubo žmogus. Laimei, moteris atsigavo, istorija baigėsi laimingai. Šio įvykio liudininkai pasidžiaugė, kad nelaimės akimirkoje aplinkiniai žmonės nebuvo abejingi: į pagalbą moteriai suskubo ir personalas, ir klientai.

Radviliškyje ant šaligatvio rasta mirusi moteris

Trečiadienį Radviliškyje ant šaligatvio rasta mirusi moteris, pranešė policija. Teisėsaugos duomenimis, trečiadienį apie 11.10 val. Radviliškyje, Maironio gatvėje, rastas 1975 metais gimusios moters kūnas be išorinių sužalojimų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas asmens mirties priežasčiai nustatyti.

Pakruojo rajone moteris mergaitei sudavė pagaliu

Pakruojo rajone moteris pagaliu sudavė mergaitei. Kaip pranešė Šiaulių apskrities policija, nusikaltimas galėjo būti įvykdytas pernai liepos 1-31 dienomis, Titonių kaime, namuose. 53 metų moteris pagaliu sudavė į koją mažametei mergaitei, gimusiai 2010 metais. Būdama svečiuose (tiksli data nenustatyta), moteris taip pat smurtavo prieš mergaitę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Kriminalai 2024-02-01

Moteris pirko kriptovaliutą ir prarado 25 tūkst. eurų

Kriptovaliutą ketinusi pirkti Ukmergės gyventoja prarado 25 tūkst. eurų. Kaip pranešė Policijos departamentas, trečiadienį, 16.20 val., į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariatą kreipėsi 52 metų moteris. Ji pareiškė, kad nuo 2023 metų lapkričio 7 iki šių metų sausio 24 dienos Ukmergėje, Jaunimo gatvėje, namuose, už perkamą kriptovaliutą į vienos įmonės sąskaitą pervedė 25 tūkst. eurų. Dėl sukčiavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Nemune Kaune rastas moters kūnas

Kaune savaitgalį iš Nemuno upės ištrauktas moters kūnas. Šeštadienį, 9.46 val., buvo pranešta, kad Kaune, šalia Vaidoto gatvės, Nemune, nuo kranto matyti žmogaus kūnas. Jis buvo už vieno metro nuo kranto. Atvykę ugniagesiai ištraukė skenduolį. Kauno apskrities policija BNS informavo, kad moters tapatybė nustatyta – tai 1964 metais gimusios moters kūnas, jis be išorinių smurto požymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2024-01-29

Po skandalingų skyrybų mirė mados dizainerė

Mados dizainerė, kurios buvusio vyro milijonieriaus kontroliuojantį elgesį teisėjai pasmerkė 6,9 mln. svarų sterlingų skyrybų mūšyje, staiga mirė būdama vos 53 metų. Nekilnojamojo turto magnatas Nicholas Ratcliffe'as, kuriam dabar 64 m., naudojo vaizdo stebėjimo kameras, kad šnipinėtų savo buvusią žmoną Tracey ginče, kurį teismas pavadino vienu aštriausių iš visų kada nors matytų. Siekdamas ją išvaryti, jis taip pat užrakino jų 1,3 mln.
2024-01-28
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų