Mirštanti mama tokio paauglio sūnaus atsisveikinimo nesitikėjo – sujaudino iki širdies gelmių

Jane Devine visada mėgo klausytis, kaip dainuoja jos sūnus Billy'is. Deja, Jane skaičiavo paskutines savo gyvenimo akimirkas, todėl jos sūnus nusprendė sudainuoti duetą po hospiso langais ir taip atsisveikinti su savo mama. Tai buvo paskutinis pasirodymas, kurį matė Jane.

Širdį veriančiu vaizdeliu pasidalijo Jungtinės Karalystės Česterfildo miesto „Ashgate Hospicecare“ hospisas. Nuo krūties vėžio mirštančios mamos 14-metis sūnus kartu su drauge sudainavo Lady Gaga'os ir Bradley Cooperio hitą „Shallow“.

Dėl koronaviruso ribojimų Billy'is negalėjo pasimatyti su savo mama akis į akį, todėl Jane sūnaus pasirodymą teko stebėti pro hospiso langus, o Billy'iui – dainuoti kieme, po jo langais.

Vėliau žiniasklaidos priemonėms Billy'is atskleidė, kad tai buvo tobula staigmena mamai ir pasirodymas atrodė, kaip pats svarbiausias iš visų.

„Niekada nepamiršiu savo mamos veido, kai ji žiūrėjo pasirodymą pro savo kambario langus. Vien prisiminus mane nukrečia šiurpuliukai“, – žiniasklaidos priemonei „Derbyshire Live“ pasakojo Billy'is.

Deja, šis pasirodymas buvo paskutinis, kurį teko pamatyti berniuko mamai. Moteris mirė praėjus vos kelioms dienoms.

Billy'is teigė, kad jo mama buvo stipri ir pozityvi asmenybė net ir tada, kai jai 2019-aisiais buvo diagnozuotas krūties vėžys.

„Kad ir kaip mama kovojo, tai nebuvo kova, kurią ji galėjo laimėti. Tada ji nusprendė paskutines gyvenimo akimirkas praleisti „Ashgate Hospicecare“ hospise ir ja buvo pasirūpinta nuostabiai. Esu be galo dėkingas hospisui už pagalbą organizuojant šį nuostabų pasirodymą. To nei vienas mūsų šeimos narys niekada nepamirš“, – tikino Billy'is.

Jaudinantį pasirodymą peržiūrėjo daugiau nei 50 tūkst. internautų, kurie negailėjo gražių komentarų ir užuojautos šeimai.

Paauglio pasirodymu buvo pasidalinta praėjus trims mėnesiams po jo mamos mirties.

Berniuko dainą mamai išgirskite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
D
Daina
2020-12-19 06:51:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sunku ka ir besakyti, ir graudu, ir nuostabu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų