Princo Harry žingsnis nepalieka abejonių: jo ir Meghan kūdikis jau gimė?

Princas Harry ir jo mylimoji Meghan Markle siekdami išvengti papildomo dėmesio gerbėjams neseniai paskelbė, kad kitaip nei princas Williamas ir jo žmona Kate Middleton, apie savo vaiko gimimą praneš tik po kurio laiko.

Princas Harry ir Meghan Markle (nuotr. SCANPIX)
9

Vis dėlto toks jų bandymas sumažinti dėmesį, padarė atvirkštinį efektą – dabar gerbėjai kaip niekada anksčiau ieško įrodymų, kurie parodytų, kad vaikelis išties jau gimė.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prieš pat karališkojo kūdikio gimimą – dar vienas Markle smūgis: sulaužys svarbią tradiciją

Viena iš tokių spėlionių paskatino faktas, kad princas Harry neseniai paskelbė, jog planuoja kelionę į Nyderlandus gegužės 8-9 dienomis.

Tai daugeliui sukėlė nuostabą, mat jei vaikelis gali gimti bet kurią dieną, kodėl jis taip drąsiai planuotų šią kelionę?

Būtent dėl šios netikėtos kelionės visi internautai tiesiog pašėlo – jų manymu, tai nenuginčijamas įrodymas, kad vaikelis jau išties gimė, o netrukus žinia bus oficialiai paskelbta.

Tai paskatino ir artimas poros šaltinis. „Harry visuomet planavo vykti į šią kelionę, tačiau šiai datai iš esmės sutampant su ta, kurios metu Meghan turėtų gimdyti, iš princo kurį laiką nebuvo gautas patvirtinimas, kad jam ten keliauti tikrai teks. Dabar jis džiaugiasi, kad keliauti į Nyderlandus vis dėlto galės“, – sakė jis.


Rašyti komentarą...
T
Tiesa
2019-05-02 19:23:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažin, ar lietuvai įdomu, kada ji gimdys ar pagimdė!
Atsakyti
-1

M
Mamukas
2019-05-03 09:14:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš viso kažkoks bukaprotizmas. Kodėl kažkam turi rūpėti kada tas vaikas gims. Tai tik jo šeimos rūpestis. Pasaulis nuo to, kad jis gims, nepasikeis.
Atsakyti
-1

L
Liuse
2019-05-03 09:55:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ppasauliui taspats kada ir kas gims gyvenimas nepasikeis no šio ivikio
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų