šuo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šuo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šuo“.

Maisto kurjeris nušovė televizijos žvaigždės Angie Harmon šunį

Kurjeris, atvežęs maisto produktų, mirtinai nušovė televizijos žvaigždės šunį. Angie Harmon, žinoma iš serialų „Įstatymas ir tvarka“ bei „Rizzoli ir salos“, sako, kad jos šeima yra sugniuždyta. „Jis išlipo iš automobilio, pristatė maistą ir tada nušovė mūsų šunį. Mūsų kamera buvo įkrauta namuose, kurią jis pamatė ir tada žinojo, kad nėra įrašinėjamas. Policija jį paleido, nes jis teigė, kad tai buvo savigyna.
2024-04-06

Išskirtinė ugniagesių misija – gelbėjo į upę įkritusį šunį: žaibiška reakcija išgelbėjo gyvūno gyvybę

Penktadienio rytą Kauno ugniagesiai gavo pranešimą, kad Karaliaus Mindaugo prospekte šuo įkrito į vandenį. Pranešėjas sulaukė ugniagesių ir nurodė tikslią vietą. Kai atvyko ugniagesiai, gyvūnas jau buvo Nemuno upės seklumoje apie 3 metrai nuo kranto. Laimei, greita gelbėtojų reakcija padėjo išgelbėti šunį.  Anot ugniagesių, buvo svarstoma kviesti gyvūnų globėjų asociacijos atstovus, kad nustatytų, ar gyvūnas ženklintas, ir suteiktų jam laikiną globą.

Telšių rajone seniūnijos darbuotoja paliko savo šuniuką kankintis: veterinarai jau niekuo negalėjo padėti

Upynoje seniūnijos darbuotoja prie namų laikė šunį su kone galvos dydžio augliu, kuris nuolat kraujavo. Gyvūnų gynėjai tik sužinoję apie besikankinantį ligotą šunį, tą pačią dieną jį paėmė iš šeimininkės. Deja, padėti veterinarai nebeturėjo vilčių, gyvūną jie užmigdė. Kaimo gyventojai pašiurpę nuo tokio seniūnijos darbuotojos elgesio, o pati šuns šeimininkė jau pasiprašė atleidžiama iš darbo.  Daugiau apie tai – TV3 žiniose.

Pamačiusi, kas vyksta gatvėje, kaunietė griebė kamerą: vaizdas pribloškė

Kas vyksta Kaune“ feisbuko grupėje buvo pasidalinta vaizdo įrašu, kuriame užfiksuota, kaip šuo tvarkingai pereina per gatvę pėsčiųjų perėjoje. Niekam ne naujiena, kad šunys – protingi gyvūnai. Tačiau retai pasitaiko, jog šie išmanytų Kelių eismo taisykles. Užfiksavo per perėją einantį šunį „Puikus pavyzdys, kaip tvarkingai pereiti perėją“, – rašė įrašo autorė. „Ne visi žmonės taip sugeba“, – teigė komentatorius. „Teko ir man jį praleisti, laukė prie perėjos“, – rašė kitas grupės narys.
2024-03-28

Kovotojas Arnoldas Misiūnas kaltinamas šuns nužudymu: ar jis tapo auka dėl pinigų?

Gyvūnų mylėtoja Skaistė Svidraitė, geriau žinoma kaip šuniukų fėja Skaistė, pasidalijo šokiruojančia informacija apie kovotoją Arnoldą Misiūną. Ji teigė, kad Arnoldas nužudė savo šunį pitbulio mišrūną Hugo. Skaistė Svidraitė metė kaltinimus nužudžius savo šunį kovotojui Arnoldui Misiūnui socialiniuose tinkluose. Įrašu ji sutiko pasidalinti su naujienų portalu tv3.lt. Anot jos, šią informaciją gavo iš A. Misiūno artimos aplinkos anonimo vardu.
2024-03-26

Kirklių kaime žmonės neteko keturkojų draugų – pasidarbavo vilkai

Vienkiemyje netoli Kirklių kaimo vilkai sudraskė du vienos kaimo gyventojos šunis. Specialistų teigimu, vilkų populiacija vis didėja, tad šunys jiems tampa lengvu grobiu.  Daugiau apie tai – TV3 žiniose.  Garbingo amžiaus Irena sako ryte pro langą  pamačiusi, kad kažkas nutiko jos augintiniams.  O atvykęs šeimininkės sūnus su žmona rado kraupų vaizdą. „Kojos sukandžiotos, užpakalis išplėštas“, – sakė sodybos šeimininkė.

Policininkė išgelbėjo savo partnerį: jei ne greita reakcija, būtų užsimušęs

Policininkė išgelbėjo savo tarnybinį šunį, kai šis netikėtai nusprendė šokti nuo 20 metrų aukščio tilto.  Brevardo apygardos šerifo departamentas Floridoje feisbuke pasidalino vaizdo įrašu, kuriame užfiksuota, kaip tarnybinis policijos šuo netikėtai nušoko nuo 20 metrų aukščio tilto. Laimei, už pavadžio jį laikiusi partnerė spėjo gyvūną išgelbėti.
2024-03-22

Savanoriai gelbėjo smurtaujančio vilniečio šunį: „Sakė – bandysit atimti gyvūną, aš čia visus papjausiu“

Kai viena kaimynė nufilmavo ir viešai pasidalijo vaizdu, kaip vyriškis muša savo šunį, nuolat šaukia, o keturkojis gailiai kaukia. Gelbėti žiauriai mušamo gyvūno į sostinės Naujamiesčio mikrorajoną atskubėjo ne tik policininkai, bet ir ugniagesiai. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.

Jautrus susitikimas: išpildė ligonio prašymą pamatyti prieglaudoje atsidūrusį šunį

Laida „TV Pagalba“ nutarė imtis kilnios misijos. Dviejų draugų itin tvirtą ir gražią draugystę nutraukė liga. Žmogus pateko į ligoninę, o jo geriausia draugė – į prieglaudą. Vyrą prieš keletą mėnesių ištiko insultas, o jo augintinė jam atsigulus į ligoninę atsidūrė gyvūnų prieglaudoje. Sergančio vyro artimųjų namuose kalytei vietos neatsirado, tad gelbėtoja Rūta Filejeva stengėsi išpildyti vieną paskutinių sunkiai sergančio žmogaus norų.
2024-03-03

Išskirtinė gelbėjimo operacija – įstrigusią kumelę traukė 60 ugniagesių

Sužinokite, kaip baigėsi kelias valandas trukusi, kone šešiasdešimties ugniagesių gelbėtojų operacija Los Andžele. Gausios pajėgos iš smegduobės traukė 20-metę žirgo patelę vardu „Laimė“. Dar viena neįprasta gelbėjimo operacija vyko Bolivijos sostinėje – tik ten nelaimėlį gyvūną gelbėjo ne ugniagesiai, o statybininkai.
2024-02-23
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų