tėtis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tėtis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tėtis“.

Verslininkas Mindaugas Vanagas tapo tėčiu: su mažyle – ir į Pietų Afriką, ir į kalnus

Verslininkas, „Citus Group“ įkūrėjas ir įmonių grupės „Vanagas“ vadovas Mindaugas Vanagas su sužadėtine Simona Savickaite prieš daugiau nei pusmetį susilaukė dukros, kurią pavadino Vasare. Tapę tėvais, jie savo dienas pripildė dar didesniu džiaugsmu, tačiau buvusio gyvenimo etapo neišsižadėjo – ir toliau keliauja, ragauja bei nepamiršta savęs. Mindaugas Vanagas apie tėvystę kalbėjo su naujienų portalu tv3.lt. „Išgyvename labai smagų, įdomų etapą.
2024-07-02

Princo Williamo komentaras pravirkdė karalių: štai, ką pasakė

Princas Williamas perėmė didžiulę Kornvalio kunigaikštystės valdą, kai princas Charlesas tapo karaliumi Karoliu III, o ankstesni sosto įpėdinio komentarai sukėlė emocingą tėvo reakciją. Pastaruosius kelerius metus karališkoji šeima, ypač karalius Karolis ir princas Williamas, patyrė daug sukrėtimų.
2024-04-21

Mirė Solveigos Mykolaitytės tėtis: skelbiama, kur bus galima atsisveikinti

Modelis Solveiga Mykolaitytė pranešė skaudžią žinią – mirė jos tėtis Alfonsas Mykolaitis. „Gruodžio 30-osios vakarą Anapilin iškeliavo dalis mano širdies, mūsų mylimas tėtis, vyras, draugas, V. M. Putino vaikaitis, Alfonsas Mykolaitis. Šviesaus proto ir tyros širdies žmogus. Atskubėdavęs į pagalbą, visiems, kas tik paskambindavo. Lietuviškosios poezijos ir literatūros mylėtojas. Daugkartinis šaškių turnyrų laimėtojas, aktyvus geografijos, bei istorijos žinovas.
2024-01-02

Tėtis paviešino paskutinę nuotrauką prieš sudūžtant lėktuvui: sunku patikėti

Sudužus lėktuvui Australijoje patyrusiam pilotui Lane’ui Kokshoornui ir jo 10-mečiui sūnui pasipylė pagarbos ir užuojautos kupini žodžiai ‒ jie buvo apibūdinti kaip dvi gražios sielos. Nuotraukoje matyti, kaip patyręs pilotas ir jo sūnus linksmai šypsosi kabinoje prieš lėktuvui sudūžtant ir įsiplieskiant liepsnoms. Berniukas dėvi kepurę ir sėdi šalia tėčio, kuris taip pat dėvi kepurę ir akinius nuo saulės.
2023-12-23

Tėtį palaidojusi vilnietė atrado būdą, kaip palengvinti gedulą: jos žodžiai paliečia širdį

Dažnai sakoma, kad netekus artimojo pirmosios šventės yra pačios sunkiausios. Velionio nepaliesta vakarienės lėkštutė ir tuščia kėdė itin primena artimiesiems žmogų, kurio neteko. Tam pritaria ir psichologė Eglė Urbutienė, kuri šiemet švęs pirmąsias Kalėdas be tėčio. Pokalbio metu Eglė atskleidė, kokį unikalų būdą pasirinko gedėjimui išreikšti ir koks buvo jos ryšys su tėčiu. Įprasmino atminimą raštu Prieš du mėnesius Eglė palaidojo tėtį.
2023-12-22

Irmos Jurgelevičiūtės tėtis atsidūrė medikų rankose: vyras nualpo

Kauno techninės apžiūros centro lankytojui pirmadienio rytą prireikė medikų pagalbos. Pranešta apie nualpusį vyrą. „Žmogaus gelbėjimo operacija Kauno miesto tech. apžiūrų centre, Raudondvario pl.“, – naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ 11.14 val. pranešė skaitytojas. Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos (GMP) stoties budinčioji portalui nurodė, kad apie 11 val. buvo gautas pranešimas, kad Raudondvario pl. nualpo vyras. Į nelaimės vietą buvo išsiųstos dvi GMP brigados. Apie 11.21 val.
2023-12-19

Iš tėčio lūpų – neraminanti žinia apie paimtą berniuką: paaiškėjo, kaip jis jaučiasi

Apie skandalingą vaiko iš mamos paėmimo situaciją daugiau papasakojo mažamečio tėtis. Jis pateikia savo įvykių versiją apie patį vaiko paėmimo faktą, aplinkybes. Atskleidė, kaip dabar jaučiasi berniukas ir paaiškėjo daugiau detalių. Vyras jau kreipėsi į Alytaus apskrities vyriausiajį policijos komisariatą dėl sūnaus atvaizdo išplatinimo. „Vaikas jaučiasi prastai, nes jau užvakar pradėjo klausinėti jo draugai – jis nežino, ką atsakyti. Jis sako, kad ne, bet meluoja.

Buvusio grupės „Airija“ nario šeimoje – skaudi netektis

Dainininko, muzikanto, buvusio grupės „Airija“ nario Dariaus Milerio šeimoje – skaudi netektis. Eidamas  90-uosius metus Amžinybėn iškeliavo jo tėtis Petras Mileris. „Dainuosiu Tavo balsu amžinai, Tėvuk, ilsėkis ramybėje“, – tokiais jautriais žodžiais socialiniame tinkle pasidalijo atlikėjas, sulaukęs šimtų palaikymo ir atjautos žodžių iš draugų ir bičiulių. D. Milerio tėtis – buvęs Alytaus tuometinio Medvilnės kombinato choristas.
2023-12-01

Dukra tėčio paprašė nupirkti įklotų: jo atsakymas paliko be žodžių

Tėtis sulaukė daugybės internautų pagyrų už puikią reakciją į dukros prašymą parduotuvėje nupirkti jai higieninių įklotų. Jo atsakymas prajuokino ne vieną. Nors kai kurie vyrai teigia, kad jiems „gėda“ pirkti moteriškas higienos priemones parduotuvėse, dauguma mielai paima tai, ko reikia, kaip ir šis tėtis. Tačiau jis negalėjo susilaikyti ir nepasijuokti iš parduodamų prekių pasirinkimo.
2023-11-30

Sužinojęs, ką pagrobėjai padarė jo dukrai, tėtis pravirko: jo žodžiai veria širdį

Sugniuždytas tėtis atvėrė širdį – jam palengvėjo sužinojus, kad „Hamas“ teroristai nužudė jo dukrą, o ne laikė ją nelaisvėje. „Mirtis buvo tarsi palaiminimas“, – teigė gedintis vyras. Iš Airijos kilęs Thomas Handas buvo atskirtas nuo savo aštuonmetės dukrelės Emily, kai kovotojai ankstyvą šeštadienio rytą šturmavo jų gyvenvietę. Mergaitė buvo išėjusi nakvoti pas draugę, tad tėčiui dvi dienas teko kankintis laukiant, kol išgirs ką nors apie savo dukrą. Galiausiai jį pasiekė tragiška žinia.
2023-10-27
REKLAMA
REKLAMA

Tėčio netekusi Nijolė Pareigytė dalijasi jautriu įrašu: paviešino prisiminimą

Tėčio netekusi grupės „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė socialiniame tinkle pasidalijo jautriu prisiminimu, kuriame įamžinta ji su dukra. Minėtame įraše moteris taip pat neužmiršo ir anapilin iškeliavusio brangaus žmogaus. Instagrame moteris paviešino dar niekur nematytą vaizdo įrašą, kuriuo sutiko pasidalinti su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais. „O čia kaip mokiau Patriciją važiuoti dviračiu... Ir kaip vaikui pagaliau pavyko.
2023-09-12

Prieš mirtį tėtis savo dukroms parašė laiškus: sunku sulaikyti ašaras

Sunkiai sergantis tėtis, gulėdamas savo mirties patale, parašė atvirukus 30-čiai metų į priekį savo mažosioms dvynukėms dukrytėms. Jo gyvybę pasiglemžė klastingas smegenų auglys. Kai Nickui Keenanui buvo pasakyta, kad diagnozuota glioblastoma – greitai augantis ir agresyvus smegenų auglys – jį pražudys, jis parašė atvirukus vos 17 mėnesių sulaukusioms dvynukėms Rose ir Sophia. Jis norėjo, kad jo mergaitės kasmet gautų gimtadienio sveikinimą nuo jo.
2023-07-13

Viliaus Stankevičiaus tėtis atskleidė, kas parašyta sūnaus laiškuose: bando surasti vieną žmogų

Žurnalisto Viliaus Stankevičiaus pasitraukimas iš gyvenimo paskutinėmis gegužės dienomis užminė ne vieną mįslę tiek jo tėvams, tiek kolegoms, tiek teisėsaugai. Kas galėjo šitaip prislėgti 24 metų vyrą?  Antradienį žurnalisto tėtis Ermantas Stankevičius atvyko į Vilnių pasiimti po sūnaus mirties likusių daiktų. „Lietuvos rytui“ jis papasakojo apie keturis sūnaus paliktus laiškus ir kas juose parašyta. Vieną laišką tėtis pacitavo. „Apie bylą jau turbūt žinot.

Lietuvą sukrėtusioje žurnalisto Viliaus Stankevičiaus istorijoje – dienoraštis ir laiškai: tėtis prabilo, kas parašyta

Lietuvą sukrėtusioje jauno žurnalisto Viliaus Stankevičiaus istorijoje ryškėja naujos detalės. Antradienį žurnalisto tėtis Ermantas Stankevičius atvyko į Vilnių pasiimti po sūnaus mirties likusių daiktų. Naujienų portalui tv3.lt E. Stankevičius papasakojo, kad Vilius paliko dienoraštį ir laiškus, kuriuose jis užsiminė apie patirtus sunkumus. Kaip pasakoja tėtis E. Stankevičius, apie didžiulio atgarsio sulaukusią bylą jis sužinojo tik po sūnaus mirties.

Laurynas Suodaitis prisiminė jautriausią akimirką: tėčiui bėgo ašaros

Iš „Tėvai paprastai“ studijos tėtis Simonas sveikinasi 37-ąjį kartą. „Tėvų darželio“ ir tv3.lt kartu rengiamoje tinklalaidėje kalbame įvairiausiomis temomis, ir visas šias temas galite rasti mūsų „Youtube“ kanale. Šį kartą vedėjas – tėtis Simonas – dvigubai laimingesnis, nes kalendoriuje jau greitai pamatysime birželio 4-ąją. Ši diena – pirmasis birželio sekmadienis – Tėčio diena. Tą dieną, tikisi Simonas, vaikai labiau mylės visus tėvus.
2023-06-04

Dukra 4 metus rašė žinutes į mirusio tėčio telefoną: gavusi atsakymą vos nenualpo

23 metų amerikietė Chastity Patterson prieš ketverius metus neteko savo tėčio, tačiau ji nuo to laiko kiekvieną dieną rašė jam žinutes senuoju jo numeriu. Žinutėse ji vis pasidalindavo naujienomis iš savo gyvenimo ir taip stengdavosi sumažinti savo gedulą. Galite tik įsivaizduoti, kaip mergina nustėro, kai vieną dieną ji sulaukė atsakymo iš senojo savo tėčio numerio, rašo dailymail.co.uk.
2023-05-27

Mirusios mediumės Gražinos tėtis papasakojo, kas nutiko lemtingą dieną

Prieš kelias dienas pasaulį paliko mediumė Gražina Asipauskaitė. Moteriai sušlubavo sveikata, kai ėjo į narvą maitinti lūšies.  Naujienų portalas tv3.lt susisiekė su Gražinos tėčiu Jonu, kuris sutiko papasakoti, kas nutiko jo dukrai. Turėjo sveikatos problemų Vyras neslepia iki šiol negalintis atsigauti po tragedijos, nes neteko dukros, o mamos neteko ir Gražinos sūnelis: „Tai siaubinga nelaimė, čia didelė tragedija.
85 2023-05-16

Išgirdus mirusio Čižausko dukros žodžius kaunietė pratrūko: „Kūkčiojau klausydama“

„Visą savaitgalį negaliu atsigauti po Donato Čižausko atminimui skirto koncerto. Buvo taip jautru ir gražu – kaip gera, kai artimi žmonės ir kolegos, kurie ilgus metus su juo dirbo, nepamiršo ir taip gražiai įprasmino atminimą, prikėlė jo dainas“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Loreta. Visa Žalgirio arena plojo ir dainavo kartu, girdėdami žinomiausias dainas. Neslėpsiu, visos Donato dainos įgavusios visai kitokią prasmę – atrodo, klausai ir širdis verkia dėl to, ką girdi.
676 2023-04-03

Šeimos skausmui ribų nėra: 40-metis tėtis mirė SPA centre

Manoma, kad keturiasdešimtmetis britas, dviejų vaikų tėtis, trečiadienį apie 16 val. mirė įstrigęs penkių žvaigždučių kurorto „Jaal Riad“ SPA centre Marakeše, kur kilo gaisras, pranešė vietos gelbėtojai. Britų turistas mirė po to, kai per gaisrą Marakeše „įstrigo SPA centre“. Pirminiais duomenimis, vyras yra keturiasdešimtmetis dviejų vaikų tėvas, kuris Maroko sostinės viešbutyje buvo apsistojęs su draugais. Trečiadienį apie 16 val.
59 2023-03-27

Mamos širdis plyšta iš skausmo: dukra ir vyras mirė vos kelių dienų skirtumu

Mamos iš Anglijos, paskyrusios visą savo gyvenimą rūpinimuisi savo šeima, širdis plyšta iš skausmo – jos dukra ir vyras mirė vos šešių dienų skirtumu ir teko laidoti juos vieną šalia kito. 68 metų Alice Palmer visą gyvenimą slaugė savo dukrą Beth (20), kuri sirgo cerebriniu paralyžiumi, skolioze, epilepsija ir turėjo aklumą, o pasaulį aukštyn kojomis apvertė dar viena žinia – 2019 m. kovą jos 61-erių vyrui buvo diagnozuotas vėžys.
2023-03-22

Šeimos skausmui ribų nėra: mirė netyčia žoliapjove tėčio pervažiuotas 3-metis

Šeima išgyvena siaubingą skausmą – trejų metų berniukas iš Australijos mirė po to, kai tėtis jį pervažiavo su žoliapjove. Berniukas, vardu Maddoxas, šeštadienį apie 12.30 val. buvo nugabentas į Australijos Pambulos rajono ligoninę Naujojo Pietų Velso pietinėje pakrantėje dėl žoliapjove padarytų sunkių sužalojimų. Vėliau berniukas mirė. Paramedikai bandė gaivinti Maddoxą, bet nesėkmingai, rašo mirror.co.uk. „Tėvas važiuodamas atbulomis pervažiavo vargšą vaiką.
2023-03-17

Mirus dukrai tėčio širdis neatlaikė: mirė nepraėjus nė parai

Šeima buvo sukrėsta, kai tėtis buvo rastas negyvas praėjus kelioms valandoms po dukros, kuri žuvo nukritusi nuo naktinio klubo balkono, laidotuvių. Įvykio tyrime buvo liudijama, kad 23 metų Katie Davenport nukrito nuo avarinio išėjimo laiptų naktiniame klube „Hey Amigos“, Sautporte, po to, kai per vakarėlį su kolegomis įsivėlė į ginčą.
549 2023-03-13

Kraupus įvykis Kaune: 15-metę rado žinomo pedofilo automobilyje

Socialiniuose tinkluose pirmadienį išplito vyro įrašas, kuriame pranešama apie vienoje Kaune esančioje degalinėje sulaikytą vyrą. Teigiama, kad šis į savo automobilį buvo įsiviliojęs 2007 metų gimimo paauglę. Įvykio detalėmis pasidalino ir Kauno policijos atstovė. Įrašu pasidalinęs kaunietis teigė, kad galimai nusikaltimą padaręs asmuo į mašiną buvo įsisodinęs nepažįstamą jauną merginą. Laimei, automobilyje mergaitę pastebėjo tėvas, kuris išgelbėjęs paauglę kibo vyrui į atlapus.
2023-02-21

Šeima sukrėsta: mirė agresyvios vištos užpultas tėtis

Tyrimo metu paaiškėjo, kad vyras mirė savo namuose po to, kai jį užpuolė „agresyvi“ višta. Jasperas Krausas, kilęs iš Nyderlandų, bet vėliau apsigyvenęs viename iš Airijos kaimų, prieš pat mirtį buvo užpultas ir jo kojos buvo nusėtos žaizdomis, kurios nesustabdomai kraujavo. 2022 m. balandžio 28 d. jo duktė Virginia Guinan, kuriai tėvo sugyventinė pranešė apie užpuolimą, atskubėjo į jo namus Killahornia ir tėvą rado kraujo baloje, rašo mirror.co.uk.
552 2023-02-17

Sužinojęs dukros prašymą vestuvėms tėtis atsisakė dalyvauti: dukra nesulaiko ašarų

Sužinojęs, kad dukra į vasarą vykstančias vestuves nepakvies jo dabartinės žmonos, merginos tėtis nusprendė jose visai nedalyvauti. Išgirdusi tokį tėvo pareiškimą, dukrą nesulaikė ašarų. Netrukus ištekėsiančios dukros tėvas liko nusiminęs, po to, kai sužinojo, jog į vestuves dukra nekvies jo žmonos ir vaikų. Jis tikina, kad neturi kito pasirinkimo, kaip tik atsisakyti kvietimo.
2023-02-14

Dingusio 15-mečio vilniečio tėtis paskelbė naujausią žinią apie sūnaus paieškas

Antradienį nuo pat ryto ir toliau tęsėsi nuo šeštadienio Vilniuje dingusio 15-mečio Mykolo Davidonio paieškos. Prieš tai jaunuolio Vilniaus centre ieškojo gausios policijos pajėgos, kinologai su šunimis, gelbėtojai ir savanoriai. O šiandien buvo keliami ir dronai, paieškos išplečiamos ir už Vilniaus ribų. Deja, antradienio pavakarę M. Davidonio tėtis Mindaugas paskelbė, kad sūnaus vis dar nepavyko surasti. „Šios dienos paieškas prie Vievio tilto baigėme. Visos komandos grįžo.
374 2023-02-07

Dukra parašė žinutę į mirusio tėčio telefoną: tokio atsakymo nesitikėjo

Moteris, kuri ketverius metus iš eilės kasdien siuntė žinutes savo mirusiam tėvui, patyrė „didžiausią gyvenimo šoką“, kai vieną dieną netikėtai sulaukė atsakymo. 23-ejų Chastity Patterson kasdien siuntė savo mirusiam tėvui Jasonui Ligonsui naujienas apie savo gyvenimą, taip siekdama išsaugoti jo atminimą, rašo metro.co.uk. Ketvirtųjų jo mirties metinių išvakarėse ji nusiuntė žinutę: „Labas, tėti, čia AŠ.
2022-12-05

Anapilin iškeliavo Lietuvos rinktinės vyr. trenerio Kęstučio Kemzūros tėtis

Lietuvos krepšinio federaciją pasiekė žinia, jog eidamas 92-uosius gyvenimo metus mirė Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiojo trenerio Kęstučio Kemzūros tėtis Benediktas Kemzūra. LKF visos krepšinio bendruomenės vardu reiškia gilią užuojautą treneriui bei jo artimiesiems šią sunkią netekties valandą. Velionis pašarvotas Kauno laidojimo namuose „Ceremina“ (R. Kalantos g. 76A), atsisveikinti galima sekmadienį nuo 14 valandos. Laidotuvės vyks pirmadienį 14 val. Petrašiūnų kapinėse.
2022-11-26

Tėvą palaidojęs Nausėda siunčia žinią: skyrė jautrius žodžius

Lapkričio 8-ąją Kretingos rajone Darbėnų kapinėse amžino poilsio atgulė prezidento Gitano Nausėdos tėtis Antanas Nausėda.  Šiandien, lapkričio 9-ąją, prezidentas Gitanas Nausėda po tėčio laidotuvių kreipėsi į žmones siųsdamas žinią ir padėką už tai, kad sunkią valandą juto palaikymą.  Dėkoja už palaikymą „Noriu padėkoti visiems žmonėms, kurie padėjo man ir mano šeimai išgyventi atsisveikinimo su brangiu Tėčiu skausmą.
122 2022-11-09

Skyrybas išgyvenęs Meškauskas prabilo apie santykį su sūnumi: viskas pasikeitė

„Tėvų darželis“ ir naujienų portalas tv3.lt kartu pristato jau aštuntąjį tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodą. Šįkart tinklalaidės vedėjas, trijų vaikų tėtis Simonas Urbonas, šokėjas ir tėtis Deividas Meškauskas bei psichologė, šeimų mediatorė, profesorė Jolanta Sondaitė kalbasi apie tėvystę, jos iššūkius bei tėčio kuriamą santykį su vaiku.
2022-11-08

Kalnuose rastos 23-ejų biržietės tėtis prakalbo, kaip žuvo dukra: lemtinga tapo 1 klaida

„Ievutė turėjo svajonę. Daug kas važiuoja slidinėti, bet ne visi kopia į kalnų viršūnes. To sofos reindžeriams nesuprasti“, – sako 48 metų biržietis Tomas Paužolis. Skausmo palaužto vyro likimas negailestingas – prieš septynerius metus jam teko laidoti staiga mirusią žmoną, auginti dvi likusias paaugles dukteris. O dabar netikėtai neteko vienos iš jų – vyresnėlės Ievos.
478 2022-10-26

Poros duotas vardas dukrai šokiravo giminę: norėjo pagerbti „Dragon Ball Z“

Kūdikių vardų ieškoma iš įvairių šaltinių, todėl nėra neįprasta, kad tėvai savo mažylį pavadina žmogaus, turėjusio reikšmės jų pačių gyvenimui, pvz., giminaičio ar artimo draugo, vardu. Tačiau vieną moterį pribloškė jos brolis, atskleidęs, jog ketina pavadinti savo kūdikį mėgstamo animacinio serialo veikėjo vardu.
2022-10-20

Šeimos skausmui nėra ribų: vyras mirė iškart po gimtadienio

Vyras buvo paguldytas į ligoninę dėl kojų skausmų ir mirė praėjus vos kelioms dienoms po 40-ojo gimtadienio. Darren Mason prieš pat Kalėdas pateko į ligoninę dėl kojos skausmų ir jam buvo diagnozuotas žarnyno vėžys. Darren buvo pasakyta, kad vėžys išplito į plaučius ir nieko daugiau negalima padaryti. Prieš pat praėjusių metų Kalėdas Darren Mason iš Sent Helenso, Liverpulio, dėl kojos skausmų pateko į ligoninę, o vėliau jam buvo diagnozuotas žarnyno vėžys.
2022-10-12

Netikėtai mirė Remigijaus Žemaitaičio tėtis: gyvenimas tik šast ir išmeta juodžiausią kortą tūzą

Seimo narys Remigijus Žemaitaitis išgyvena sunkų periodą – mirė jo tėtis.  Apie skaudžią netektį jis pranešė socialiniuose tinkluose. „Gyvenimas negailestingas. Gyvenimas per žiaurus, kad tu jame gyventumei. Gyvenimas neteisingas ir skausmingas, kad pradedi nemėgti jo, kai netenki artimo žmogaus. Tačiau, kartu tu supranti, kad juo tu privalai džiaugtis! Atrodo vieną minutę tu juokauji, kalbiesi bei planuoji ką dar galėtumei sukurti ar padaryti.

Mamą pribloškė sūnaus elgesys: neištvėręs naujagimio verksmų prašosi atgal pas tėvus

Naujas tėtis paprašė vėl sugrįžti gyventi į namus su tėvais, nes beviltiškai stengėsi išsimiegoti toli nuo naujagimio ir savo partnerės. Tačiau gudrus tėčio bandymas nebuvo lengvas, nes jo mama „Mumsnet” platformoje paskelbė apie jo drąsų prašymą ir norėjo sužinoti, ką mano žmonės. Jos vyras pasakė, kad prašymas yra „įžeidžiantis”, rašo mirror.co.uk. Naujoji močiutė rašė: „Mano sūnus ir jo mergina neseniai susilaukė vaikelio.
2022-08-26

Mirė Nijolės Pareigytės tėtis: apie netektį sužinojo besiruošdama į svajonių koncertą

Gupės „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė pranešė skaudžia žinią – mirė jos tėtis. Šia žinia N. Pareigytė-Rukaitienė pasidalijo socialiniame tinkle „Facebook“. „Besiruošdama į „Coldplay“ svajonių koncertą, sužinojau, kad netekau TĖČIO!!!! Šį video dėdama į viešumą noriu paprašyti, kad neklausytumėte tėvų, brolių ar vyrų, kurie sako – aš gerai jaučiuosi, esu stiprus kaip jautis, kaip man sakydavo TĖTIS!!! NEKLAUSYKITE JŲ!!! Jie tik apsimeta jaučiais, nors yra tokie patys trapūs kaip g...
2022-08-24

Oprah Winfrey išgyvena netektį: pasidalijo skaudžiu įrašu

Garsi amerikiečių laidų vedėja Oprah Winfrey išgyvena skaudžią netektį. Žinoma moteris liepos 8 d. neteko tėčio. Įžymybės tėtis Vernonas Winfrey mirė sulaukęs 89 metų. Liūdna žinia buvo patvirtinta Oprah „Twitter“ puslapyje. „Su sunkia širdimi galime patvirtinti, kad Vernonas Winfrey, Oprah tėvas, mirė sulaukęs 89 metų“, – sakoma pareiškime. Yra žinoma, kad vyras kovojo su onkologinėmis ligomis. „Mažiau nei prieš savaitę mes pagerbėme mano tėtį jo paties kieme.
2022-07-14

Nufilmavo jautrų Ukrainos kario susitikimą su vaikais – nenorėjo paleisti iš glėbio

Socialiniuose tinkluose plinta jautrus vaizdo įrašas iš karo niokojamos Ukrainos. Jame matyti, kaip į namus po ilgo laiko tarpo grįžęs vyras nekantriai laukia susitikimo su dviem savo mažamečiais vaikais. Vos tik pamato savo tėtį, mergaitė ir berniukas bėgte bėga apkabinti jo ir šoka vyrui į glėbį. Karinę uniformą vilkintis ukrainietis abu vaikus iškėlė į viršų ir nepaleido jų kurį laiką. Kai vyras nuleido savo vaikus ant žemės, jie dar kartą puolė apkabinti tėčio atskirai po vieną.
2022-06-22

Tėvo elgesys pribloškė giminę: užmezgė romaną su vaikų aukle

Pora, kurią skiria dvidešimties metų amžiaus skirtumas, susipažino tuomet, kai 29 metų amžiaus Krystle įsidarbino 49 metų amžiaus Beno Romano trijų vaikų aukle. 2017 metais pora susituokė. Vyras papasakojo, kaip pamilo savo vaikų auklę nepaisant dvidešimties metų amžiaus skirtumo. Krystle iki šiol žmonės painioja su jo dukra. Benas su Krystle susipažino 2014 metais, kai ji įsidarbino aukle ir prižiūrėjo šeimos vaikus.
2022-04-26

Nuo plaučių vėžio tėtį palaidojusi vilnietė atvėrė širdį: prieš mirtį jį palaimino popiežius

„Negalėjau žiūrėti, kaip tėtis kankinasi… Turėjau ieškoti pagalbos…“ – vilnietė Jolanta apie sunkius išgyvenimus padedant mylimam tėčiui „Viskas prasidėjo labai paprastai – mano tėtis susirgo plaučių uždegimu, – pasakoja vilnietė Jolanta. Pasak moters, jis buvo nuvežtas į ligoninę, kurioje išbuvo 2 savaites. „Tačiau po ligoninės tėtis nesijautė gerai, – prisimena Jolanta.
2022-04-20

Kelionė pas tėtį 21-erių dukrai virto pragaru: jis permiegojo su jos drauge

Jauna amerikietė norėjo išvykti į kelionę ir pailsėti, todėl važiuodama lankyti tėčio pasiėmė ir geriausią draugę, bet atostogos greit virto tikru pragaru. Autumn Ankerich (21) papasakojo, kaip sužinojo, kad atostogų metu jos tėtis miegojo su jos geriausia drauge. Iš Oklahomos valstijos kilusi mergina sako, kad kelioms dienoms važiavo aplankyti tėčio, ir kartu pasiėmė geriausią draugę, rašoma mirror.co.uk.
2022-03-28

Mirštantis tėtis su dukra atsisveikino telefonu: ji ryžosi jautriam sprendimui

Mylintis trijų vaikų tėtis iš Anglijos, laikytas tikru sveikatos etalonu, tragiškai mirė nuo koronaviruso – su šeima jam teko atsisveikinti 30 sekundžių trukusio pokalbio telefonu metu. Jis mirė praėjusių metų kovą, bet dabar jo dukra renka aukas pastoviai viruso aukų atminimo lentai Londone. Desas Louza, inžinierius iš Wolverhamptono, Jungtinės Karalystės, anksčiau neturėjo jokių sveikatos bėdų, bet jo sveikata labai pablogėjo vis per savaitę, kai jis užsikrėtė koronavirusu.
2022-02-21

Šeima sukrėsta: vyrą mirtis ištiko bevalgant kavinėje

Amerikietis Michael O'Sullivan mėgavosi gėrimu ir maistu „Wetherspoon“ užeigoje Hanley mieste kai staiga sukniubo. Atvykę paramedikai stengėsi išgelbėti 74 metų vyro gyvybę, tačiau įvykio vietoje buvo patvirtinta jo mirtis. Dabar jo šeima ragina kitus vertinti kiekvieną gyvenimo dieną.  Dabar sielvartaujanti šeima pagerbia Michael, kuris anksčiau vadovavo užeigai „The Bradeley“ Tunstall mieste.
2022-02-11

Vestuvės virto visišku fiasko: išgirdęs dukros prašymą tėvas atsisakė dalyvauti

Viena iš tradicinių vestuvių dalių – kai nuotakos tėvas veda ją prie altoriaus, o daugeliui tai yra ir emocionaliausia dienos detalė. Tačiau tokios situacijos nesitikėjo niekas – tėvas liepė dukrai pasirinkti tarp jo ir patėvio, kai iškilo klausimas, kas ją ves prie altoriaus, nors iki kol jai sukako 16 metų biologinis tėtis buvo dingęs iš jos gyvenimo.
2022-02-01

Mirtis vyrą ištiko prieš pat dukros vestuves: visa šeima nesulaikė ašarų

Doug Ormsby iš Broadgreen, Liverpulio, mirė nuo mezoteliomos likus kelioms savaitėms iki  dukters vestuvių. Dabar yra atliekamas tyrimas dėl galimo asbesto poveikio vyro sveikatai. Vyras, kuris manė sergąs astma, mirė nuo vėžio likus kelioms savaitėms iki dukros vestuvių. Doug Ormsby, visų vadinamas Dougie, praėjus kelioms dienoms po 66-ojo gimtadienio, mirė nuo mezoteliomos, ligos, kurią sukelia asbesto poveikis, rašo mirror.co.uk.
2022-01-20

Anglijoje 2 savaičių kūdikį nužudė šuo: praėjus 4 metams paaiškėjo nelaimės aplinkybės

Anglijoje gimęs Reubenas Mcnulty buvo vos dviejų savaičių amžiaus, kai 2018 metais buvo užpultas šuns savo namuose. Jis po trijų savaičių mirė ligoninėje. 2022 metų sausio mėnesį teismas pagaliau atskleidė aplinkybes, kaip įvyko ši nelaimė, pareikalavusi kūdikio gyvybės. Dviejų savaičių amžiaus kūdikį nužudė šeimos šuo, kol mama miegojo ant sofos, o tėtis lauke rūkė. Prieš įvykį socialiniai darbuotojai jau buvo įspėję nepalikti Stafordšyro bulterjero vieno su kūdikiu.
2022-01-18

Kūčių vakaras šeimai virto tragedija: 41-erių tėtis mirė staiga netekęs sąmonės

Marcas Williamsas save vadindavo „tėčio vaikų darželio direktoriumi“ – jauniausias jo vaikas gimė vos prieš keturis mėnesius. Vyras mirė antrąją Kalėdų dieną. Trijų vaikų tėtis mirė staiga netekęs sąmonės per Kūčias, vos keturiems mėnesiams praėjus po jo jauniausio vaiko gimimo.
2021-12-31

Karalienė Kalėdų eglutę laiko iki vasario mėnesio: priežastis sujaudina ne vieną

Netrukus po Naujųjų dauguma žmonių nurėdo eglutes, nuima papuošimus, kurie lauks sekančių metų, tačiau Karalienė dėl vienos jautrios priežasties paliks papuošimus bent iki vasario. Kalėdos yra didžiulė šventė monarchei, jos vaikams, anūkams ir proanūkiams, todėl jie paprastai keliauja kartu į Sandringhamą. Stulbinantis dvaras paprastai alsuoja šventinėmis linksmybėmis, o dėl nuostabių dekoracijų atrodo be galo gražiai, rašo mirror.co.uk.
2021-12-31

Šeimos Kalėdos paženklintos mirtimi: tragiškai žuvo tėtis ir du sūnūs

Namuose kilus gaisrui žuvo vyras iš Pensilvanijos, JAV, su dviem sūnumis. Pareigūnai mano, kad gaisras ankstyvą šeštadienio rytą prasidėjo nuo Kalėdų eglutės. Ericas Kingas (41) ir jo sūnūs Liamas (11) ir Patrickas (8) bei du šeimos šunys, visi žuvo gaisro metu, teigė ugniagesių atstovas Dougas Wilhelmas. E. Kingo žmona Kristin su vyriausiuoju sūnumi Brady (13) sugebėjo pabėgti ir šiuo metu yra gydomi vietos ligoninėje. E. Kingo ir jo sūnų skrodimai atlikti pirmadienį, rašoma independent.
2021-12-29

Skaudi tragedija sukrėtė šeimą: nuo COVID-19 mirė septynių vaikų tėtis

Anglijoje septynių vaikų tėvas mirė gruodžio 5 dieną, ligoninėje praleidęs kelias savaites – vyras sirgo koronavirusu. Martinas Mulcahy nuo koronaviruso mirė iki Kalėdų likus vos kelioms savaitėms – dabar jo šeima turės išgyventi didžiąsias metų šventes be tėčio, rašoma mirror.co.uk. Septynių vaikų tėvas mirė gruodžio 5 dieną, ligoninėje jis gulėjo nuo lapkričio vidurio, kai užsikrėtė koronavirusu.
2021-12-23
Į viršų