Įvertinkite: Milda ryžosi perdainuoti legendinį „Depeche Mode“ kūrinį

Naujų metų pradžiai dainininkė Milda Rasilavičiūtė pristato akustinę grupės „Depeche Mode“ dainos „Enjoy the Silence“ savą versiją, kurią lydi vaizdo klipas.

Milda Rasilavičiūtė (nuotr. Organizatorių)

Atlikėja visada žavėjosi „Depeche Mode“ kūryba, būtent tai ir paskatino įrašyti akustinę „Enjoy The Silence“ dainos versiją, rašo pranešime spaudai.

„Šią mano idėją įgyvendinti padėjo vienas talentingiausių Lietuvos pianistų Paulius Zdanavičius. Žaviuosi Paulius muzikalumu ir gebėjimu perprasti kitą. Kai pirmą kartą susitikome aptarti dainos įrašo, parepetuoti, atrodė, kad jau nuo pirmų akordų abu supratom kaip norime kūrinį pateikti, – pasakoja Milda. – Daina kupina emocijų, jausmų, išgyvenimų, tad mums reikėjo tik įdėti dalelę savęs ir džiaugiamės rezultatu. Estetika man labai svarbi, tad smagu, jog vaizdo klipą sukūrė režisieriaus Aleksandro Broko komanda „MediaEstetika“ – vos per pusdienį muziką nuspalvino vaizdu“.

Milda Rasilavičiūtė įsitikinusi, kad šiuo neramiu pandemijos laikotarpiu vienas geriausių būdų atsipalaiduoti ir nusikelti mintimis į malonius prisiminimus yra muzika.

„Kiekvieną kartą girdėdama šią dainą jaučiuosi lyg būčiau ne žemiškajame pasaulyje, o kitoje erdvėje. Tokie „pabėgimai“ suteikia peno kūrybiškumui ir idėjoms. Tikiuosi, kad mano gerbėjų tarpe yra ne vienas „Depeche Mode“ gerbėjas ir mano naujas „koveris“ padės sužadinti gerus prisiminimus ar sugalvoti kokių nors nuostabių svajonių“, – gerą visų nuotaiką bando palaikyti Milda Rasilavičiūtė.


Rašyti komentarą...
M
Marius
2021-01-12 05:32:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiekvienas iš mūsų turim savus pliusus savus minusus ir tai yra normalu.Taip pat kiekvienas galim pridėt į internetą visokių pievų, pasiskelbt kūrėjais, menininkais, vienokios ar kitokios rūšies, bet...
Iš tiesų, tai ką išvirdau, tai yra baisiau nei baisu...Vokalas?Nu baisus tas vokalas, bet užsimerkiu ir bandau jo negirdėt...Nu bet klausos neturėjimas totalus...Nepataiko visiškai.Panašiai kaip katinai per morčių...
Kam kelt tokias lempas išvis.Kartais geriau nuleist galvą ir patylėt...
Atsakyti
0

A
As
2021-01-12 13:05:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Graudu, kai išdarkomi toki stiprūs kūriniai...čia turi būti drąsus bet kartu ir durnas "atlikejas"
Atsakyti
0

S
Skaitytojas
2021-01-10 16:29:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bravo!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų