Avialinijų akibrokštas: šeimą išprašė iš lėktuvo, nes dvimetė mergaitė spyriojosi ir nedėvėjo kaukės

Denveryje, JAV, gyvenanti moteris savo socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje pasidalijo vaizdeliu, kuriame papasakojo ir parodė, kaip „United Airlines“ avialinijų įgula išprašė ją ir jos šeimą iš lėktuvo, nes jos dvimetė mergaitė spyriojosi ir neužsidėjo apsauginės veido kaukės.

Eliz Fulop su vyru Erhardu Orbanu kelis kartus bandė uždėti savo dukrai kaukę skrydžio reiso iš Denverio į Naujajį Džersį metu. Tačiau vaizdo įraše matyti, kaip mergaitė atsisako tai daryti, raukosi ir slepia savo veidą.

Nepaisant to, mergaitės tėtis visgi sugebėjo jos veidą uždengti, tačiau veltui. Kaip matyti vaizdelyje, prie šeimos priėjo lėktuvo įgulos narys ir paprašė, kad šeima paliktų orlaivį.

„Mus ką tik išprašė iš skrydžio, nes mūsų dvimetė dukra neužsidėjo kaukės“, – tikino Eliz ir pridūrė, kad jiems net buvo uždrausta visam laikui keliauti „United Airlines“ avialinijomis.

„United Airlines“ avialinijų tinklalapyje rašoma, kad vyresni nei 2 metų keleiviai privalo skrydžio metu dėvėti kaukes.

Eliz Fulop kartu su savo šeima „United Airlines“ keliauja jau ne pirmą kartą, bet iki šiol su tokiomis problemomis nesusidūrė.

„Keliavome spalį ir jokių problemų neturėjome, įgula buvo labai maloni“, – vienam JAV televizijos kanalui pasakojo Eliz.

Bet štai skrydis į Naująjį Džersį buvo kitoks. Įlipus į lėktuvą įgula paklausė mergaitės amžiaus. Sužinoję, kad mergaitei dveji, įgulos nariai liepė jai dėvėti kaukę. Kadangi šeima su savimi kaukės mergaitei neturėjo, ja pasirūpino įgula. Tačiau uždėti mergaitei kaukę nepavyko. 

„Mano tikslas nebuvo sukelti sceną. Kuo labiau stengiausi jai uždėti kaukę, tuo labiau ji rėkė“, – televizijos kanalui pasakojo Eliz.

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) rekomenduoja kaukes dėvėti vyresniems nei 5 metų amžiaus asmenims. Tad pagal PSO rekomendacijas Eliz dukrai kaukės dėvėti net nereikėjo. Tačiau JAV ligų kontrolės ir prevencijos centro duomenimis, kaukes turi dėvėti vyresni nei 2 metų amžiaus asmenys.

REKLAMA

Situaciją pakomentavo ir „United Airlines“ atstovai. Anot jų, incidentas tiriamas, o avialinijų atstovai jau susisiekė su šeima ir grąžino jų daiktus bei pinigus už kelionę.

„Mūsų darbuotojų ir klientų sveikata ir saugumas yra didžiausias prioritetas, todėl laikomės taisyklės, kad kiekvienas vyresnis nei 2 metų keleivis privalo dėvėti nosį ir burną dengiančią kaukę“, – rašoma „United Airlines“ komentare.

Savo akimis pamatyti incidento įrašą galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje, arba čia:


Rašyti komentarą...
T
To Čia
2020-12-17 23:27:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad tau liežuvis nukristų už tokius žodžius! Vaikui 2 metų dėt skudurą ant veido! Proto turi, ar ne???? Ryškiai debilais esi!
Atsakyti
-9

A
2020-12-17 19:37:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuo 6m Lietuvoje parašyta. Šis incidentas įvyko JAV. Ten gal kitos taisyklės. Bet patys tėvai ne dėvėjo kaukių. Mama video filmavo viešoje vietoje o kaukė buvo po smakru. Teėvo kaukė po nosimi. Tas pats kaip būti be jų. Gali būti kad juos iš lėktuvo iš sodino dar ir dėl to. Video nesimato kur sakytų kad "išsodinam jus dėl vaiko". Ten jiems sakė tik kad dėl nepaklusnumo taisyklėms.
Atsakyti
-8

P
Petras
2020-12-18 09:31:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
JAV buvo ir bus debilu salis.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų