daina

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „daina“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „daina“.

Tadas Juodsnukis pristato naujo skambesio dainą „Ošia miškai“: viena detalė liks paslaptyje

„Ši daina – lyg nauja kryptis mano muzikoje, kur išbandau kitokį skambesį. Grįžtu į 80-tuosius, kurie man visuomet labai patiko, juos praskiedžiant šiuolaikiniais garsais. Tai toks kokteilis, kurį labai norėjau išbandyti, tačiau pirmiausiai reikėjo išmokti, kaip jame „būti“, kaip kurti tokią muziką“, – sako Lietuvos publikai puikiai žinomas atlikėjas Tadas Juodsnukis, šiandien pristatantis dainą „Ošia miškai“ ir jos vaizdo klipą.
2024-07-15

Jazzu pristato mistinį vaizdo klipą ir naują dainą „Vilkolakis“: rezulatas gavosi toks, kokį susapnavau

Viena garsiausių šalies muzikos kūrėjų ir atlikėjų Justė Arlauskaitė – Jazzu klausytojams pristato muzikinę naujieną – kūrinį ir vaizdo klipą „Vilkolakis“. Mistiškame kūrinyje ir vaizdo klipe, pasak kūrėjos, viskas gavosi taip, kaip pavyko susapnuoti. Žinomos dainininkės teigimu, šiandien pristatomas kūrinys yra apie toksiškus santykius, iš kurių išsivaduoti gali padėti tik širdies klausymasis.
2024-07-12

Igoris Jarmolenka Nicos paplūdimyje praktikuoja neįprastą ritualą: lydi įvairūs nuotykiai

Dainininko Igorio Jarmolenkos viešnagės Prancūzijos Rivjeroje rezultatas – nauja daina „Vasara atėjo“. Būtent žydrojoje pakrantėje susuktas ir apie trokštamiausią metų laiką pasakojantis vaizdo klipas.   Populiarus lietuvių atlikėjas savo sumanymui įgyvendinti žavingąjį Prancūzijos regioną pasirinko dėl jo įspūdingų kraštovaizdžių ir šilto klimato, rašoma pranešime spaudai.
2024-06-05

GJan pristato naujausią kūrinį: tolstu nuo to, kas kėlė didžiausią nemeilę sau

Po itin sėkmingų pastarųjų metų, atlikėja ir dainų autorė Greta Jančytė-GJan grįžta sunaujausiu savo kūriniu „Mylėjau kažkada“. „Mano visos dainos yra savotiška savirefleksija. Dažniausiai tą suprantu tik parašiusi dainą“, – dalinasi atlikėja. GJan teigia, kad kūrinys puikiai apibendrina jos asmeninius pokyčius ir emocijas, kurias ji išgyveno per pastaruosius metus, rašoma pranešime spaudai.
2024-05-29

Andriaus Rimiškio dainos klipe įsiamžino jo dukra Lėja: „Šeima visur ir visada palaiko“

Artėjant vasarai, atlikėjas Andrius Rimiškis pristato romantišką kūrinį „Kažkada“. Daina, atlikėjo žodžiais, yra meilės istorija.  „Tai daina apie norą įgyvendinti tikslus, išpildyti svajones, tapti laimingu ir suvokimą, jog viso to nebūtų įmanoma pasiekti be MEILĖS.  Kad ir kur bebūtum, kad ir ką bedarytum, viskas telpa į vieną žodį – Meilė!“ – teigė jis.
110 2024-05-21

Šiandien Lietuvoje – neeilinė diena: kiti ją pamiršę

Šiandien svarbu prisiminti ypatingą datą. Tai – gegužės pirmąją dieną švenčiama gegutės diena, iš kurios ir kilo „gegužės“ mėnesio pavadinimas.  Šią dieną švęsdavo protėviai, kurie turėjo netgi išskirtinį šokį šiai datai paminėti. Ypatingas šokis Gegužės mėnesio pavadinimas kilo iš šį mėnesį ar kiek anksčiau užkukuojančios paukštės pavadinimo. Tiesa, dabar dažniau vartojamas kitas šios paukštės pavadinimas – ne gegužė, o gegutė.
2024-05-01

„Eurovizijos“ atrankų žiūrovų širdis užkariavusi grupė SHOWER pristato naują kūrinį

Šių metų nacionalinėje Eurovizijos atrankoje su klausytojų pamilta daina „Impossible“ antrą vietą iškovojusi, bei daugeliui žiūrovu netikėtu ir didžiausiu atrankos atradimu tapusi, grupė „SHOWER“ grįžta su ilgai lauktomis naujienomis ir pristato savo kūrinį „Slice“, kurį įrašė kartu su vaikų choru „Ugnelė“ „Pasibaigus „Eurovizijos“ atrankos finalui daug laiko ilsėtis neturėjome – užgriuvęs dėmesys ir krūvos neigyvendintų idėjų kasdien verčia mus nesustoti ir judėti pirmyn.
2024-04-19

„Eurovizijos“ atrankų dalyviui Silvestrui Beltei – kaltinimai plagiatu: asociacijos su kitomis dainomis nėra gerai

Nugriaudėjus muzikos apdovanojimams M.A.M.A., Lietuvoje vis dažniau pradėta kalbėti apie dainų panašumus ar netgi plagijavimą. Daug dėmesio pastarauoju metu sulaukė ir „Eurovizijos“ atrankos, ir jose pasirodantys atlikėjai.
66 2024-02-14

Trombonininkas Donatas Bukauskas prabilo apie meilę: „Aš nebijau dainuoti apie jausmus“

Donatą Bukauską, talentingą trombonininką bei kompozitorių pažįsta kone visur: ar tai būtų Jungtinės Amerikos Valstijos, kuriose jis stažavosi Mansyje (IN) veikiančiame Ball State universitete bei grojo „Indianapolis Jazz“ orkestre; ar tai būtų Jungtiniai Arabų Emyratai, kuriuose koncertavo su muzikiniu kolektyvu, ar Belgija, kurioje praėjusiais metais buvo priimtas į „NATO Jazz Orchestra/SHAPE Internationan Band“, kur atlieka pirmojo trombono partijas.
2024-02-13

Nenuspėjamas policijos darbas: sutikti pilietį su tokiu talentu nesitikėjo nė vienas

Policijos pareigūnai kasdien susiduria su pavojumi – tuo įsitikiname TV3 laidoje „Farai“, kuri fiksuoja ir kiekvieną ketvirtadienį laidos gerbėjams transliuoja nepagražintą pareigūnų realybę. Tačiau ne visi iškvietimai būna kupini iššūkių, kartais netikėtai sutikti žmonės praskaidrina sunkią darbo dieną. Vieną iš tokių smagių susitikimų užfiksavo laidos „Farai“ operatorius. Prekybos centro aikštelėje pareigūnai pastebėjo lūkuriuojantį vyriškį su gitara rankose.
2024-02-04
REKLAMA
REKLAMA

„The Roop“ pristato „eurovizinę“ dainą: tai ne loterija, o strategija

Kartą „​​​​​​​Eurovizijoje“ Lietuvai jau atstovavusi grupė „The Roop“ vėl stoja į kovą dėl teisės dalyvauti didžiausiame Europos dainų konkurse. Šiandien jie pristato dainą „Simple Joy“. Tuo pačiu, jau vasario 10 dieną „The Roop“ į „Eurovizijos“ atrankos sceną žengs su naujo skambesio kūriniu. Charizmatiškieji atlikėjai 2024-uosius pradeda lengvu ritmu ir giliomis mintimis.
2024-01-31

Naujas atlikėjas Frax išleidžia savo pirmąjį singlą „Išeinu“

Gūdų, šaltą sausio 5-osios rytą į Lietuvos muzikos padangę rankas ištiesė naujas indie atlikėjas Frax. Iš Alytaus kilęs jaunas dainininkas savo karjerą pradeda ambicingu singlu „Išeinu“, kurio dabar galite pasiklausyti visose skaitmeninėse muzikos platformose. „Daina gulėjo stalčiuje kokius 3 metus, na o dabar pasitaikė puiki galimybė pagaliau ją išleisti, kad mėgaučiausi nebe aš vienas. Nuo paauglystės klausau įvairių roko rūšių, pastaruoju metu dievinu grupę Nothing But Thieves.
2024-01-11

Deividas Valma pristato jausmingą baladę, su kuria pasirodys „Eurovizijos“ atrankoje: „Siųs dvi svarbias žinutes“

Jau netrukus nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje dėl galimybės atstovauti Lietuvai kovosiantis Deividas Valma pristato naujausią savo dainą „Blood On Your Hands“. Su šiuo kūriniu konkurse pasirodysiantis atlikėjas tikisi, kad pavyks prikaustyti ne tik lietuvių, bet ir užsienyje gyvenančių gerbėjų dėmesį.
2024-01-08

„Pikaso“ vintažinė fotosesija vainikavo populiaraus kūrinio atgimimą

2000-aisiais viena iš kultinių lietuviškos muzikos dainų „Tu netikėjai manim“ prikelta naujam gyvenimui.   Gerbėjams padovanota ne tik šiuolaikiškai skambanti dainos versija, bet ir nauja fotosesija.  Vintažinis įvaizdis atspindi dar ankstesnį amžių, nei buvo sukurtas ir įrašytas kūrinys „Tu netikėjai manim“. Tačiau grupės nariai sako, kad pati idėja sujungti du skirtingus amžius pasirodė patraukli ir įdomi, rašoma pranešime spaudai.
2023-12-11

Didžėjaus Matto rankose Omertos daina „Yra kaip yra“ suskambo naujai

Muzikos talentų ieškotojo etiketę jau turintis didžėjus Matto pristato naujausią remiksuotą dainos versiją. Tik šį kartą klubinės muzikos profesionalas užkabino itin rimtą muzikos pasaulio „žuvį“ – reperį Omertą. Kartu su M.A.M.A. muzikos apdovanojimų nominantu, Matto pristato jau spėjusios išpopuliarėti dainos „Yra kaip yra“ remiksą.   Ne paslaptis, kad lietuviško hiphopo scenos asas – Omerta kelis metus buvo dingęs iš viešumos ir tik šiais metais vėl kibo į kūrybinius darbus.
2023-12-03

Evgenya Redko ir Vaidas Baumila jausmingame klipe šoka valsą: nusifilmavo ir Ieva Mackevičienė

Gruodį Evgenya Redko ir Vaidas Baumila pasitinka pristatydami kalėdinę dainą „Nuo Tavęs Priklausau“. Dainą lydi jausmingas vaizdo klipas, kuriame abu atlikėjai sukasi valso sūkuryje. Vaizdo klipą režisavo Evgenya Redko vyras Asi Yehuda. Pirmadienį, 10:30 val. naujausią premjerą duetas pristatys ir laidoje „Kažkas naujo“ per tv3.lt.
2023-12-01

Rūta Mur pristato įspūdingą vaizdo klipą ir kūrinį: visi norime būti mylimi

Žinoma Lietuvos alternatyvios popmuzikos atlikėja Rūta Mur šiandien klausytojams pristato muzikinę naujieną „Forever“. Pasak atlikėjos, tai daina apie siekį mylėti bei būti mylimai amžinai. Kartu su naujausiu kūriniu dainininkė pristato ir įspūdingą vaizdo klipą, kuriame netrūksta romantikos bei šimtų žvakių. Ateinančių metų pradžioje pakviesta dalyvauti Europos kylančių talentų festivalyje „Eurosonic“ dainininkė Rūta Mur šiuo metu išgyvena intensyvų periodą.
2023-11-23

Sugrįžta skandalingoji grupė „Gossip“: albumą prodiusuoja muzikos legenda

Skandalingoji rokerė Beth Ditto kartu su savo ne mažiau skandalinga grupe „Gossip“ sugrįžta. Trijulė pristatė naują singlą „Crazy Again“ ir naujieną apie albumą, kuris pasirodys jau kitų metų kovo 22 d. Tai bus pirmas grupės albumas po 11 metų pertraukos. „Naujoji daina yra apie tai, ką reiškia būti iš tikrųjų įsimylėjusiam ir santykiuose jaustis saugiam“, – pasakoja Beth Ditto.
2023-11-17

Justinas Jarutis pasitinka Kalėdas su sese: „Norėjosi tiesiog pakvailioti“

„Nori ar nenori taip nutinka, Kalėdos kaip ir meilė ima ištinka“: eilutės iš naujos atlikėjo Justino Jaručio dainos „Kalėdos ištinka“. Ši daina – jau trečias kūrinys, kurį jis parašė kartu su seserimi Andre Balžekiene.  „Nors tokį šiltą rudenį dar neatrodo, kad Kalėdos ateis, tai įvyks.
2023-11-17

Atlikėja Akvilė pristato dainą „Nušviesime“: klipo filmavimas tęsėsi net 11 valandų

Dainų autorė ir atlikėja Akvilė Staražinskaitė savo sukauptą autorinių dainų bagažą pildo dar viena daina „Nušviesime“. Ir nors dažnai Akvilės kūriniuose galima išgirsti romantiškos melancholijos, ši daina – jau penktoji jos sąraše, kuri linksma, valiūkiška ir kupina optimizmo.
65 2023-10-03

Liepa Mondeikaitė pristato naują dainą: klipo herojumi tapo atlikėjos vyras

Užbaigusi intensyvų vasaros koncertų turą su gyvo garso grupe, atlikėja Liepa Mondeikaitė pristato naują savo kūrinį „Baigiasi laikas“ ir dainos vaizdo klipą, kuriame pirmą kartą sutiko nusifilmuoti ir atlikėjos vyras Evaldas.  „Tai daina apie išsiskyrimą, apie bandymus lipdyti santykius ir tą galutinį tašką – suvokimą, kad viskas, laikas išeiti.
2023-09-29

Remis Retro pristato dviprasmišką kūrinį „SEX“: „Ji ne apie tai, ką galvojate“

Remigijus Daškevičius-Remis Retro – vienas ryškiausių Lietuvos atlikėjų, kurio kiekviena išleista daina tampa neabejotinu hitu, renkančiu milijonines perklausas populiariausiose muzikos platformose. Rugsėjo 29-ąją atlikėjas pristato naują, dviprasmišką singlą „SEX“, kurį išleidžia drauge su didžiausia muzikos leidybos kompanija pasaulyje „Universal Music Group“, rašoma pranešime spaudai.  „Akivaizdu, kad ši daina turi dvigubą prasmę.
2023-09-29

Įvertinkite: Džiugas Širvys, Justinas Jarutis ir Monique kartu pristato kūrinį

„Labai džiaugiuosi, kad mums pavyko susiburti ir sukurti šį tą gražaus – daina gimė be jokių lūkesčių“ – sako D. Širvys, pristatydamas ketvirtąjį singlą iš artėjančio albumo „Tarp Eilučių“. Kūrinys įrašytas kartu su ryškiausiais Lietuvos atlikėjais – Justinu Jaručiu ir Monika Pundziūte-Monique.
2023-09-29

Jessica Shy pristato dainos „Pasaka“ vaizdo klipą: prakalbo apie didžiausią turą

Jessica Shy pristato dainos „Pasaka“ video klipą. Šis vizualus kūrinys yra įvadas į didžiausią atlikėjos turą Lietuvoje, kuris vyks gruodžio 16-ąją „Žalgirio“ arenoje Kaune, gruodžio 19-ąją „Švyturio“ arenoje Klaipėdoje, gruodžio 22-ąją „Avia Solutions Group“ arenoje Vilniuje, gruodžio 27-ąją „Šiaulių“ arenoje ir gruodžio 29-ąją „Kalnapilio“ arenoje Panevėžyje. Jessica Shy, Elayork – „Pasaka“  „Šis arenų turas, po didžiausius Lietuvos miestus – mano antrojo albumo „Pasaka“ pristatymas.
2023-09-15

Atlikėjas Atikin pristato naują kūrinį „Filmas“: „Pasirinkau gyventi, o ne mirti“

„Man buvo taip sunku pripažinti sau, kad mano gyvenimas gali būti trumpas“ –ir tai ne ištraukta iš autobiografinės knygos. Tai karjerą JAV kūrusio ir visai neseniai į Lietuvą grįžusio atlikėjo Atikin, naująjame kūrinyje, skambantys žodžiai. Po Atikin slapyvardžiu kuriantis muzikantas, jau yra pelnęs klausytojų simpatijas -YouTube kanale jo kūriniai renka šimtatūkstantines peržiūras, rašoma pranešime spaudai.
2023-09-08

Rokas Yan apie svajonių vasarą: prireikė ne vienų metų, kad mano tikslas realizuotųsi

Jaunosios kartos kūrėjas ir dainininkas Rokas Yan į muzikos pasaulį įsiveržė ne taip ir seniai, tačiau jau spėjo suburti didžiulį jo muzikos gerbėjų ratą. Hitais tapę kūriniai, sausakimši koncertai – visa tai, pasak vaikino, ilgo ir sunkaus darbo rezultatai. Šią vasarą atlikėjas jau spėjo surengti daugybę koncertų, tačiau dar liko du, kuriems ruošiasi ypatingai.
2023-08-17

Grupė „Hypocrite“ bandė pasprukti nuo Palangos policijos: „Atsidūrėme areštinėje“

Bendradarbiaudami su Palangos policija ir „Talentų stovykla“ grupė „Hypocrite“ rugpjūtį nufilmavo savo naują vaizdo klipą dainai „Kai buvau mažas“. Pasak jos narių, Edgaro Bechter, Antano Jakimavičiaus ir Dmitrijaus Kudrin, daina atspindi jų pačių vaikystę, kurioje net neįmanomi dalykai atrodo realūs ir tu gali tapti kuo tik panorėjęs.  Pasak E. Bechter dainos rašymo procesas ji nukėlė į pačio vaikystę, rašoma pranešime spaudai.
2023-08-17

Tomas Bagdanavičius pristato naujieną: „Mano žmona – didžiausias įkvėpimas“

Atlikėjas Tomas Bagdonavičius po ilgesnės pertraukos pristato savo naują dainą „Aš nieko neprašau“. „Dainą noriu skirti savo žmonai Audronei, nes ji – didžiausia mano gerbėja, taip pat ir didžiausia kritikė. Dainą kiekvienas gali pritaikyti sau, manau klausytojai įvertins“, – apie naujausią kūrinį kalbėjo atlikėjas.
140 2023-08-01

„Patruliai“ pristatė naujieną: „Tai buvo geriausias vasaros vakarėlis“

„Po beveik 40 metų grįžau namo“, – šypsosi muzikinio dueto „Patruliai“ narys Algirdas Radzevičius, pagaliau įgyvendinęs svajonę drauge su šeima iš sostinės visam laikui persikelti į gimtąją Klaipėdą. Pajūryje nuleistas inkaras ir dėkingumas už emocines šio krašo dovanas virto daina „Dėkoju, dangau“ bei vaizdo klipu, kuriame nusifilmavo ir A. Radzevičiaus sūnus Rokas.  „Visi labai patenkinti mūsų persikėlimu į Klaipėdą. Rokas – ypatingai. Jis čia jaučiasi kaip žuvis vandeny.
2023-07-27

Naujas vardas: Beatričė Martyšiūtė pristato naują dainą ir klipą

Radijo stotyse suskambo nauja Beatričės Martyšiūtės daina „Kaltas“. Anot atlikėjos, apleistame Elektrėnų atrakcionų parke nufilmuotas klipas dar labiau sustiprina dainos žinutę: nepamirškime retkarčiais nusiimti rožinius akinius ir išlipti iš besisukančios karuselės – tvirtai atsistojus ant žemės viskas gali atrodyti netgi atvirkščiai. „Šios dainos žodžiai man simbolizuoja norą atgauti save, tai tarsi susigrąžintos meilės vakarėlis sau.
2023-07-24

Po pertraukos Britney Spears balsas nuskambėjo naujoje will.i.am dainoje „Mind Your Business“

Pasaulinė muzikos žvaigždė, inovatorius, „Grammy“ laureatas will.i.am gerbėjus nudžiugino pristatydamas naują singlą „Mind Your Business“. Jame skamba ir nepakartojamos pop muzikos princesės Britney Spears balsas. Pirmas jųdviejų kūrybinis susitikimas įvyko 2012 m., kai pasirodė tris kartus platininis superhitas „Scream & Shout“. will.i.am, Britney Spears – „Mind Your Business“  „Esu pagerbtas ir labai džiaugiuosi šia naujiena... Ačiū @britneyspears.
2023-07-21

Košmariška vilniečio patirtis: susirgęs infekcija neteko beveik viso regėjimo

Vilnietis Erikas Saliuta nuo pat kūdikystės beveik nemato – kaip pats sako, pats tiksliai nežino, kas nutiko. Tačiau prasta rega jam netrukdo ant scenos jaustis kaip žuviai vandenyje. Nuo vaikystės muzikuojantis vyras dabar turi vienintelę svajonę – kad žmonės pamatytų jo talentą ir mėgautųsi jo dainomis.  43-ejų E. Saliuta pasakoja, kad regos liko nedidelis likutis, tačiau visiškos tamsos dar nėra.
2023-07-19

Giedrius Balčiūnas-Mr.Jumbo prakalbo apie sveikatos bėdas: prieš koncertą atsidūrė greitosios pagalbos automobilyje

Senovinės muzikos ansambliui „Hansanova“ –  itin svarbus metas: grupė savo jėgomis išleido debiutinį albumą, džiaugiasi vis gausėjančiu klausytojų ratu nuo Lietuvos iki Estijos, nors šis kelias kupinas iššūkių ir netikėtų patirčių.
2023-07-02

Prakalbo apie 64-erių Madonnos sveikatą: tai niokoja jos kūną

Trečiadienio vakarą pasaulį apskriejo žinia, kad popmuzikos legenda Madonna (64 m.) buvo paguldyta į ligoninę. Dabar šaltiniai prakalbo apie jos sveikatos būklę. Madonna dar šeštadienį, birželio 25 d., buvo rasta be sąmonės ženklų, o jos vadybininkas Guy Oseary patvirtino, kad dainininkė pasigavo rimtą bakterinę infekciją.
62 2023-07-01

Linos Rastokaitės gyvenime – nauji vėjai: tai lyg išbandymas

Praėjusią savaitę pirmąjį autorinį kūrinį „Jausmų kalėjime“ pristačiusi aktorė ir dainininkė Lina Rastokaitė šiandien klausytojams dovanoja antrąją dainą. „Kaštoniniai plaukai“ nuo pirmojo skiriasi lyg diena ir naktis, o dainininkė pripažįsta, kad tokio muzikinio stiliaus patirtis jai visiškai nauja. „Šis kūrinys yra lengvas lyg pūkas, lyg vasaros debesėlis ar močiutės sviestas kaime.
93 2023-06-29

Gamka – apie naują dainos versiją su Vaidu Baumila ir darbą drauge: pasakė, kaip sekėsi

Vienas ryškiausių šalies pop muzikos atlikėjų Vaidas Baumila ir jaunosios kartos roko kūrėjas Germanas Daškevičius – Gamka suvienijo jėgas, įgyvendinant bendrą kūrybinį darbą. Šiandien žinomi dainininkai pristato legendinės Virgilijaus Noreikos ir Luko Pačkausko dainos „Laikas“ savąją versiją. Pasak žinomų vyrų, daina unikali, tad ir darbas buvo itin malonus.
2023-06-22

„X faktoriuje“ išgarsėjęs dainininkas Dovi Mi pristato kūrinį ir vaizdo klipą

Savo muzikinį kelią pradėjęs muzikavimu Londono gatvėse, jaunasis kūrėjas Dovydas Misiūnas – Dovi Mi šiandien džiaugiasi savo pasirinktu keliu. Daug patirties įgijęs didžiojoje muzikinio televizijos projekto „X faktorius“ scenoje, šiandien kūrėjas pristato savo kūrybos dainą ir vaizdo klipą „Raudonuoja Širdys“. Visai neseniai pradėjęs kurti lietuviškai, Dovi Mi atvirauja, kad šį žingsnį žengė tik išsikeldamas naujametį pažadą – parašyti po dainą kasdien.
2023-06-16

Inga Jankauskaitė pristato naujieną: prakalbo apie ateities planus

Viena ryškiausių šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė, šiuo metu be intensyvaus koncertinio grafiko įnirtingai darbuojasi ir jau prie ketvirto solinio albumo, kuris klausytojus pasieks rudenį. Šiandien atlikėja klausytojams dovanoja naują kūrinį „Atleisk/Paleisk“. Pasak žinomos šalies kūrėjos, tik įrašius šią dainą atėjo supratimas, kad ji yra apie Jonines.
2023-06-16

Monikos Liu svajonė pagaliau išsipildė: išvysime ją naujame amplua

Jau 18 metų sostinėje veikiantis gyvos muzikos klubas „Tamsta“ yra neeilinė vieta Lietuvos muzikos pasaulio žemėlapyje. Čia savo muzikinę karjerą pradėjo nemaža dalis šiandien šalyje puikiai žinomų muzikos kūrėjų ir atlikėjų, tarp jų – ir Monika Liu. Šiemet ji į „Tamstos“ klubo sceną grįžta naujame amplua – kaip dainininkams skirto konkurso „TAMSTA SING‘23“ sumanytoja ir vedėja, rašoma pranešime spaudai.
2023-06-13

Radžis Aleksandrovičius pristato naujieną: prakalbo apie meilę

Visiems puikiai žinomas scenos grandas Radžis Aleksandrovičius savo gerbėjams turi gerą žinią – pristato naujausią dainą „Kas iš to?“, kurioje apdainuojama meilė. Naujienų portalui tv3.lt Radžis Aleksandrovičius atskleidė, kad šios dainos žodžius sukūrė Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė. „Daina būtų apie du žmones ir jų meilę. Bet apie tokią, kuri daug kalba, žada ir nesusitinka. Žodžiu – meilė per atstumą“, – teigė dainininkas.
480 2023-06-08

„Power Hit Radio“ studijoje nugriaudėjo Gabrieliaus Vagelio ir „69 Danguje“ dainos „Jei leisi“ premjera

Birželio 7-ąją Gabrielius Vagelis ir grupė „69 Danguje“ pristatė bendrą dainą – „Jei Leisi“. Aistringą atlikėjų kūrinį galima išgirsti ir „Power Hit Radio“ studijoje. Trečiadienio vakarą atlikėjai viešėjo radijo stotyje, kurioje juos kalbino „Power popietės“ vedėjai – Edgaras Kožuchovskis ir Laura Ignatovičiūtė. Pokalbio pradžioje grupė „69 Danguje“ ir G. Vagelis prakalbo apie žinomumą.
2023-06-07

Mirus Mėjai sparčiai plinta jautri jos ir Stano daina: žodžiai spaudžia širdį

Lietuvą apskriejo liūdna žinia – mirė tūkstančius lietuvių sujaudinusi Mėja Simėnaitė. Paauglė ilgą laiką kovojo su onkologine liga. Išgirdęs apie jaunos merginos netektį, atlikėjas Stanislavas Stavickis – Stano, su kuriuo Mėja kartu buvo sudainavusi dainą „Neišeik“, skyrė mergaitei ir jos šeimai jautrius žodžius. Vis tik ir pačios dainos „Neišeik“ žodžiai po Mėjos mirties įgauna visai kitokią prasmę. Pats Stano yra sakęs, kad šią dainą sudainuoti kartu su juo Mėja pasirinko pati.
279 2023-06-07

Monika Liu grįžta į gimtųjų namų sceną: suskambės dar negirdėtas duetas

Birželio 22-24 dienomis vyksiančime Klaipėdos pilies džiazo festivalyje susirinkusiųjų laukia naujas, dar negirdėtas duetas – jausmingoji Monika Liu ir egzotiškieji Los Secretos de Pablo. Klausytojams jie pristatys specialią programą, kuri pakvies visus į kelionę nuo retro iki džiazo. „Turbūt niekam nekyla abejonių, kad Klaipėda ir džiazas yra neatsiejamas duetas. Šios muzikos mylėtojus suburiantis ir gerbėjų būrį auginantis festivalis nuolat džiugina originalia programa.
2023-06-05

Pirmąją vasaros dieną Vasha pristatė naują dainą: šiam kūriniui skyriau daug laiko, meilės ir šilumos

„Pristatau jums naujausią dainą ir muzikinį klipą „Vasara“. Šiam kūriniui skyriau daug laiko, meilės ir šilumos“, – sakė dainininkė Vasha, nuotaikingos ir įkvepiančios dainos premjerai pasirinkusi simbolinę, jos pavadinimą įprasminančią datą. Dainos autorius – Viktoras Olechnovičius-Woop, o vaizdo klipo – Darius Žemaitis, rašoma pranešime spaudai. Anot Vashos, vasara – ypatingas pramogų, nuotykių, kelionių ir romanų metas, kuris, norėtųsi, jog nesibaigtų rugpjūtį.
2023-06-01

Mirusiai Almai Adamkienei gargždiškis sukūrė dainą: spaudžia širdį

Pirmosios ponios Almos Adamkienės mirtis sujaudino daugelį Lietuvos žmonių. Į paskutinį atsisveikinimą plūdo minios žmonių, buvo reiškiamos užuojautos mylimosios netekusiam kadenciją baigusiam prezidentui Valdui Adamkui. In memoriam Almai Adamkienei dainą sukūręs gargždiškis Jonas Blagnys teigia, kad joje skamba eilės, parašytos būtent pirmajai poniai. Kviečiame jos paklausyti.
338 2023-05-26

Justinas Jarutis su seserimi anapilin išėjusiai Almai Adamkienei skyrė dainą: žodžiai virpina širdį

Šiandien, gegužės 21-ąją, mirus buvusiai pirmajai šalies poniai Almai Adamkienei (96 m.), užuojautos pareikšti ir prisiminimais pasidalinti stojo žinomi Lietuvos žmonės. Liūdesį dėl netekties išreiškė ir dainininkas Justinas Jarutis, poniai Almai parašęs dainą.  Sekmadienio popietę J. Jarutis socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo dainos žodžiais, skirtais anapilin išėjusiai Almai Adamkienei. Sukurtą dainą jis parašė ir sudainavo kartu su savo seserimi Andre Balžekiene.
2023-05-21

„Eurovizijos“ nugalėtoja Conchita Wurst pasirodė viešumoje: gerbėjai apstulbę

Austrijos dainininkė Conchita Wurst , tikruoju vardu 34 metų Thomas Neuwirthas, 2014 m. laimėjo „Eurovizijos“ dainų konkursą su daina „Rise Like a Phoenix“. Sekmadienį ji sugrįžo į sceną Liverpulyje surengtame sveikinimo koncerte prieš šeštadienį vyksiantį konkurso finalą.
169 2023-05-10

Monika Liu pristatė naują albumą: prakalbo apie dainos „Plaštakė“ atsiradimo istoriją

Monika Liu pilnutėlėje „Compensa“ koncertų salėje tik su šiai atlikėjai būdinga energija ir artistiškumu pristatė naująjį albumą „Kodėl Tu Čia?“. Tai – unikalaus skambesio 8 dainų darbas, kurio neįmanoma sulyginti su kažkuriuo kitu. Tai – Liu skambesys. Koncerto metu gerbėjai pirmieji galėjo gyvai susipažinti su nauja Monikos kūryba. O tokius gerai pažįstamus hitus kaip „Sentimentai“ ar „Troškimas“ visa salė dainavo kartu, rašoma pranešime spaudai.
2023-05-07

Marius Petrauskas prakalbo apie paslaptingą merginą ir meilę: „Dažniausiai pritraukiu tokias, kurios įskaudina“

2011-aisiais TV projektą „Lietuvos talentai“ laimėjęs Marius Petrauskas šiuo metu gyvenimą kuria Skuode. Vyras atviravo, kad yra nudegęs nuo nelaimingos meilės, tačiau nepasiduoda jos toliau ieškoti. Naujienų portalui tv3.lt Marius Petrauskas atvirai prabilo apie paslaptingą merginą, kurią viešina socialiniame tinkle.
2023-03-27

„Eurovizijoje“ sėkmę bandys 16-metis graikas: siunčia svarbią žinią

Graikijai „Eurovizijoje  2023“, kuri vyks Liverpulyje, Jungtinėje Karalystėje, atstovaus 16-metis Victoras Vernicosas su daina „What They Say“. Victoras Vernicosas gimė Maroussi mieste ir užaugo klausydamas įvairiausios muzikos, nes teigia esąs „jos gerbėjas“. Fortepijono pamokas pradėjo būdamas vos 4, balso – 8, o gitaros – 10. Savo muziką pradėjo rašyti apie 11-os. Šiuo metu studijuoja muzikos technologijas ir yra jauniausias Graikijos atstovas Eurovizijoje, skelbė neolaia.gr.
2023-03-27
Į viršų