skrydis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „skrydis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „skrydis“.

24-erių mergina mirė vos įlipusi į lėktuvą: šeima sukrėsta

Jauna moteris pirmą kartą per ketverius metus ketino aplankyti savo šeimą Indijoje, tačiau savo tikslo nepasiekė – ji mirė vos įlipusi į lėktuvą, prieš pat jam pakylant iš Australijos oro uosto. Birželio 20 d. Melburno Tulamarino oro uoste į lėktuvą įlipusiai 24 metų Manpreet Kaur sutriko sveikata. M. Kaur buvo nedelsiant suteikta medicininė pagalba, tačiau ji mirė keleivių akivaizdoje. Manoma, kad ji mirė nuo tuberkuliozės.
2024-07-07

Štai, kas nutinka organizmui skrendant lėktuvu: daugelis to net nežino

Prasidėjo atostogų metas, todėl pravartu žinoti, kokį poveikį skrydžiai gali turėti jūsų organizmui, ir kaip paprastais būdais maksimaliai padidinti savo saugumą. Atėjus vasaros atostogų sezonui daugelis nekantriai laukia kelionių į užsienį, kad galėtų aplankyti egzotiškas pasaulio vietas ar pasimėgauti saule. Tačiau bet kokios atostogos, kai tenka skristi lėktuvu, kartais gali būti sudėtingesnės, nei tikėtasi, nes skrydžiai dažnai turi netikėtą poveikį jūsų sveikatai, rašo express.co.uk.
2024-06-29

Paaiškino, kodėl stiuardesės visada sveikinasi su keleiviais: priežastis nustebins

Skrydžio palydovė atskleidė, kodėl visada sveikinasi su visais keleiviais – pasirodo, ne vien dėl to, kad turi būti mandagūs, tam yra svarbi priežastis. Skrydžio palydovė Rania savo „TikTok“ kanale atskleidė, kad tikroji priežastis, kodėl lėktuvo įgula sveikinasi su keleiviais, yra ta, kad jie analizuoja kiekvieną žmogų.
2024-06-20

Vaikino pasipiršimas pribloškė tūkstančius: tokio poelgio nesitikėjo net mergina

Džordžas Vestas, elektrikas iš Bristolio (Anglija), slapta užsakė skrydį į Menorką (Ispanija), kuriame jo mergina dirbo įgulos nare, ir netikėtai jai pasipiršo. Šią savaitę lėktuve, skrendančiame iš Bristolio į Ispanijos miestą Menorką, meilė tiesiogine to žodžio prasme tvyrojo ore, kai Džordžas Vestas pasipiršo savo merginai Stefanei Perret, su kuria susitikinėja jau dešimtmetį. Stefanė teigė: „Tai tikrai skrydis, kurio niekada nepamiršiu.
2024-06-16

„Negalėjau nustoti verkti. Tai baisiausias košmaras“ – į Ispaniją su „Ryanair“ skridę britai atsidūrė Kaune

47-ojo gimtadienio proga britas Andrew Gore‘as laukė malonios šventės: kartu su žmona Viktorija ir dar 10 žmonių išskristi savaitės atostogų į Ispanijos Kosta Bravos pakrantę. Tačiau Bristolio oro uoste įvykus nepaprastai painiavai, pora iš Pietų Velso buvo įsodinta ne į tą „Ryanair“ lėktuvą ir atsidūrė Kaune.
2024-06-12

DIENOS PJŪVIS. Turbulencijos ir pavojai ore – ar ateityje gali paralyžiuoti lėktuvų skrydžius?

Praėjusią savaitę skrydžio Londonos–Singapūras metu įvyko tikras košmaras – mažiausiai vienas keleivis žuvo ir dar kelios dešimtys patyrė sužeidimus, kai pakliuvo į stiprią turbulenciją. Dauguma keleivių susitrenkė galvas, kai lėktuvas ėmė šokinėti skrydžio metu. Orlaivį teko leisti avariniu būdu.

Panikos kupinas skrydis – keleiviams liepta pasiruošti avariniam nusileidimui vandenyje

Sekmadienį „Spirit Airlines“ skrydžio iš Jamaikos į Floridą salone kilo panika ir sumaištis, kai keleiviams buvo liepta pasiruošti galimam nusileidimui vandenyje po to, kai lėktuvas buvo apsuktas dėl akivaizdžios mechaninės problemos, CNN pasakojo viena keleivė. Lėktuvas „Airbus“, skridęs į Fort Loderdeilą, pakeitė kursą ir saugiai grįžo į Montego Bėjų (Jamaika) „iš atsargumo, kilus įtarimui dėl mechaninės problemos“, sakoma oro linijų bendrovės pareiškime.
2024-05-29

Vilniaus oro uoste startavo nauja oro bendrovė: tiesiogiai skraidins į Reikjaviką

Šeštadienio vakarą į pirmąjį skrydį su nauja oro bendrove „PLAY airlines“ Vilniaus oro uoste išlydėti pirmieji keleiviai. Tiesioginiu reguliariuoju skrydžiu keleiviai pasiekė Islandijos sostinę Reikjaviką, šį maršrutą oro bendrovė planuoja vykdyti kartą per savaitę. Kaip praneša Lietuvos oro uostai, bendrovė „PLAY airlines“, kuri dalį savo verslo administracinių funkcijų vykdo iš Lietuvoje esančio biuro, apie planuojamus skrydžius tarp Vilniaus ir Reikjaviko pranešė dar šių metų pradžioje.
2024-05-26

Stiuardesė išdavė 1 triuką: po jo keleiviai nedelsiant pasikeičia vietomis

Stiuardesė atskleidė, kaip priverčia tuos, kurie atsisako pasikeisti vietomis su kitais keleiviais, tai padaryti – jos teigimu, šis būdas visada veikia. Jau daugelį metų vyksta aršios diskusijos dėl sėdėjimo vietos keitimo lėktuvuose etiketo. Kai kurie mano, kad jei sumokėjo už vietą, niekas neturėtų turėti teisės prašyti ją palikti.
2024-05-23

Verslininkai pristatė naujas oro linijas šunims ir jų šeimininkams: teks pakloti keturženklę sumą

Nuo šiol ir šunys galės skristi pirma klase kartu su savo šeimininkais. Tačiau teks pakloti keturženklę sumą. Keturkojus skraidinti lėktuvais pradėjo pirmosios šunų oro linijos pasaulyje „BARK Air“. Pirmasis skrydis numatytas gegužės 23 d. iš Niujorko į Los Andželą.  Naujosios oro linijos skraidins įvairių veislių ir dydžių šunis su jų šeimininkais.  „Tai – aukščiausios klasės patirtis šuniui ir verslo klasės patirtis žmogui“, – tikino oro linijų direktorius Mattas Meekeris.
2024-05-22
REKLAMA
REKLAMA

Netikėtas atradimas lėktuve: keleivis įsitaisė rankinio bagažo daiktadėžėje

Lėktuvo daiktadėžėse telpa įvairiausių formų ir dydžių bagažas, keistas paltas ar du, keli neapmuitinamų prekių maišeliai, nemažai dulkių ir... keleiviai? Praėjusią savaitę socialiniame tinkle „TikTok“ buvo paskelbtas vaizdo įrašas, kuriame, atrodo, užfiksuotas „Southwest Airlines“ skrydžio keleivis, žvelgiantis į apačią iš daiktadėžės vidaus. Vaizdo įrašas greitai išplito socialiniuose tinkluose, nors atrodo, kad originalus „TikTok“ įrašas jau ištrintas.
2024-05-22

Nauja versija dėl mirties skrydyje iš Londono: kas nutiko 73-ejų vyrui?

Skrydžio virš Pietryčių Azijos metu per turbulenciją žuvęs vyras buvo 73-erių britas, kurį greičiausiai ištiko širdies priepuolis, antradienį pranešė BBC. Singapūro oro linijų skrydis iš Londono oro uosto „Heathrow“ į Singapūrą dėl turbulencijos buvo nukreiptas į Tailando sostinę. Skrydžio metu mirė žmogus Remdamasis Bankoko tarptautiniame oro uoste surengtoje spaudos konferencijoje išgirsta informacija BBC pranešė, kad septynių keleivių būklė yra kritinė.
2024-05-21

Keleiviai papasakojo, kas dėjosi skrydyje iš Londono, kurio metu žuvo žmogus

Antradienį iš Londono į Singapūrą skridusiam „Singapore Airlines“ lėktuvui patyrus „stiprią turbulenciją“ žuvo vienas lėktuvu skridęs žmogus, keli buvo sužeisti, lėktuvas buvo nukreiptas į Bankoką, pranešė bendrovė. Keleivis pasakojo, kad neprisisegę asmenys rėžėsi į lėktuvo lubas, kai kurie galvomis pralaužė lėktuvo pertvaras. „Galime patvirtinti, kad lėktuve „Boeing 777-300ER“ yra sužeistųjų ir vienas žuvęs žmogus.
2024-05-21

Mirtina turbulencija: skrydyje iš Londono žuvo vienas žmogus, dar 30 sužeisti

Vienas keleivis žuvo, o daugiau kaip 30 kitų buvo sužeisti, kuomet iš Londono į Singapūrą skridęs oro linijų bendrovės „Singapore Airlines“ patyrė stiprią turbulenciją, skelbia BBC. Į Singapūrą skridęs lėktuvas „Boeing 777-300ER“ buvo nukreiptas į Bankoką ir nusileido 15.45 val. vietos laiku. Pirminiais duomenimis, žuvęs keleivis buvo neprisisegęs saugos diržo. Lėktuvu skrido beveik 230 žmonių Lėktuvu skrido 211 keleivių ir 18 įgulos narių, skelbiama oro linijų bendrovės pranešime.
220 2024-05-21

Skrydžio metu lėktuvo salone ėmė „lyti“: permirkę keleiviai sužinojo, kad tai yra normalu

Į Niujorką skridę keleiviai į oro uostą atvyko permirkę po to, kai iš ventiliacijos angų kelias valandas ant jų krito kondensato dulksna. Socialiniame tinkle „TikTok“ išplito vaizdo įrašas, kuriame viena iš keleivių, vardu Savannah Gowarty rodo, kaip „JetBlue“ lėktuvo saloną užpildo rūką primenanti tiršta dulksna.
2024-05-20

Užfiksavo kvapą gniaužiantį vaizdą: į virš Eifelio bokšto skrendantį lėktuvą trenkė žaibas

Sekmadienį Paryžiuje į virš Eifelio bokšto skrendantį lėktuvą trenkė žaibas. Laimei, keleiviams šis incidentas jokių pasekmių nesukėlė. Akimirką užfiksavo vienas internautų, nuotraukas paskelbęs socialiniame tinkle „X“. Specialistų teigimu, šis reiškinys nėra rimtas išbandymas keleivių ir pilotų saugumui.
2024-05-13

101 metų moterį avialinijos palaikė kūdikiu: ši problema ją lydi nuolat

Balandžio pabaigoje „American Airlines“ lėktuvo įgula tikėjosi, kad skrydžio iš Čikagos į Marketą (Mičigano valstija, JAV) metu reikės prižiūrėti kūdikį. Tačiau vietoje kūdikio, lėktuvo salone jie pamatė 101 metų moterį, teigia BBC reporteris, taip pat skridęs šiuo skrydžiu.
2024-05-02

Lėktuvas skubiai leidosi dėl netikėtos šuns „staigmenėlės“: įgula dvi valandas bandė pašalinti kvapą

„United Airlines“ lėktuve įvyko incidentas, kuris sukėlė diskusiją apie tai, ar augintiniai turėtų keliauti su savo šeimininkais lėktuvuose. Šuo nusilengvino praėjime šalia pirmosios klasės tualeto, todėl lėktuvas buvo priverstas nusileisti, skelbia portalas „Pulse“. Incidento liudininku tapęs lėktuvo keleivis pasakojo, kad skrydis iš Hjustono į Sietlą (JAV) buvo nukreiptas į Dalaso (JAV) Fort Vorto tarptautinį oro uostą. Ten įgula dvi valandas bandė pašalinti nemalonų kvapą iš lėktuvo.
2024-04-30

45 metus su parašiutu šokinėjantis Alvydas – traumų ir žūčių padaugėjo: „Drąsa turi nepersipinti su kvailumu“

Nuo gegužės 1 d. Lietuvoje prasideda šuolių su parašiutu sezonas, kuris tęsiasi iki pat spalio 30-osios. Sezonui aktyviai ruošiasi ir „Marijampolės aeroklubo“ parašiutininkai ir šio sporto entuziastai. Aerodromo vadovas Alvydas Danilaitis sutiko plačiau papasakoti apie parašiutų sportą Lietuvoje bei kokias savybes turi turėti geras parašiutininkas. A. Danilaitis teigia, kad Sasnavos aerodromo istorija prasideda dar 1977 metais, tiesa, tuo metu jis buvo įsikūręs Tarpučiuose.

Pamačiusi, kas vyksta lėktuve, Rasa reagavo žaibiškai: jos poelgis vertas didžiausios pagarbos

Iš atostogų namo skridusi Rasa Lukošiūtė nesitikėjo, kad kelionė netikėtai užsitęs. Skrydžio metu keleiviams teko išgirsti žodžius: „Ar yra lėktuve medikas?“ ir laimei, namo keliavusi Rasa, yra pirmosios pagalbos specialistė. Pirmosios pagalbos kursų firstaid.lt įkūrėja R. Lukošiūtė savo „Linkedin“ paskyroje apie šią kvapą gniaužiančią istoriją papasakojo plačiau.
2024-04-25

Girtas ir dar su dviem buteliais skrydyje pasirodęs lėktuvo pilotas sulaukė griežtos teismo bausmės

Oro linijų bendrovės „Delta Airlines“ pilotas buvo nuteistas 10 mėnesių kalėjimo už tai, kad į tarnybą Škotijos Edinburgo oro uoste atvyko būdamas neblaivus, teigiama teismo pranešime. Pilotas, 63 metų JAV pilietis Lawrence‘as Russellas jaunesnysis, 2023 m. birželio 16 d. rytą turėjo vadovauti skrydžiui iš Edinburgo į Niujorko JFK oro uostą, tačiau alkoholio kiekio kraujyje testas viršijo leistiną normą, skelbia portalas CNN.
2024-04-19

Skrydžio metu užmigo abu pilotai: 11 kilometrų aukštyje lėktuvas nukrypo nuo kurso

Keleivinio skrydžio kuriuo skrido 153 žmonės, pirmasis ir antrasis pilotai užmigo skrydžio metu. Indonezijos vidinio skrydžio pilotai miegojo beveik 30 minučių, skelbiama Indonezijos nacionalinio transporto saugos komiteto (KNKT) paskelbtoje ataskaitoje.
2024-03-12

Lėktuve pasigirdo klyksmai: keleivius užpuolė tarakonai

Indijos pigių skrydžių bendrovės „IndiGo“ keleiviai pradėjo spiegti iš išgąsčio, kai lėktuve pastebėjo vaikštančius tarakonus, ir skubėjo išlipti iš lėktuvo. Socialiniuose tinkluose pasidalintą vaizdo įrašą apie šią šiurpą keliančią patirtį peržiūrą daugiau nei 115 tūkst. žmonių. „Tarakonai ir maisto zonoje (tiesą sakant, ir bet kur kitur), yra tiesiog siaubinga“, – rašė Indijos aviacijos žurnalistas Tarunas Shukla, pasidalijęs šiuo vaizdo įrašu.
2024-03-09

Nenustebkite, jeigu lėktuvo bilieto neparduos: atskleidė, kas ir už ką patenka į juoduosius sąrašus

Keliaudami lėktuvu gyventojai tikisi greitai ir patogiai pasiekti kelionės tikslą. Tačiau pasitaiko, kad lėktuvai vėluoja. Ir kartais tai nutinka dėl keleivių sukeltų konfliktų. Lietuvos oro uostų atstovas tikina, kad konfliktiški keleiviai gali būti perduoti policijai. Tuo metu oro linijos įspėja, kad tokius keleivius gali įtraukti į nepageidaujamų keleivių sąrašus ir niekada jiems nebeparduoti lėktuvo bilietų.
2024-03-03

Turkija pranešė, kad savo pirmąjį skrydį atliko pirmas šalyje sukonstruotas naikintuvas

Turkija trečiadienį pranešė, kad savo pirmąjį skrydį sėkmingai atlikto pirmas šalyje sukonstruotas karinis orlaivis. Naujienų agentūros „Anadolu“ trečiadienį paskelbtoje vaizdo medžiagoje buvo matyti, kaip naikintuvas pakilo ir nusileido sostinėje Ankaroje esančioje oro bazėje.
2024-02-21

Moterį prieš pat skrydį išvarė iš lėktuvo: išgirdus priežastį apsipylė ašaromis

Meksikoje moteris buvo išlaipinta iš „WestJet“ oro linijų lėktuvo, nes ji per daug kartų naudojosi tualetu iki pakilimo, kai jai sutriko skrandžio veikla. Moteris teigia, kad ją išvarė iš lėktuvo, nes per daug kartų ėjo į tualetą. Joanna Chiu, jau būdama „WestJet“ lėktuve prieš pakilimą, kelis kartus bėgo į tualetą. Po atostogų Meksikoje ją kamavo skrandžio veiklos sutrikimai.
2024-02-20

Gyventojai ruošiasi ilgajam savaitgaliui: vieni poilsiaus Palangoje, kiti egzotiškai kelionei nepagaili ir tūkstančių

Ilgąjį savaitgalį dalis lietuvių išnaudoja trumpoms atostogoms – vieni poilsį renkasi pajūryje bei kituose Lietuvos kurortuose, o dalis skrenda trumai kelionei į užsienį. Anot kalbintų ekspertų, kainos Lietuvos pajūryje šiam ilgajam savaitgaliui nekilo, bet lėktuvo bilietų kainos vasario 16–19 d. yra aukštesnės nei įprastai. Taip pat aiškėja populiariausios kelionių kryptys vasarai.

Pamačius, ką lėktuvo tualete veikia porelė, neteko žado: teko įsikišti policijai

Per pastaruosius kelerius metus pasitaikė įvairių atvejų, kai iš lėktuvo buvo išlaipinami nemandagūs keleiviai, tačiau neseniai buvo užfiksuotas visus šokiravęs atvejis, kai porą, užkluptą lytinio akto metu lėktuvo tualete, iš lėktuvo turėjo išvesti policija. Pasak pranešimo, incidentas įvyko „easyJet“ skrydžio metu, kai skrydžio viduryje keleivių salono įgula demaskavo aistros užkluptą porą.
2024-02-11

Už lėktuvo vairo – 27-erių lietuvė: iki šiol prisimena 1 lietuvio komentarą

Visiems jau įprasta lėktuve matyti dirbančias merginas stiuardeses, tačiau 27-erių šiaulietė Marija Šleževičiūtė pasirinko kitokį kelią – pilotuoti lėktuvą. Šiuo metu mergina dirba lietuviškose ACMI (lėktuvo nuoma su įgula, technine priežiūra ir draudimu) oro linijose „Avion Express“. Pilote Marija dirba nuo 2019 metų, o šia profesija susidomėjo būdama maždaug 15 metų.
2024-02-03

Arkivyskupas Grušas skraido verslo klasės lėktuvais – tikintieji piktinasi: „Jeigu čia yra iš mūsų pinigų?“

Kai kurie tikintieji piktinasi, kad Lietuvos Katalikų Bažnyčios galva arkivyskupas Gintaras Grušas į susitikimus skraido verslo klasės lėktuvais. Skrydis verslo klase vienam keleiviui atsieina 2–3 kartus brangiau nei ekonomine klase. Arkivyskupija per daug į kalbas apie savo vadovo keliones nesileidžia ir tik priduria, kad skrydį verslo klase pasirinko dėl didesnio komforto kojoms.

Neeilinis incidentas: už oro gadinimą vyrą išmetė iš lėktuvo

Nepatenkintas keleivis pašalintas už tai, kad per „American Airlines“ skrydį iš Fynikso į Ostiną labai gadino orą. Ankstyvą vakarą iš Fynikso į Ostiną (Teksaso valstija) skridęs lėktuvas buvo priverstas grįžti prie išvykimo vartų ir vėlavo nuo 15 iki 30 minučių. Sausio 14 d. šį incidentą matė ir užfiksavo „Reddit“ skelbimo autorius.
2024-01-26

Incidentas lėktuve: keleivis netikėtai įkando įgulos nariui, lėktuvas buvo priverstas apsisukti

Neblaiviam lėktuvo keleiviui įkandus lėktuvo, skridusio iš Japonijos į JAV, įgulos nariui, lėktuvas buvo priverstas apsisukti. Pasak „All Nippon Airways“  atstovo spaudai, užpuolikas, 55 metų vyras, yra Amerikos pilietis ir skrydžio metu buvo labai girtas, pranešė laikraštis „South China Morning Post“. Iš viso lėktuve tuo metu buvo 159 keleiviai, kurie buvo priversti grįžti į Hanedos oro uostą Tokijuje. Skrydis vyko į Siatlą, JAV.
2024-01-18

Lėktuvo durys iškrito skrydžio metu: negalėjo patikėti, kur jas rado

„Alaska Airlines“ lėktuvo avarinio išėjimo durys buvo rastos mokytojo namo kieme Portlande. Sekmadienį federaliniai pareigūnai pranešė, kad oro bendrovės „Alaska Airlines“ lėktuvo avarinio išėjimo durys, kurios buvo išplėštos skrydžio metu, buvo rastos Portlande, vieno mokytojo namo kieme.
2024-01-09

Katastrofiško skrydžio keleiviai prabilo, kas nutiko, kai lėktuvo korpuse atsirado didelė skylė

Šeštadienį oro bendrovės „Alaska Airlines“ lėktuvas buvo priverstas atlikti avarinį nusileidimą po to, kai lėktuve „Boeing 737-9 MAX“ atsirado skylė, evakuacijos durims skirtoje erdvėje. Vienas iš lėktuvo keleivių Nicholas Hochas išgirdo „didelį trenksmą“, priešais jį akimirksniu nusileido deguonies kaukės, o skrydžio įgula sušuko „prisisekite saugos diržus“, nes lėktuvo šone skrydžio metu atsirado skylė.
2024-01-08

Siaubingas skrydis į Mančesterį: 225 žmones gabenęs lėktuvas netikėtai „ėmė kristi žemyn“

Keleivinis lėktuvas, per Kalėdas skrisdamas į Mančesterį, Jungtinę Karalystę, patyrė netikėtą turbulenciją. Viena iš lėktuvu skridusių moterų teigia, kad lėktuvas netikėtai pradėjo kristi. Per šį įvykį buvo sužeista 11 žmonių, lėktuvu skrido 225 žmonės. Laikraščiui „Manchester Evening News“ moteris, kurios pavardė nenurodoma, pasakojo, jog toks siaubas gali būti prilyginamas amerikietiškiems kalneliams.
2023-12-28

Keleiviai patyrė košmarą: pilotui pavyko nutupdyti lėktuvą, kuriam buvo nuplėštas stogas

Oro bendrovės „Aloha Airlines“ 243-ojo skrydžio iš Jungtinių Valstijų lėktuvo stogas pakilo į orą praėjus 20 minučių po pakilimo. Nepaisant sudėtingos situacijos, pilotui pavyko saugiai nutupdyti orlaivį. Šią neįtikėtiną istoriją priminė dienraštis „Daily Star“. Istorija įvyko 1988 m. balandžio 28 d. Havajuose tarp Hilo ir Honolulu skridusio „Aloha Airlines“ lėktuvo, kuriame buvo 89 keleiviai ir šeši įgulos nariai, skrydžio metu nulūžo ir nulėkė didelė stogo dalis.
2023-12-07

Šių daiktų ir medžiagų oro uoste ar lėktuve geriau neturėti: baudos siektų ir 6 tūkst. eurų

Netrukus lėktuvais keliaujantiems gyventojams už padarytus nusižengimus ar nurodymų nevykdymą gali tekti mokėti mokėti gerokai didesnes baudas. Be to, didesni baudų dydžiai lauktų ir dronų savininkų, kurie nesilaiko galiojančių taisyklių. Tai numato Seime užregistruotas įstatymo projektas. Juo siūloma pakoreguoti kai kuriuos Administracinių nusižengimų kodekso (ANK) straipsnius ir padidinti juose numatomas sankcijas.
2023-11-11

Trumpam sulaikė kvapą: pro lėktuvo langą išvydo neįtikėtiną vaizdą

Tie, kurie lapkričio 5 d. vakarą iš Rygos skrido į Oslą, danguje išvydo neįprastą reiškinį – padangę nušvietė Šiaurės pašvaistė. Įspūdingomis akimirkomis „Facebook“ grupėje „Orų entuziastai“ pasidalijo Jovita Švarcienė. Sekmadienį apie 18 val. 30 min. skrisdama maršrutu Ryga-Oslas per lėktuvo langą ji išvydo mūsų šalyje retai matomą Šiaurės pašvaistę.
Orai 2023-11-06

Atidarę lėktuvo WC duris įgula pakraupo: pamatė, ką veikia pora

Lėktuvo keleiviai liko pakraupę – neseniai „easyJet“ skrydžio metu įgulos darbuotojai lėktuvo tualete užklupo porą, užsiimančią seksu. Porai tai nesibaigė itin smagiai, nes iš lėktuvo juos išvedė policijos pareigūnai. Socialiniuose tinkluose žaibiškai paplito šiurpą kelianti filmuota medžiaga, kurioje užfiksuota, kaip lėktuvo įgulos narys lėktuvo tualete aptinka besimylinčią porą.
2023-10-29

Per plauką nuo katastrofos: pilotas JAV bandė sudaužyti lėktuvą su 80 keleivių

44-erių metų JAV pilotas Josephas Davidas Emersonas buvo apkaltintas pasikėsinimu ne tarnybos metu sudaužyti keleivinį lėktuvą su 80 jo keleiviais ir dviem įgulos nariais. Tragedija vos nepasibaigęs incidentas įvyko sekmadienį, kai J. D. Emersonas skrido oro linijų „Alska Airlines“ lėktuvu. Jis sėdėjo skrydžio kabinoje už kapitono ir antrojo piloto. Skrydis vyko iš Evereto (Vašingtonas) į San Franciską (Kalifornija) su 80 keleivių.
2023-10-24

Moteriai neleido įlipti į lėktuvą: priežastis pribloškė

Moteris iš Jungtinės Karalystės teigia, kad nebuvo įleista į lėktuvą dėl pribloškiančios priežasties – jai buvo pasakyta, kad ji per daug prakaituoja. Helen Taylor iš Durhamo, Jungtinės Karalystės, kartu su vyru ruošėsi keliauti į Romą, kai jai buvo pasakyta, kad ji negalės lipti į lėktuvą. Pora kelionei išleido daugiau nei 3,3 tūkst. eurų ir spalio 2 dieną turėjo išskristi iš Niukaslo tarptautinio oro uosto.
2023-10-13

Rytoj – neeilinis skrydis Lietuvoje: atskrenda 200 išskirtinių žmonių

Spalio 12 d. specialiu užsakomuoju tiesioginiu reisu iš Japonijos į Lietuvą atvyksta Lietuvos Respublikos generalinis garbės konsulas Shigehiro Komaru kartu su beveik 200 žmonių delegacija, iš kurių dauguma yra Sh. Komaru vadovaujamos logistinės įmonės „Fukuyama transporting“ darbuotojai ir vairuotojai su šeimomis, daug metų dirbantys ir savo pastangomis skatinantys saugų vairavimą Japonijoje.
2023-10-11

Išskirtiniai lietuvių pasakojimai, kokį pragarą teko patirti karo apimtame Izraelyje: nesulaiko ašarų

Trečiadienį apie 13 val. Vilniaus oro uoste nusileido privatus lėktuvas su 97 Lietuvos piliečiais iš Izraelio.  Kviečiame tiesiogiai stebėti lietuvių, grįžusių iš Izraelio, komentarus naujienų portale tv3.lt. Vilniuje nusileidę lietuviai pasidalijo mintimis po skrydžio. „Mano draugai yra [Izraelio] armijoje. Mergaitės, berniukai… Aš slėpiausi tris dienas nuo raketų.

Išskirtiniai kadrai iš Izraelio Tel Avivo oro uosto, kur įstrigę lietuviai: „Esam išsekę“

Antradienį trečią kartą atidėjus skrydį su Izraelyje užstrigusiais lietuviais, Nacionalinio krizių valdymo centro vadovas (NKVC) Vilmantas Vitkauskas pranešė, kad trečiadienio naktį skrydis tikrai įvyks. Negana to, valstybė kels karinį orlaivį „Spartan“, kuris budės, jei prireiktų kitų skrydžių. Tuo metu Izraelyje užstrigę lietuviai piktinasi, kad juos, išsekusius, nevalgiusius ir sergančius, valstybė pamiršo.  Antradienį neįvyko „Avia Solutions Group“ įmonės „Skyllence“ skrydis.

Skrydis su lietuviais iš Izraelio vėl nukeltas, svarstoma pagalba kariniais lėktuvais

Skrydis iš Tel Avivo Ben Guriono oro uosto su Izraelyje įstrigusiais lietuviais dar kartą nukeltas, svarstomos kitos alternatyvas, kaip susigrąžinti piliečius atgal į šalį, sako Nacionalinio krizių valdymo centro (NKVC) vadovas Vilmantas Vitkauskas. „Labai gaila, bet gerų žinių neturime, skrydis vėl nukeltas. Kol kas ir data ir laikas, kuris nurodytas, yra už 12–14 valandų nuo dabar“, – LRT radijui antradienį sakė jis.

Izraelyje esantiems lietuviams skrydžio teks laukti per naktį: lėktuvas pakils rytoj iš ryto

Naktį iš pirmadienio į antradienį planuotas skrydis iš Tel Avivo Ben Guriono oro uosto su Izraelyje įstrigusiais lietuviais nukeltas rytui, patvirtino skrydį organizuojančios bendrovės „Skyllence“ vadovė Vilma Vaitiekūnaitė. Kaip sakė V. Vaitiekūnaitė, oro uostas pakeitė skrydžio laiką ir lėktuvas turėtų pakilti antradienį 8 val. ryto. Pasak bendrovės vadovės, jau užpildytas beveik visas 168 vietų lėktuvas, paskutiniai keleivių duomenys dar suvedinėjami.

Svarbu Izraelyje esantiems lietuviams: skelbia apie skrydžio į Vilnių detales

Izraelyje esantys lietuviai gali registruotis skrydžiui iš Tel Avivo į Vilnių. Apie tai pirmadienio naktį pranešė „Skyllence“ vadovė Vilma Vaitiekūnaitė. Ji nurodo, kad skrydis nebus tiesioginis. Išvykimas iš Tel Avivo Ben Guriono oro uosto numatomas spalio 10 d. 00:20 vietos laiku. Lėktuvas 3:10 vietos laiku turėtų leistis Bukarešto Aurel Vlaicu oro uoste, o 6:10 turėtų kilti ir skristi į Vilnių. Atvykimas į Vilnių numatomas 8:30 vietos laiku.

Lėktuve 38-erių vyras sukėlė tikrą sumaištį: pareigūnai jį sulaikė Kauno oro uoste

Kauno oro uoste praėjusią savaitę sulaikytas iš Jungtinės Karalystės skridusiame lėktuve sumaištį kėlęs 38-erių Rumunijos pilietis, turintis leidimą laikinai gyventi Lietuvoje. Anot Valstybės sienos apsaugos tarnybos pirmadienį išplatinto pranešimo, vyras buvo perduotas policijos pareigūnams.
Kriminalai 2023-09-11

Pilotams teko tupdyti lėktuvą: viduriuojantis keleivis nespėjo nubėgti iki tualeto

Oro linijų „Delta“ skrydį iš Atlantos į Barseloną teko skubiai nutraukti ir tupdyti orlaivį dėl to, kad vienas iš keleivių nespėjo nubėgti į tualetą ir, anot skrydžio vado, „viduriavo per visą lėktuvą“. Laineris „Airbus A350“ praėjusį penktadienį jau kelias valandas skrido iš Džordžijos valstijos į Ispaniją, kuomet pilotas nusprendė grįžti atgal dėl „fekalinės katastrofos“. „Tai yra biologinio pavojaus atvejis“, – cituojamas piloto kalbos su valdymo centru įrašas „The New York Times“. „Mes tu...
322 2023-09-05

Pilotai rekordininkai atskleidė, kuriomis akimirkomis nerimavo labiausiai: „Kalnuose įskrisdavom į slėnius, kur nėra išėjimo“

Europą sklandytuvais perskridę lietuviai grįžo namo. Beveik 4 tūkst. kilometrų nuo Lietuvos iki Portugalijos sklandytojai įveikė per 12 dienų. Pirmieji Europoje įveikę tokį atstumą sklandytuvais be motoro besiskelbiantys lietuviai pasakoja patyrę daug įspūdžių ir pavojų. Vienam jų kelionę teko baigti Alpėse taip ir nepasiekus kelionės tikslo, mat besileisdamas nuo smūgio susižalojo nugarą ir sugedo sklandytuvo važiuoklė.
Aktualijos 2023-09-04
Į viršų